• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • maitsetaimed

Otsingu tulemused

Maitsetaimed - Import eksport

 1. LA FERME SAINT-SYLVAIN

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte LA FERME SAINT-SYLVAIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See tegeleb ka Taimeteed, JA Taimeteed tööstustes. See asub Mazerolles, Prantsusmaa.

 2. C LIQUIDE FRANCE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte C LIQUIDE FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See asub Tilloy Lez Cambrai, Prantsusmaa.

 3. SIPAL

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SIPAL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See tegeleb ka tarragon, garden sorrel, oregano, balm-mint, mint, sweet marjoram, chives, dill, JA rosemary tööstustes. See asub Perpignan Cedex, Prantsusmaa.

 4. SMART CLAUPACK SRL

  Rumeenia

  Verified by europages badge

  Ettevõte SMART CLAUPACK SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mahepõllundustooted tööstuses. See tegeleb ka Toidupakendid, Pakendamine, Eripakendamine, Vürtsid, Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, Poldimutrid, Maitsetaimed, Toiduekstraktid, JA Puuvili ja köögivili - import ja eksport tööstustes. See asub Targoviste, Rumeenia.

 5. AROMES ET SAVEURS DE L'ATLAS

  Maroko

  Verified by europages badge

  Ettevõte AROMES ET SAVEURS DE L'ATLAS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See asub Casablanca, Maroko.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GERALD MCDONALD & CO LTD

  Ühendkuningriik

  Verified by europages badge

  Ettevõte GERALD MCDONALD & CO LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljamahlad tööstuses. See tegeleb ka Maitsetaimed, Wholesale Juice Concentrate Suppliers, Fruit Concentrate Suppliers, Fruit Concentrates, Juice Manufacturing Companies, Herbs And Spices Supplier, Herbs Supplier, Spices Companies, JA Spice Manufactures tööstustes. See asub Basildon, Ühendkuningriik.

 2. PERUVIAN EXPORT

  Peruu

  Ettevõte PERUVIAN EXPORT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See tegeleb ka natural foods, packaged corn, banana flour, JA food-grade flour tööstustes. See asub Lima, Peruu.

 3. AROMATURK

  Türgi

  Ettevõte AROMATURK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See tegeleb ka lavender, chamomile teas, JA aromatic oils tööstustes. See asub Tekirdag, Türgi.

 4. HORTALIZAS JUMARSAN SL

  Hispaania

  Ettevõte HORTALIZAS JUMARSAN SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See tegeleb ka Köögivili, värske, Köögivili, värske, spinach, parsley, JA mint tööstustes. See asub El Raal, Hispaania.

 5. AROMAVE

  Prantsusmaa

  Ettevõte AROMAVE, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See tegeleb ka fresh parsley, aromatic herbs, coriander, JA aromatic and medicinal plants tööstustes. See asub Perpignan, Prantsusmaa.

 1. ADOLO

  Kreeka

  Ettevõte ADOLO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See tegeleb ka thyme tööstustes. See asub Patra, Kreeka.

 2. DURVESH INTERNATIONAL

  Pakistan

  Ettevõte DURVESH INTERNATIONAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See asub Karachi, Pakistan.

 1. BIOAGRICOLA BOSCO - ANTONIA BOSCO

  Itaalia

  Ettevõte BIOAGRICOLA BOSCO - ANTONIA BOSCO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See tegeleb ka Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, chilli pepper, rosemary, JA Maitseained, ekstraktid ja vürtsid tööstustes. See asub Favara, Itaalia.

 2. CAPITANO NIGERIA LIMITED

  Nigeeria

  Ettevõte CAPITANO NIGERIA LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See tegeleb ka aromatic and medicinal plants tööstustes. See asub Lagos, Nigeria, Nigeeria.

 3. LIPPIA ALBA S.L.

  Hispaania

  Ettevõte LIPPIA ALBA S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See tegeleb ka phytosanitary product, made-to-measure lounge furniture, aromatic herbs, JA vegetable growing tööstustes. See asub Utrera, Hispaania.

 4. MORINGA DEL SUR.S.L

  Hispaania

  Ettevõte MORINGA DEL SUR.S.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See tegeleb ka aromatic plants, JA organic agricultural products tööstustes. See asub Churriana, Hispaania.

 5. MUDRA AGRICULTURE CO.

  Türgi

  Ettevõte MUDRA AGRICULTURE CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See tegeleb ka bay, JA packaged laurel tööstustes. See asub Silifke Mersin Türkiye, Türgi.

 6. YEŞILXIR BITKISEL ÜRÜNLER

  Türgi

  Ettevõte YEŞILXIR BITKISEL ÜRÜNLER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See tegeleb ka Advice and assistance for new vegetable products tööstustes. See asub Muş, Türgi.

 7. PERSPLANT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PERSPLANT GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See tegeleb ka Kuivatatud puuviljad, saffron, JA Kuivatatud puuviljad tööstustes. See asub Pfinztal, Saksamaa.

 8. MERCURY P&P CO

  Bulgaaria

  Ettevõte MERCURY P&P CO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vürtsid tööstuses. See tegeleb ka Taimeteed, Maitsetaimed, Toidu- ja joogilisandid, Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, Taimeteed, Maitsetaimed, Toidu- ja joogilisandid, JA Maitseained, ekstraktid ja vürtsid tööstustes. See asub Gabrovo, Bulgaaria.

 1. GREEN LAND IMPORT&EXPORT

  Egiptus

  Ettevõte GREEN LAND IMPORT&EXPORT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ravim- ja kosmeetikataimed tööstuses. See tegeleb ka Maitsetaimed, JA Maitsetaimed tööstustes. See asub Fayoum, Egiptus.

 2. PROVENCE ALPES

  Prantsusmaa

  Ettevõte PROVENCE ALPES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Dieet- ja mahepõllundustooted tööstuses. See tegeleb ka Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, Vürtsid, Maitsetaimed, Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, Vürtsid, JA Maitsetaimed tööstustes. See asub Saulce Sur Rhone, Prantsusmaa.

 3. SAFE SPICE A.S.

  Türgi

  Ettevõte SAFE SPICE A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See asub Gaziemir, Türgi.

 4. SPICES LAND

  Egiptus

  Ettevõte SPICES LAND, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See asub Cairo, Egiptus.

 5. HIERBAS QUESADA

  Hispaania

  Ettevõte HIERBAS QUESADA, aastal ja mis tegeleb Ravimtaimed ja ürdid tööstuses. See tegeleb ka Maitsetaimed, lavender, Maitsetaimed, medicinal herbs, JA aromatic herbs tööstustes. See asub Quesada-Jaén, Hispaania.

 6. FLANDOR FLAVOURS INTERNATIONAL

  Belgia

  Ettevõte FLANDOR FLAVOURS INTERNATIONAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduessentsid tööstuses. See tegeleb ka Maitsetaimed, natural flavours for the food and canning industry, Maitsetaimed, JA additives for dressed pork products tööstustes. See asub Zulte, Belgia.

 7. DISEBAS SAC

  Peruu

  Ettevõte DISEBAS SAC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See tegeleb ka dehydrated ingredients, Freeze-dried or air-dried vegetables and herbs, dehydrated foodstuffs, JA dehydrated products tööstustes. See asub Lima, Peruu.

 8. HERBANIA FOR HERBS & SPICES SRL

  Rumeenia

  Ettevõte HERBANIA FOR HERBS & SPICES SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See tegeleb ka Ravimtaimed ja ürdid, seeds, aromatic herbs, JA Ravimtaimed ja ürdid tööstustes. See asub Bucharest, Rumeenia.

 9. EGY-ORGANICHERBS

  Egiptus

  Ettevõte EGY-ORGANICHERBS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See asub Fayoum, Egiptus.

 10. DAREGAL

  Prantsusmaa

  Ettevõte DAREGAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitsetaimed tööstuses. See tegeleb ka aromatic herbs tööstustes. See asub Milly-La-Forêt, Prantsusmaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta