• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • marmor

Otsingu tulemused

Marmor - Import eksport

 1. MARMI DI CARRARA SRL

  Itaalia

  Marmi di Carrara Srl has produced marbles, granites, onyx and stones, under its own name and for third parties, since 1956. It specialises in looking for rare and precious materials, and it supplies excellent quality materials a competitive prices. Its exclusive products include: Malachite Green, Erika Red, Desert Stone, Italian Navona Travertino, Damasco Red and Absolute Black. As well as the finest types of Statuario, Carrara, Gioia, Arabescato, Calacatta and other similar marble. .

 2. CAVE TRAMBISERRA S.R.L.

  Itaalia

  Cave Trambiserra is specialised in quarrying high quality marbles and its proud of owning two quarries: Michelangelo's Bianco Trambiserra quarry and the Grigio San Nicola e Bardiglio quarry, both located in Seravezza, Italy. The marbles that Cave Trambiserra can offer stand out for their very high density that makes them extremely long-lasting and stain resistant. Thanks to these properties they are perfect for a vast range of indoor and outdoor uses.

 3. ENYWERE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ENYWERE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Kuivatatud puuviljad, Oliiviõli, Marmor, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, foodstuffs - import/export, fruit export, Fruit and vegetable exports, JA Puuvili tööstustes. See asub Isle-Adam, Prantsusmaa.

 4. GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S.

  Itaalia

  Ettevõte GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka Marmor, Linnaseadmed ja -rajatised, working of lava stone, working with Etna lava stone, working of marble and granite, Marmor, JA Linnaseadmed ja -rajatised tööstustes. See asub Belpasso, Itaalia.

 5. STONE & DESIGN

  Itaalia

  Ettevõte STONE & DESIGN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka marble, marble workers, building, flooring, sandblasting, working of marble and granite, stone, natural stone, JA wall-covering tile tööstustes. See asub Appiano Sulla Strada Del Vino, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. EURO PIETRE INDUSTRIE SRL

  Itaalia

  Ettevõte EURO PIETRE INDUSTRIE SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Marmor, lava stone floors, lava stone, Marmor, working of lava stone, lava stone kitchen tops, lava stone bathroom tops, JA lava rock curbs tööstustes. See asub Belpasso, Itaalia.

 2. GIORGI MARMI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GIORGI MARMI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka Marmor ja looduslikud kivid, JA Marmor ja looduslikud kivid tööstustes. See asub Carrara, Itaalia.

 3. ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka Graniit, Graniitkillustikbetoon, marble, natural stone, Graniit, international natural stones, Graniitkillustikbetoon, working of marble and granite, JA granite floors tööstustes. See asub Cavaion Veronese, Itaalia.

 4. GHIRARDI NICOLA

  Itaalia

  Ettevõte GHIRARDI NICOLA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See asub Langhirano, Itaalia.

 5. CO.SE.LUC.

  Itaalia

  Ettevõte CO.SE.LUC., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See asub Carrara, Itaalia.

 1. MARBREFR

  Türgi

 2. ARTESANIA EN PEDRA PARCERISA

  Hispaania

 1. MEKMAR DIŞ TICARET LTD.ŞTI.

  Türgi

 2. ARTE PIETRA S.R.L.

  Itaalia

 3. MER-VE LUXSTONE

  Türgi

 4. MÁRMOLES PÉREZ BELDA

  Hispaania

 5. ENCIMERAS MÁLAGA

  Hispaania

 6. TRENCADIS INNOVACIÓN

  Hispaania

 7. PIEDRA NATURAL RUBIO

  Hispaania

 8. KEFELI MERMER GRANIT SAN VE TIC. LTD. ŞTI

  Türgi

 1. LE MARBRE TUNISIEN GROUP

  Tuneesia

 2. STONE SENFONY

  Türgi

 3. MÁRMOLES RONIMAR SL

  Hispaania

 4. GRANITOS LA LAGUNILLA SL

  Hispaania

 5. MALVUCCIO MARMI SRL

  Itaalia

 6. THE MASTER OF MARBLES BY DENMAR

  Türgi

 7. AFYON BEYAZ MERMER

  Türgi

 8. TONDELLI ERO & C. S.N.C.

  Itaalia

 9. ALSANCAK MERMER NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türgi

 10. MÁRMOLES VISEMAR SLU

  Hispaania

Filtrid

Otsingu tulemused

Marmor - Import eksport

Tulemuste arv

12 373 Ettevõtted