• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • manna

Otsingu tulemused

Manna - Import eksport

 1. SAS MERCURYA TRADING

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  We are suppliers of: oilseeds, sunflower, rapeseed, soy, corn, canola oil. European produced dairy products, powders, UHT and pulses from farming cooperatives. We are the brand owners of: African Queen. Europa Milk, Sunflower Queen oil, Stella Rosa Palma d'Oro. Mercurya France, is an agrifood business based in Nice on the legendary UNESCO World Heritage Promenade des Anglais. We are not a multinational business, but a socially responsible firm that supports the development of the communities with which we work, primarily in Africa and the developing countries. We strive to forge long-lasting relations with our customers and suppliers alike by understanding their requirements and treating them all equitably and respectfully. We are not producers but order givers and thus have our own brands. We take special care when selecting the farmers with whom we draw up strict specifications. Mercurya France is dedicated to offering its customers quality service. As we are aware of the speed and flexibility demands of international trade, we strive to satisfy our customers' requirements. We have built our slogan "Bien faire et le faire savoir" primarily thanks to our great field experience.

 2. TERRA LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte TERRA LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka Teravili, Manna, Jahu ja manna, Supid, Hommikusöögihelbed, Teravili, cereals, cereal semolinas, JA oat cereal tööstustes. See asub Pervomaysky, Ukraina.

 3. SAS VENTOUX EPEAUTRE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SAS VENTOUX EPEAUTRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Manna, Teravili, Dieet- ja mahepõllundustooted, Jahu jahvatamine, Manna, Teravili, Dieet- ja mahepõllundustooted, JA Jahu jahvatamine tööstustes. See asub Sault, Prantsusmaa.

 4. HARINAS DE PELEGRIN - HALASA

  Hispaania

  Ettevõte HARINAS DE PELEGRIN - HALASA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Manna, flours, legumes, Manna, JA cereals tööstustes. See asub El Ortigal-San Cristóbal De La Laguna-Tenerife, Hispaania.

 5. SIPA INTERNATIONAL SRL

  Itaalia

  Ettevõte SIPA INTERNATIONAL SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Manna tööstuses. See tegeleb ka healthy and natural food tööstustes. See asub Termoli, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. OLI SEMOLINA

  Türgi

  Ettevõte OLI SEMOLINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Manna tööstuses. See tegeleb ka maize semolina, corn flours, JA maize tööstustes. See asub Mardin, Türgi.

 2. ZIRVE MISIR URUNLERI GIDA SAN.VE TIC. A.S

  Türgi

  Ettevõte ZIRVE MISIR URUNLERI GIDA SAN.VE TIC. A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Manna tööstuses. See asub Gaziantep, Türgi.

 3. JSC SLUTSK CENTRE OF GRAIN PRODUCTION

  Valgevene

  Ettevõte JSC SLUTSK CENTRE OF GRAIN PRODUCTION, aastal ja mis tegeleb Jahu jahvatamine tööstuses. See tegeleb ka Manna, cereals, pearl barley, Manna, JA Rapeseed oil tööstustes. See asub Slutsk, Valgevene.

 4. PASTA FOODS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PASTA FOODS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Manna, snack, JA Manna tööstustes. See asub Norwich, Ühendkuningriik.

 5. ALLIED MILLS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ALLIED MILLS LTD, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Jahu jahvatamine, Manna, Jahu jahvatamine, JA Manna tööstustes. See asub Salford, Ühendkuningriik.

 1. WESSEX MILL

  Ühendkuningriik

  Ettevõte WESSEX MILL, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Jahu jahvatamine, Manna, Jahu jahvatamine, JA Manna tööstustes. See asub Wantage, Ühendkuningriik.

 2. MOLINO GAIERO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MOLINO GAIERO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu jahvatamine tööstuses. See tegeleb ka Jahu ja manna, Manna, Jahu ja manna, JA Manna tööstustes. See asub Carru', Itaalia.

 1. CALDERONE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CALDERONE S.R.L., aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Manna, Jahu jahvatamine, Manna, JA Jahu jahvatamine tööstustes. See asub San Filippo Del Mela, Itaalia.

 2. GLENLYON TWEED MILL LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GLENLYON TWEED MILL LTD, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Jahu jahvatamine, Manna, Jahu jahvatamine, JA Manna tööstustes. See asub Aberfeldy, Ühendkuningriik.

 3. G R WRIGHT & SONS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte G R WRIGHT & SONS LTD, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Jahu jahvatamine, Manna, Jahu jahvatamine, JA Manna tööstustes. See asub Enfield, Ühendkuningriik.

 4. S & B HERBA FOODS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte S & B HERBA FOODS LTD, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Jahu jahvatamine, Manna, Jahu jahvatamine, JA Manna tööstustes. See asub Cambridge, Ühendkuningriik.

 5. WILLIAM NELSTROP & CO LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte WILLIAM NELSTROP & CO LTD, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Jahu jahvatamine, Manna, Jahu jahvatamine, JA Manna tööstustes. See asub Stockport, Ühendkuningriik.

 6. FRATELLI CASTELLINO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FRATELLI CASTELLINO S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Manna, Jahu jahvatamine, Manna, JA Jahu jahvatamine tööstustes. See asub Villanova Mondovi', Itaalia.

 7. MOLINO GRASSI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte MOLINO GRASSI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahu jahvatamine tööstuses. See tegeleb ka Jahu ja manna, Manna, Jahu ja manna, JA Manna tööstustes. See asub Parma, Itaalia.

 8. GIOVANNI FRANCESCONI SRL.

  Itaalia

  Ettevõte GIOVANNI FRANCESCONI SRL., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Manna tööstuses. See tegeleb ka durum wheat flour or superfine flour, organic pasta, flavouring for confectionery, JA almond cream tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 1. WHITES SPEEDICOOK LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte WHITES SPEEDICOOK LTD, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Jahu jahvatamine, Manna, Jahu jahvatamine, JA Manna tööstustes. See asub Craigavon, Ühendkuningriik.

 2. NATIONAL TRUST

  Ühendkuningriik

  Ettevõte NATIONAL TRUST, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Jahu jahvatamine, Manna, Jahu jahvatamine, JA Manna tööstustes. See asub Callington, Ühendkuningriik.

 3. GAYLE MILL

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GAYLE MILL, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Jahu jahvatamine, Manna, Jahu jahvatamine, JA Manna tööstustes. See asub Hawes, Ühendkuningriik.

 4. PRO ROLL LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PRO ROLL LTD, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Jahu jahvatamine, Manna, Jahu jahvatamine, JA Manna tööstustes. See asub Sheffield, Ühendkuningriik.

 5. DACSA LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DACSA LTD, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Jahu jahvatamine, Manna, Jahu jahvatamine, JA Manna tööstustes. See asub Liverpool, Ühendkuningriik.

 6. MINCHEM HMP LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MINCHEM HMP LTD, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Jahu jahvatamine, Manna, Jahu jahvatamine, JA Manna tööstustes. See asub Stoke-On-Trent, Ühendkuningriik.

 7. JOHN HOGARTH LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte JOHN HOGARTH LTD, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Jahu jahvatamine, Manna, Jahu jahvatamine, JA Manna tööstustes. See asub Kelso, Ühendkuningriik.

 8. ALLIED MILLS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ALLIED MILLS LTD, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Jahu jahvatamine, Manna, Jahu jahvatamine, JA Manna tööstustes. See asub Tilbury, Ühendkuningriik.

 9. HARINERAS VILLAMAYOR SA

  Hispaania

  Ettevõte HARINERAS VILLAMAYOR SA, aastal ja mis tegeleb Jahu ja manna tööstuses. See tegeleb ka Manna, JA Manna tööstustes. See asub Plasencia Del Monte - Huesca, Hispaania.

 10. FÁBRICA DE HARINAS EL VAPORCITO

  Hispaania

  Ettevõte FÁBRICA DE HARINAS EL VAPORCITO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Manna tööstuses. See tegeleb ka hard wheat flour tööstustes. See asub El Puerto De Santa Maria, Hispaania.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta