• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • marmorigraanulid ja -pulber

Otsingu tulemused

Marmorigraanulid ja -pulber - Import eksport

 1. GRAN SAGRO SRL

  Itaalia

  Ettevõte GRAN SAGRO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka interior design, JA carrara marble tööstustes. See asub Massa, Itaalia.

 2. ARTIERI DELL'ALABASTRO SOC. COOP. A RL

  Itaalia

  Ettevõte ARTIERI DELL'ALABASTRO SOC. COOP. A RL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka furnishing lamps, statues, personalised proposals, JA indoor furnishings tööstustes. See asub Volterra, Itaalia.

 3. SHIJIAZHUANG HUIHUANGYUAN TRADE C., LTD

  Hiina

  Ettevõte SHIJIAZHUANG HUIHUANGYUAN TRADE C., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka Calcium carbonate tööstustes. See asub Shijiazhuang, Hiina.

 4. SKZ MINING

  Jaapan

  Ettevõte SKZ MINING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka natural talc tööstustes. See asub Hiroshima, Jaapan.

 5. MABRIK

  Hispaania

  Ettevõte MABRIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka machinery and equipment for fur skins, machines and equipment for furriers, furs, JA small metal parts for leather goods tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. DANABAS MOZAIK

  Türgi

  Ettevõte DANABAS MOZAIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka calcite tööstustes. See asub Manisa, Türgi.

 2. YUKSELEN MARBLE IMP. EXP. IND. LTD. CO

  Türgi

  Ettevõte YUKSELEN MARBLE IMP. EXP. IND. LTD. CO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See asub Mugla, Türgi.

 3. TUNA MINING CO.LTD

  Türgi

  Ettevõte TUNA MINING CO.LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka marble blocks tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. BNB MADENCİLİK

  Türgi

  Ettevõte BNB MADENCİLİK, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka Kaevandamisteenused, calcium carbonate, calcite, fodder, JA Kaevandamisteenused tööstustes. See asub Manisa Akhisar, Türgi.

 5. OKUTAN MADENCILIK SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte OKUTAN MADENCILIK SAN.TIC.LTD.ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka marble dust tööstustes. See asub Aksaray, Türgi.

 1. AGROMASHPROM IMPORT-EXPORT

  Saksamaa

  Ettevõte AGROMASHPROM IMPORT-EXPORT, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See asub Nagold, Saksamaa.

 2. CANTERAS EL CERRO

  Hispaania

  Ettevõte CANTERAS EL CERRO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See asub IGEA, Hispaania.

 1. MIEN TRUNG MINERAL JSC

  Vietnam

  Ettevõte MIEN TRUNG MINERAL JSC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See asub Vinh, Vietnam.

 2. TURMET MADENCILIK LTD

  Türgi

  Ettevõte TURMET MADENCILIK LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka micronised products, JA marble agglomerates tööstustes. See asub Eskisehir, Türgi.

 3. VISNES KALK AS

  Norra

  Ettevõte VISNES KALK AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Marmorigraanulid ja -pulber, JA Marmorigraanulid ja -pulber tööstustes. See asub Lyngstad, Norra.

 4. PANTAMARMI DI PANTALEONE MICHELE

  Itaalia

  Ettevõte PANTAMARMI DI PANTALEONE MICHELE, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Marmor, Marmorigraanulid ja -pulber, Marmor, JA Marmorigraanulid ja -pulber tööstustes. See asub San Severo, Itaalia.

 5. ROTA CAV. PIERINO DI ROTA ALDO & C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte ROTA CAV. PIERINO DI ROTA ALDO & C. S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See tegeleb ka marble granulates tööstustes. See asub Zandobbio, Itaalia.

 6. STE TNNE DE CARRIERES

  Tuneesia

  Ettevõte STE TNNE DE CARRIERES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See asub Raoued Riadh, Tuneesia.

 7. STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE

  Tuneesia

  Ettevõte STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See asub Bouargoub Riadh, Tuneesia.

 8. STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE POUR VERRERIES

  Tuneesia

  Ettevõte STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE POUR VERRERIES, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See asub Bouargoub Riadh, Tuneesia.

 1. STE MARWA D'EXPLOITATION ET TRAITEMENT DES MINERAUX

  Tuneesia

  Ettevõte STE MARWA D'EXPLOITATION ET TRAITEMENT DES MINERAUX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See asub Oueslatia Riadh, Tuneesia.

 2. STE GLE D'EXPLOITATION DES CARRIERES

  Tuneesia

  Ettevõte STE GLE D'EXPLOITATION DES CARRIERES, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Marmorigraanulid ja -pulber tööstuses. See asub Oueslatia Riadh, Tuneesia.

 3. J.A.L.-SOCIEDADE GESTORA DE PARTICIPAÇOES SOCIAIS, S.A.

  Portugal

  Ettevõte J.A.L.-SOCIEDADE GESTORA DE PARTICIPAÇOES SOCIAIS, S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Marmorigraanulid ja -pulber, JA Marmorigraanulid ja -pulber tööstustes. See asub Chaves, Portugal.

 4. BRITAL - BRITAS, MARMORES, CONSTRUCAO CIVIL E OBRAS PUBLICAS, LDA

  Portugal

 5. BOULOGNE ETS

  Prantsusmaa

 6. GRANITOS Y ARIDOS DE ATIOS SL

  Hispaania

 7. SENESI CLAUDIO

  Itaalia

 8. MOTAMINERAL, MINERAIS INDUSTRIAIS, S.A.

  Portugal

 9. CHIANTI MARMO DI CHECCUCCI GIACOMO E C. S.N.C.

  Itaalia

 10. ANTONIO MOCHO, LDA

  Portugal

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta