• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • mageveekalad

Otsingu tulemused

Mageveekalad - Import eksport

 1. RIBNJACI KUPA D.O.O.

  Horvaatia

  Ettevõte RIBNJACI KUPA D.O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Mageveekalad, sport fishing, Mageveekalad, pike, JA catfish tööstustes. See asub Karlovac, Horvaatia.

 2. NURA GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte NURA GMBH, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Duisburg, Saksamaa.

 3. AQUARIA ANTWERP

  Belgia

  Ettevõte AQUARIA ANTWERP, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Mageveekalad, Tiigikalad, Mageveekalad, tropical fish, Tiigikalad, JA aquarium accessories tööstustes. See asub Aartselaar, Belgia.

 4. KOI BY KOI

  Prantsusmaa

  Ettevõte KOI BY KOI, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Blainville/l'eau, Prantsusmaa.

 5. PASIFIK GOLDEN BLUE GIDA DIŞ TIC.LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte PASIFIK GOLDEN BLUE GIDA DIŞ TIC.LTD.STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Yozgat, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. RARI FOOD INTERNATIONAL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RARI FOOD INTERNATIONAL GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 2. LA TRUITE D'ONDEVAL

  Belgia

  Ettevõte LA TRUITE D'ONDEVAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka Mahepõllundustooted, trout fillets, Mahepõllundustooted, JA hand-crafted production tööstustes. See asub Waimes-Ondenval, Belgia.

 3. AQUARIUM TONNDORF

  Saksamaa

  Ettevõte AQUARIUM TONNDORF, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, Akvaariumid, terraariumid ja tarvikud, Kalasööt kalakasvatustele, JA Akvaariumid, terraariumid ja tarvikud tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 4. PUNTO TROPICALE SRL

  Itaalia

  Ettevõte PUNTO TROPICALE SRL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Roma, Itaalia.

 5. FISH FRESH-SEAFOOD

  Kreeka

  Ettevõte FISH FRESH-SEAFOOD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka fresh fish export tööstustes. See asub Thessaloniki, Kreeka.

 1. BELT SEAFOOD APS

  Taani

  Ettevõte BELT SEAFOOD APS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Karlebovej, Taani.

 2. FISHLIME SU ÜRÜNLERI

  Türgi

  Ettevõte FISHLIME SU ÜRÜNLERI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveevähid tööstuses. See tegeleb ka Mageveekalad, fresh water trout, carp, packaged baby shrimps, JA Mageveekalad tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 1. AU POISSON D'OR

  Belgia

  Ettevõte AU POISSON D'OR, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Akvaariumikalad tööstuses. See tegeleb ka Akvaariumid, terraariumid ja tarvikud, Mageveekalad, Akvaariumid, terraariumid ja tarvikud, JA Mageveekalad tööstustes. See asub Estaimpuis, Belgia.

 2. KGN FRESH LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte KGN FRESH LTD, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka import of fresh fish tööstustes. See asub Northolt, Ühendkuningriik.

 3. DER KOIHOF

  Austria

  Ettevõte DER KOIHOF, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Deutsch Goritz, Austria.

 4. SUPET SU TURIZM PETROL

  Türgi

  Ettevõte SUPET SU TURIZM PETROL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka Kala - import ja eksport, fresh fish export, freshwater fish, Kala - import ja eksport, JA king shrimps tööstustes. See asub Sisli / Istanbul, Türgi.

 5. KADEMLER. COM.

  Türgi

  Ettevõte KADEMLER. COM., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Denizli, Türgi.

 6. SAS HYS

  Prantsusmaa

  Ettevõte SAS HYS, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka rods, JA aquarium fish food tööstustes. See asub Boulogne Sur Mer, Prantsusmaa.

 7. MONTEUM LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MONTEUM LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Mageveekalad, Merekalad, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Mageveekalad, JA Merekalad tööstustes. See asub Shoreham-By-Sea, Ühendkuningriik.

 8. BARAKOS KONSTANTINOS MON/PH -IKE

  Kreeka

  Ettevõte BARAKOS KONSTANTINOS MON/PH -IKE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka fresh fish tööstustes. See asub Athens Greece, Kreeka.

 1. KEBAN ALABALIK A.Ş

  Türgi

  Ettevõte KEBAN ALABALIK A.Ş, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka trout, JA tinned whitefish tööstustes. See asub Elazig, Türgi.

 2. J.BENNETT (BILLINGSGATE) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte J.BENNETT (BILLINGSGATE) LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Mageveekalad, JA Mageveekalad tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 3. GEBROEDERS KOOY B.V.

  Holland

  Ettevõte GEBROEDERS KOOY B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Mageveekalad, Kala, JA Mageveekalad tööstustes. See asub Huizen, Holland.

 4. IRFISH (DUNMORE EAST) LTD

  Iirimaa

  Ettevõte IRFISH (DUNMORE EAST) LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See tegeleb ka Suitsutatud ja soolatud kala, Mageveekalad, Suitsutatud ja soolatud kala, JA Mageveekalad tööstustes. See asub Waterford, Iirimaa.

 5. EUROGEAL

  Prantsusmaa

  Ettevõte EUROGEAL, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka Karbid ja koorikloomad, Kala, Karbid ja koorikloomad, JA Kala tööstustes. See asub Mauguio, Prantsusmaa.

 6. DENHOLM FISHSELLING LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DENHOLM FISHSELLING LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka Kala - import ja eksport, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Marineeritud kala, Kala - import ja eksport, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Glasgow, Ühendkuningriik.

 7. FARMA AQUA SU URUNLERI

  Türgi

  Ettevõte FARMA AQUA SU URUNLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka fresh fish export, JA fish preserved in salt tööstustes. See asub MUGLA, Türgi.

 8. LETT, DORAN & CO., LIMITED

  Iirimaa

  Ettevõte LETT, DORAN & CO., LIMITED, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka Kala, JA Kala tööstustes. See asub Howth, Iirimaa.

 9. V.O.F. FORELLENKWEKERIJ 'T SMALLERT

  Holland

  Ettevõte V.O.F. FORELLENKWEKERIJ 'T SMALLERT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Mageveekalad, JA Mageveekalad tööstustes. See asub Emst, Holland.

 10. PISCICULTURE COUTURIER

  Prantsusmaa

  Ettevõte PISCICULTURE COUTURIER, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Mageveekalad, JA Mageveekalad tööstustes. See asub Pouligny St Pierre, Prantsusmaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta