• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • marmorigraanulid ja -pulber

Otsingu tulemused

Marmorigraanulid ja -pulber - Import eksport

 1. GRAN SAGRO SRL

  Itaalia

  Ettevõte GRAN SAGRO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka interior design, JA carrara marble tööstustes. See asub Massa, Itaalia.

 2. OKUTAN MADENCILIK SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte OKUTAN MADENCILIK SAN.TIC.LTD.ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka marble dust tööstustes. See asub Aksaray, Türgi.

 3. DANABAS MOZAIK

  Türgi

  Ettevõte DANABAS MOZAIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka calcite tööstustes. See asub Manisa, Türgi.

 4. YUKSELEN MARBLE IMP. EXP. IND. LTD. CO

  Türgi

  Ettevõte YUKSELEN MARBLE IMP. EXP. IND. LTD. CO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See asub Mugla, Türgi.

 5. TUNA MINING CO.LTD

  Türgi

  Ettevõte TUNA MINING CO.LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka marble blocks tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MABRIK

  Hispaania

  Ettevõte MABRIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka machinery and equipment for fur skins, machines and equipment for furriers, furs, JA small metal parts for leather goods tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

 2. BNB MADENCİLİK

  Türgi

  Ettevõte BNB MADENCİLİK, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka Kaevandamisteenused, calcium carbonate, calcite, fodder, JA Kaevandamisteenused tööstustes. See asub Manisa Akhisar, Türgi.

 3. AGROMASHPROM IMPORT-EXPORT

  Saksamaa

  Ettevõte AGROMASHPROM IMPORT-EXPORT, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See asub Nagold, Saksamaa.

 4. CANTERAS EL CERRO

  Hispaania

  Ettevõte CANTERAS EL CERRO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See asub IGEA, Hispaania.

 5. TURMET MADENCILIK LTD

  Türgi

  Ettevõte TURMET MADENCILIK LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka micronised products, JA marble agglomerates tööstustes. See asub Eskisehir, Türgi.

 1. VISNES KALK AS

  Norra

  Ettevõte VISNES KALK AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Marmorigraanulid ja -pulber, JA Marmorigraanulid ja -pulber tööstustes. See asub Lyngstad, Norra.

 2. PANTAMARMI DI PANTALEONE MICHELE

  Itaalia

  Ettevõte PANTAMARMI DI PANTALEONE MICHELE, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Marmor, Marmorigraanulid ja -pulber, Marmor, JA Marmorigraanulid ja -pulber tööstustes. See asub San Severo, Itaalia.

 1. ROTA CAV. PIERINO DI ROTA ALDO & C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte ROTA CAV. PIERINO DI ROTA ALDO & C. S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka marble granulates tööstustes. See asub Zandobbio, Itaalia.

 2. J.A.L.-SOCIEDADE GESTORA DE PARTICIPAÇOES SOCIAIS, S.A.

  Portugal

  Ettevõte J.A.L.-SOCIEDADE GESTORA DE PARTICIPAÇOES SOCIAIS, S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Marmorigraanulid ja -pulber, JA Marmorigraanulid ja -pulber tööstustes. See asub Chaves, Portugal.

 3. CHIANTI MARMO DI CHECCUCCI GIACOMO E C. S.N.C.

  Itaalia

 4. GRANITOS Y ARIDOS DE ATIOS SL

  Hispaania

 5. MOTAMINERAL, MINERAIS INDUSTRIAIS, S.A.

  Portugal

 6. BLOMARMORE-INDUSTRIA DE MARMORES, LDA.

  Portugal

 7. HARRYSTONE SOCIEDAD ANONIMA.

  Hispaania

 8. SENESI CLAUDIO

  Itaalia

 1. GREENALL LIFE-RECICLAGEM, ATERRO E AMBIENTE, LDA

  Portugal

 2. ANTONIO MOCHO, LDA

  Portugal

 3. ROCHA VERDE-SOCIEDADE TRANSFORMADORA DE MARMORES, LDA

  Portugal

 4. BRITAL - BRITAS, MARMORES, CONSTRUCAO CIVIL E OBRAS PUBLICAS, LDA

  Portugal

 5. LIAM LYNCH (QUARRIES) LTD

  Iirimaa

 6. BOULOGNE ETS

  Prantsusmaa

 7. GRANITOS PLEVEN - GICQUEL PORTUGAL, S.A.

  Portugal