• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • margariin

Otsingu tulemused

Margariin - Import eksport

 1. ROYALE LACROIX

  Belgia

  Verified by europages badge

  Since 1930 Royale Lacroix has provided margarines and fats for the dining table, cooking and for professionals, including the food industry, biscuits, confectionery, traditional and industrial bread making as well as an organic range. In our consumer range, margarines for the dining table and cooking, as well as a whole range for spreading on bread and sandwiches. Unbeatable organoleptic qualities. Indisputable taste and flavour.

 2. SCHEDRO LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte SCHEDRO LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Margariin tööstuses. See tegeleb ka Toiduõlid ja -rasvad, Kondiitritooted, Toidurasvad, Taimeõlid, sunflower oil, ketchup, mayonnaise, Refined sunflower oil, JA Tomato sauce tööstustes. See asub Dnipro, Ukraina.

 3. AIGREMONT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte AIGREMONT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Margariin tööstuses. See tegeleb ka Toiduõlid ja -rasvad, Taimeõlid, fats, Toiduõlid ja -rasvad, Taimeõlid, food lubricant, release agent, beef fat, JA Green energy tööstustes. See asub Awirs-Flemalle, Belgia.

 4. ZAKLADY TLUSZCZOWE BIELMAR SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte ZAKLADY TLUSZCZOWE BIELMAR SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduõlid ja -rasvad tööstuses. See tegeleb ka Margariin, JA Margariin tööstustes. See asub Bielsko-Biala, Poola.

 5. VANDEMOORTELE DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte VANDEMOORTELE DEUTSCHLAND GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduõlid ja -rasvad tööstuses. See tegeleb ka Margariin, Margariin, frozen desserts, frozen pastries, JA greases tööstustes. See asub Dresden, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN

  Belgia

  Ettevõte VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidurasvad tööstuses. See tegeleb ka Margariin, Saiakesed ja kuklid, sauces, frozen bakery products, Margariin, JA Saiakesed ja kuklid tööstustes. See asub Ghislenghien, Belgia.

 2. BEKO GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BEKO GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toidurasvad tööstuses. See tegeleb ka Margariin, Margariin, JA sunflower oil tööstustes. See asub München, Saksamaa.

 3. SIA

  Prantsusmaa

  Ettevõte SIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Margariin tööstuses. See tegeleb ka Jogurtimasinad, JA Jogurtimasinad tööstustes. See asub Louviers, Prantsusmaa.

 4. KOMPLET BENELUX

  Luksemburg

  Ettevõte KOMPLET BENELUX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suhkur tööstuses. See tegeleb ka Margariin, bakery products, sesame seeds, Margariin, JA moulds for sweets tööstustes. See asub Drinklange, Luksemburg.

 5. SARL MATEG

  Alžeeria

  Ettevõte SARL MATEG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Margariin tööstuses. See tegeleb ka margarine, organic margarine, margarine for bakeries, JA margarine for pastrymaking tööstustes. See asub Oran, Alžeeria.

 1. OCEAN

  Türgi

  Ettevõte OCEAN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Margariin tööstuses. See asub Mersin, Türgi.

 2. DRAGSBAEK A/S

  Taani

  Ettevõte DRAGSBAEK A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Margariin, margarine for bakeries, Margariin, organic margarine, JA margarine for pastrymaking tööstustes. See asub Thisted, Taani.

 1. PAL MÓS INMUEBLES,S.L

  Hispaania

  Ettevõte PAL MÓS INMUEBLES,S.L, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Margariin tööstuses. See asub Mós (sta.eulalia), Hispaania.

 2. ZO NOS PPP - SETUZA A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte ZO NOS PPP - SETUZA A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Margariin, Toiduõlid ja -rasvad, Šampoonid, Puhastus- ja hooldusvahendid kodumajapidamistele, Margariin, Toiduõlid ja -rasvad, Šampoonid, JA Puhastus- ja hooldusvahendid kodumajapidamistele tööstustes. See asub Usti Nad Labem-Strekov, Tšehhi Vabariik.

 3. FUJI OIL EUROPE

  Belgia

  Ettevõte FUJI OIL EUROPE, aastal ja mis tegeleb Toiduõlid ja -rasvad tööstuses. See tegeleb ka Taimeõlid, Margariin, Taimeõlid, JA Margariin tööstustes. See asub Gent, Belgia.

 4. BIOBALKANICA

  Bulgaaria

  Ettevõte BIOBALKANICA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Margariin tööstuses. See tegeleb ka edible oils and fats, JA margarine tööstustes. See asub Sofia, Bulgaaria.

 5. GHIO E GALLI DI GHIO PAOLA E C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte GHIO E GALLI DI GHIO PAOLA E C. S.N.C., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduõlid ja -rasvad tööstuses. See tegeleb ka Loomsed õlid ja rasvad, Margariin, Loomsed õlid ja rasvad, JA Margariin tööstustes. See asub Genova, Itaalia.

 6. MOBEC A S

  Eesti

  Ettevõte MOBEC A S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kodus kasutatavad pesupesemisvahendid tööstuses. See tegeleb ka Kosmeetikatooted, Margariin, Kosmeetikatooted, JA Margariin tööstustes. See asub Tallinn, Eesti.

 7. DAUNIA ALIMENTI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DAUNIA ALIMENTI S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduõlid ja -rasvad tööstuses. See tegeleb ka Loomsed õlid ja rasvad, Margariin, Loomsed õlid ja rasvad, JA Margariin tööstustes. See asub Foggia, Itaalia.

 8. GROENDANSK APS

  Taani

  Ettevõte GROENDANSK APS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduõlid ja -rasvad tööstuses. See tegeleb ka Margariin, JA Margariin tööstustes. See asub Vejen, Taani.

 1. TRAKYA YAGLI TOH TAR SAT KOOP

  Türgi

  Ettevõte TRAKYA YAGLI TOH TAR SAT KOOP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toiduõlid ja -rasvad, Margariin, Toiduõlid ja -rasvad, JA Margariin tööstustes. See asub Edirne, Türgi.

 2. IREKS ENZYMA S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte IREKS ENZYMA S.R.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Margariin tööstuses. See tegeleb ka Taimeõlid, JA Taimeõlid tööstustes. See asub Brno - Horní Herspice, Tšehhi Vabariik.

 3. GLOHASA

  Kamerun

  Ettevõte GLOHASA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Margariin tööstuses. See tegeleb ka salted butter tööstustes. See asub Ebolowa, Kamerun.

 4. EREDI DI RUIU PIETRO DI MURA LUISA&C S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte EREDI DI RUIU PIETRO DI MURA LUISA&C S.A.S., aastal ja mis tegeleb Toiduõlid ja -rasvad tööstuses. See tegeleb ka Loomsed õlid ja rasvad, Margariin, Loomsed õlid ja rasvad, JA Margariin tööstustes. See asub Sassari, Itaalia.

 5. MAGARINEFABRIKEN GRØNVANG, GRØNDANSK APS

  Taani

  Ettevõte MAGARINEFABRIKEN GRØNVANG, GRØNDANSK APS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduõlid ja -rasvad tööstuses. See tegeleb ka Margariin, JA Margariin tööstustes. See asub Vejen, Taani.

 6. ALIMENTOS ALPROVEN C.A

  Venetsueela

  Ettevõte ALIMENTOS ALPROVEN C.A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Margariin tööstuses. See asub Barquisimeto, Venetsueela.

 7. VILNIAUS MARGARINO GAMYKLA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Leedu

  Ettevõte VILNIAUS MARGARINO GAMYKLA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE, aastal ja mis tegeleb Toiduõlid ja -rasvad tööstuses. See tegeleb ka Margariin, JA Margariin tööstustes. See asub Vilnius, Leedu.

 8. NOVICOM PRAHA S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte NOVICOM PRAHA S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Margariin, JA Margariin tööstustes. See asub Praha 4 , Tšehhi Vabariik.

 9. TECASA ISI KONTROL A.S.

  Türgi

  Ettevõte TECASA ISI KONTROL A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduõlid ja -rasvad tööstuses. See tegeleb ka Margariin, JA Margariin tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 10. STE GLE IND ALIMENTAIRE SLAMA

  Tuneesia

  Ettevõte STE GLE IND ALIMENTAIRE SLAMA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Margariin tööstuses. See tegeleb ka Piimatooted, JA Piimatooted tööstustes. See asub Bouargoub Riadh, Tuneesia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta