• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • marjad

Otsingu tulemused

Marjad - Import eksport

 1. PANFRUIT

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte PANFRUIT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili tööstuses. See tegeleb ka Marjad, Külmkuivatatud puuvili, Köögivili, külmkuivatatud, Mahepõllundustooted, Supid, Seened, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Marjad, JA Frozen berries tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

 2. ECO BERRY FARM

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte ECO BERRY FARM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud puuvili, Puuvili, Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili, Põllumajandus - import ja eksport, black berries, Frozen berries, packaged berries, strawberries, JA packaged strawberries tööstustes. See asub Village Tyshkivtsi, Ivano-Frankivsk Region, Ukraina.

 3. ALTE FOODS

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte ALTE FOODS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili, Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili, raspberries, Blueberries, Ukraine, Frozen berries, frozen fruit, Bilberry anthocyanidin, JA organic fruit tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

 4. GEORG BAIER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte GEORG BAIER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka Frozen food, Berry fruits, fresh, Dried mushrooms, Gourmet food, Prepared dishes and gourmet foods, Gastronomy - specialities, Mushroom, Shiitake mushrooms, JA Organic mushrooms tööstustes. See asub Pressath, Saksamaa.

 5. HARENA ÉPICES

  Prantsusmaa

  Ettevõte HARENA ÉPICES, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Vürtsid tööstuses. See tegeleb ka Marjad, Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, vanilla, pepper, Marjad, JA Maitseained, ekstraktid ja vürtsid tööstustes. See asub Brunoy, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. HASAN ONGUN

  Türgi

  Ettevõte HASAN ONGUN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka dried fruit, JA dried vegetables tööstustes. See asub Ayaş / Ankara, Türgi.

 2. YAGODY KARELII

  Venemaa

  Ettevõte YAGODY KARELII, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka Toiduained - import ja eksport, Puuviljamahlad, Dieet- ja mahepõllundustooted, Mesi, Toiduained - import ja eksport, Puuviljamahlad, Dieet- ja mahepõllundustooted, JA Mesi tööstustes. See asub Kostomuksha, Venemaa.

 3. LLC BERRY TRADE

  Ukraina

  Ettevõte LLC BERRY TRADE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka raspberries, strawberries, JA Frozen fruits tööstustes. See asub Losiatyn Village, Ternopil Region, Ukraina.

 4. MIDOVIC FRUITS D.O.O

  Serbia

  Ettevõte MIDOVIC FRUITS D.O.O, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka freeze-dried food products tööstustes. See asub Uzice, Serbia.

 5. SAB TRANSPORTE GMBH

  Šveits

  Ettevõte SAB TRANSPORTE GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Puuviljamahlad, concentrated fruit juices, Puuvili, Puuviljamahlad, JA marmalades tööstustes. See asub Neuenhof, Šveits.

 1. O´BAGA - AGRICULTURA BIOLÓGICA

  Portugal

  Ettevõte O´BAGA - AGRICULTURA BIOLÓGICA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb MAHEPÕLLUNDUS tööstuses. See tegeleb ka Marjad, berries, Marjad, JA fruit importers tööstustes. See asub Viseu, Portugal.

 2. SADI DONBASSA, LTD

  Ukraina

  Ettevõte SADI DONBASSA, LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka apples, apples import export, apple trading, JA cherries tööstustes. See asub Poltavka Village, Donetsk Region, Ukraina.

 1. SVIT FRUKTU LLC

  Ukraina

  Ettevõte SVIT FRUKTU LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka strawberries, JA raspberries tööstustes. See asub Village Horbky, Zakarpatska Region, Ukraina.

 2. SLM BERRY

  Ukraina

  Ettevõte SLM BERRY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See tegeleb ka Marjad, Marjad, Fruit purée, Frozen berries, JA black berries tööstustes. See asub Lviv, Ukraina.

 3. BACCHE DI GOJI CIBOCRUDO

  Itaalia

  Ettevõte BACCHE DI GOJI CIBOCRUDO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka turmeric tööstustes. See asub Ciciliano, Itaalia.

 4. SORESA - PORTUGAL

  Portugal

  Ettevõte SORESA - PORTUGAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Kastanid ja marroonid, Marjad, olive oil, almonds, Kastanid ja marroonid, JA Marjad tööstustes. See asub Valpaços, Portugal.

 5. ORGANIC ESCARGO

  Ukraina

  Ettevõte ORGANIC ESCARGO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Marjad, Live snails, snails, Edible snails, JA Marjad tööstustes. See asub Torchyn, Ukraina.

 6. USPA GLOBAL (STARFRESH GLOBAL B.V.)

  Holland

  Ettevõte USPA GLOBAL (STARFRESH GLOBAL B.V.), on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka raspberries, berries, cherries, JA strawberries tööstustes. See asub Amsterdam, Holland.

 7. ÜÇSEM TARIM ÜRÜNLERI

  Türgi

  Ettevõte ÜÇSEM TARIM ÜRÜNLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See asub Karaman, Türgi.

 8. PGG - PERSPECTIVAS GLOBAIS DE GESTÃO, LDA

  Portugal

  Ettevõte PGG - PERSPECTIVAS GLOBAIS DE GESTÃO, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See asub Aveiro, Portugal.

 1. DEMETRA ORCHARD

  Ukraina

  Ettevõte DEMETRA ORCHARD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, apple trading, Puuvili, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, JA apples import export tööstustes. See asub Bar, Ukraina.

 2. BIOBERÇO - SOCIEDADE AGRÍCOLA, LDA.

  Portugal

  Ettevõte BIOBERÇO - SOCIEDADE AGRÍCOLA, LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka Berries tööstustes. See asub São Clemente De Sande-Guimarães, Portugal.

 3. BEIRABAGA

  Portugal

  Ettevõte BEIRABAGA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka raspberries tööstustes. See asub Fundao, Portugal.

 4. BIONERICA LLC

  Ukraina

  Ettevõte BIONERICA LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See tegeleb ka Marjad, Marjad, Mushrooms and berries, Frozen berries, JA boletus mushrooms tööstustes. See asub Vyzhnytsia, Ukraina.

 5. FRUITLIFE

  Ukraina

  Ettevõte FRUITLIFE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puuvili ja köögivili - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Marjad, Puuvili, Marjad, Puuvili, apples, JA water-melon tööstustes. See asub Dnepr, Ukraina.

 6. CAMPOBERRY

  Hispaania

  Ettevõte CAMPOBERRY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See asub Güemes, Hispaania.

 7. VOLS BLUEBERRIES

  Rumeenia

  Ettevõte VOLS BLUEBERRIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus - import ja eksport, JA Põllumajandus - import ja eksport tööstustes. See asub Baia Mare, Rumeenia.

 8. FRESHFACTOR LDA.

  Portugal

  Ettevõte FRESHFACTOR LDA., aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka Berries tööstustes. See asub Quarteira, Portugal.

 9. BERRITUM SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte BERRITUM SP. Z O.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka raspberries, Cranberries, black berries, JA berries tööstustes. See asub Warszawa, Poola.

 10. FRUKTONA

  Ukraina

  Ettevõte FRUKTONA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili tööstuses. See tegeleb ka Marjad, Marjad, mushrooms, JA walnuts tööstustes. See asub Vinnitsa, Ukraina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta