• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • marmor

Otsingu tulemused

Marmor - Import eksport

 1. MARMI DI CARRARA SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Marmi di Carrara Srl has produced marbles, granites, onyx and stones, under its own name and for third parties, since 1956. It specialises in looking for rare and precious materials, and it supplies excellent quality materials a competitive prices. Its exclusive products include: Malachite Green, Erika Red, Desert Stone, Italian Navona Travertino, Damasco Red and Absolute Black. As well as the finest types of Statuario, Carrara, Gioia, Arabescato, Calacatta and other similar marble. .

 2. GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Porfüür tööstuses. See tegeleb ka Marmor, Linnaseadmed ja -rajatised, working of lava stone, working with Etna lava stone, working of marble and granite, Marmor, JA Linnaseadmed ja -rajatised tööstustes. See asub Belpasso, Itaalia.

 3. ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka Graniit, Graniitkillustikbetoon, marble, natural stone, Graniit, international natural stones, Graniitkillustikbetoon, working of marble and granite, JA granite floors tööstustes. See asub Cavaion Veronese, Itaalia.

 4. GIORGI MARMI S.R.L.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte GIORGI MARMI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka Marmor ja looduslikud kivid, JA Marmor ja looduslikud kivid tööstustes. See asub Carrara, Itaalia.

 5. GHIRARDI NICOLA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte GHIRARDI NICOLA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See asub Langhirano, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CO.SE.LUC.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte CO.SE.LUC., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See asub Carrara, Itaalia.

 2. PIEDRA NATURAL RUBIO

  Hispaania

  Ettevõte PIEDRA NATURAL RUBIO, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Marmor, Natural stonework, grooves, Marmor, JA sandstone tööstustes. See asub Les Borges Blanques-Lleida, Hispaania.

 3. ARTESANIA EN PEDRA PARCERISA

  Hispaania

  Ettevõte ARTESANIA EN PEDRA PARCERISA, aastal ja mis tegeleb Katusekivid tööstuses. See tegeleb ka Marmor, Natural stonework, sandstone, Marmor, JA grooves tööstustes. See asub Olius-Lleida, Hispaania.

 4. ARTE PIETRA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ARTE PIETRA S.R.L., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka stone floors, JA stone coverings tööstustes. See asub Cenaia, Itaalia.

 5. DERELI MADEN

  Türgi

  Ettevõte DERELI MADEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Marmor ja looduslikud kivid, Marmor, Marmor ja looduslikud kivid, Marmor, white marble, JA calacatta marble tööstustes. See asub Balikesir, Türgi.

 1. NURTAS MARBLE

  Türgi

  Ettevõte NURTAS MARBLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Marmor, JA Marmor tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 2. SOMAGRA

  Hispaania

  Ettevõte SOMAGRA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka Graniit, Tööstuslikud põrandad, dolomite, Quartz and quartzites, Graniit, JA Tööstuslikud põrandad tööstustes. See asub A Coruña, Hispaania.

 1. MER-VE LUXSTONE

  Türgi

  Ettevõte MER-VE LUXSTONE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See asub Denizli, Türgi.

 2. TRENCADIS INNOVACIÓN

  Hispaania

  Ettevõte TRENCADIS INNOVACIÓN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mosaiikplaadid tööstuses. See tegeleb ka Plaatimis- ja sillutusfirmad, Dekoratiivportselan, Marmor, Marmor ja looduslikud kivid, Plaatimis- ja sillutusfirmad, Dekoratiivportselan, Marmor, JA Marmor ja looduslikud kivid tööstustes. See asub Picassent-Valencia, Hispaania.

 3. MARBREFR

  Türgi

  Ettevõte MARBREFR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Marmor, marble bathroom, marble blocks, JA Marmor tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 4. MEKMAR DIŞ TICARET LTD.ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte MEKMAR DIŞ TICARET LTD.ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Marmortrepid, Marmor, marble bathroom top, Marmortrepid, Marmor, JA natural stone tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 5. ENCIMERAS MÁLAGA

  Hispaania

  Ettevõte ENCIMERAS MÁLAGA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka Kauplusesisustus, Kauplusesisustus, sinks and work tops, JA Granite surface plates tööstustes. See asub Málaga, Hispaania.

 6. MÁRMOLES PÉREZ BELDA

  Hispaania

  Ettevõte MÁRMOLES PÉREZ BELDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka working of marble and granite, marble coverings, JA granite covering tööstustes. See asub Es Mercadal (menorca), Hispaania.

 7. KEFELI MERMER GRANIT SAN VE TIC. LTD. ŞTI

  Türgi

  Ettevõte KEFELI MERMER GRANIT SAN VE TIC. LTD. ŞTI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka building and industrial construction, marble slabs, marble blocks, JA marble floor polish tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 8. GRANITOS LA LAGUNILLA SL

  Hispaania

  Ettevõte GRANITOS LA LAGUNILLA SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka Marmor ja looduslikud kivid, grooves, Natural stonework, Marmor ja looduslikud kivid, JA stone products for construction work tööstustes. See asub Quintana De La Serena-Badajoz, Hispaania.

 1. MÁRMOLES RONIMAR SL

  Hispaania

  Ettevõte MÁRMOLES RONIMAR SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka Graniit, JA Graniit tööstustes. See asub Novelda-Alicante, Hispaania.

 2. STONE SENFONY

  Türgi

  Ettevõte STONE SENFONY, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Marmor, travertine, JA Marmor tööstustes. See asub Afyonkarahisar, Türgi.

 3. MÁRMOLES VISEMAR SLU

  Hispaania

  Ettevõte MÁRMOLES VISEMAR SLU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Marmor, Plaadid, Marmor, JA Plaadid tööstustes. See asub Novelda-Alicante, Hispaania.

 4. ALSANCAK MERMER NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte ALSANCAK MERMER NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Marmor, Mosaiikplaadid, marble mosaics, travertine, Marmor, JA Mosaiikplaadid tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 5. AFYON BEYAZ MERMER

  Türgi

  Ettevõte AFYON BEYAZ MERMER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka travertine tööstustes. See asub Afyon, Türgi.

 6. MALVUCCIO MARMI SRL

  Itaalia

  Ettevõte MALVUCCIO MARMI SRL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka lava stone, working with numerical control machines, working of marble and granite, JA marble blocks tööstustes. See asub Biancavilla, Itaalia.

 7. THE MASTER OF MARBLES BY DENMAR

  Türgi

  Ettevõte THE MASTER OF MARBLES BY DENMAR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka white marble, JA travertine tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 8. DICLE MARBLE CONSTRUCTION INDUSTRY INC.

  Türgi

  Ettevõte DICLE MARBLE CONSTRUCTION INDUSTRY INC., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka marble blocks, marble tiles, marble slabs, JA marble quarries tööstustes. See asub Diyarbakir, Türgi.

 9. TROCHA GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TROCHA GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka artificial stones tööstustes. See asub Harztor, Saksamaa.

 10. DORAMARBLE ER-MER MADEN SAN.VE TIC.LTD.STI

  Türgi

  Ettevõte DORAMARBLE ER-MER MADEN SAN.VE TIC.LTD.STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor tööstuses. See tegeleb ka natural stone, travertine, JA marble slabs tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Marmor - Import eksport

Tulemuste arv

11 962 Ettevõtted