• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • marineeritud kala

Otsingu tulemused

Marineeritud kala - Import eksport

 1. SUSHISMAK

  Ukraina

  Ettevõte SUSHISMAK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marineeritud kala tööstuses. See tegeleb ka tobacconists, pizzas, ready-to-serve fresh fish dishes, JA fish and processed fish products tööstustes. See asub Kharkov, Ukraina.

 2. VISHANDEL JAN VAN AS EN ZONEN B.V.

  Holland

  Ettevõte VISHANDEL JAN VAN AS EN ZONEN B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Suitsutatud ja soolatud kala, Marineeritud kala, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Suitsutatud ja soolatud kala, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Amsterdam, Holland.

 3. ECO FISH SAS

  Itaalia

  Ettevõte ECO FISH SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marineeritud kala tööstuses. See tegeleb ka Töödeldud toit, packaged salmon, salmon specialties, Salmon bellies, JA Töödeldud toit tööstustes. See asub Gravina In Puglia, Itaalia.

 4. GARDEN SEA'S

  Maroko

  Ettevõte GARDEN SEA'S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka Marineeritud kala, frozen fish, wholesale of fresh fish, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Casablanca, Maroko.

 5. NINGBO NANLIAN FROZEN FOOD CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte NINGBO NANLIAN FROZEN FOOD CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marineeritud kala tööstuses. See tegeleb ka mackerel, JA frozen seafood tööstustes. See asub Yinzhou, Hiina.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CAPITAINE COOK

  Prantsusmaa

  Ettevõte CAPITAINE COOK, aastal ja mis tegeleb Marineeritud kala tööstuses. See tegeleb ka Kalakonservid, Suitsutatud ja soolatud kala, Kalakonservid, JA Suitsutatud ja soolatud kala tööstustes. See asub Clohars Carnoët, Prantsusmaa.

 2. NORD EST FOOD CATERING S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NORD EST FOOD CATERING S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Marineeritud kala tööstuses. See asub Rovigo, Itaalia.

 3. ANDREW RACE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ANDREW RACE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Marineeritud kala tööstuses. See tegeleb ka Akvaariumikalad, Suitsutatud ja soolatud kala, Akvaariumikalad, JA Suitsutatud ja soolatud kala tööstustes. See asub Mallaig, Ühendkuningriik.

 4. DENHOLM FISHSELLING LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DENHOLM FISHSELLING LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka Kala - import ja eksport, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Marineeritud kala, Kala - import ja eksport, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Glasgow, Ühendkuningriik.

 5. GENDREAU

  Prantsusmaa

  Ettevõte GENDREAU, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See tegeleb ka Marineeritud kala, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Marineeritud kala, JA Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstustes. See asub Saint Gilles Croix De Vie, Prantsusmaa.

 1. HEINRICH ABELMANN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HEINRICH ABELMANN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Marineeritud kala, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Bremerhaven, Saksamaa.

 2. BARDET LE GRAND LARGE

  Prantsusmaa

  Ettevõte BARDET LE GRAND LARGE, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See tegeleb ka Marineeritud kala, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Marineeritud kala, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstustes. See asub Gennevilliers, Prantsusmaa.

 1. CAMARCO BROS A D

  Bulgaaria

  Ettevõte CAMARCO BROS A D, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Liha, kuivatatud, Marineeritud kala, Liha, kuivatatud, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Sofia, Bulgaaria.

 2. STE IMMOBILIERE ROQUE

  Prantsusmaa

  Ettevõte STE IMMOBILIERE ROQUE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Marineeritud kala, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Collioure, Prantsusmaa.

 3. GEIROM OÜ

  Eesti

  Ettevõte GEIROM OÜ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka Suitsutatud ja soolatud kala, Marineeritud kala, Suitsutatud ja soolatud kala, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Tallinn, Eesti.

 4. SC PASTRAVIORUL IMPEX SRL

  Rumeenia

  Ettevõte SC PASTRAVIORUL IMPEX SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Marineeritud kala tööstuses. See tegeleb ka marinated fish, JA smoked fish tööstustes. See asub Ploiesti, Rumeenia.

 5. UNIMEDIA. SRL

  Itaalia

  Ettevõte UNIMEDIA. SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Marineeritud kala tööstuses. See tegeleb ka anchovies, sardines and mackerel tööstustes. See asub Cilavegna., Itaalia.

 6. ZMK DELIKATES SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte ZMK DELIKATES SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marineeritud kala tööstuses. See tegeleb ka Kalatööstus, JA Kalatööstus tööstustes. See asub Ostrow Wielkopolski, Poola.

 7. RAPS GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte RAPS GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Marineeritud kala, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Kulmbach, Saksamaa.

 8. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE REKIN JERZY CIELAK

  Poola

  Ettevõte PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE REKIN JERZY CIELAK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marineeritud kala tööstuses. See tegeleb ka Suitsutatud ja soolatud kala, JA Suitsutatud ja soolatud kala tööstustes. See asub Brzeznica Debicka, Poola.

 1. WILHELM GOEDEKEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WILHELM GOEDEKEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Marineeritud kala, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 2. NEGRO 2000

  Rumeenia

  Ettevõte NEGRO 2000, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka Marineeritud kala, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 3. NATURA SARL

  Tuneesia

  Ettevõte NATURA SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marineeritud kala tööstuses. See asub Ariana, Tuneesia.

 4. HUBCO

  Prantsusmaa

  Ettevõte HUBCO, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Marineeritud kala, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Chevilly Larue, Prantsusmaa.

 5. NORDSEE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte NORDSEE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Marineeritud kala, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Bremerhaven, Saksamaa.

 6. HOMARD ATLANTIQUE

  Prantsusmaa

  Ettevõte HOMARD ATLANTIQUE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Marineeritud kala, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Roscoff, Prantsusmaa.

 7. DREWS FEINKOST GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DREWS FEINKOST GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Marineeritud kala, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 8. IASCAIGH OILEAIN IOLAIR (EIRE) TEORANTA

  Iirimaa

  Ettevõte IASCAIGH OILEAIN IOLAIR (EIRE) TEORANTA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka Marineeritud kala, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Ballina, Iirimaa.

 9. MAKVELA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Leedu

 10. DUBRUL

  Belgia

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta