• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • mageveekalad

Otsingu tulemused

Mageveekalad - Import eksport

 1. RIBNJACI KUPA D.O.O.

  Horvaatia

  Ettevõte RIBNJACI KUPA D.O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Mageveekalad, sport fishing, Mageveekalad, pike, JA catfish tööstustes. See asub Karlovac, Horvaatia.

 2. NURA GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte NURA GMBH, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Duisburg, Saksamaa.

 3. RARI FOOD INTERNATIONAL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RARI FOOD INTERNATIONAL GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 4. LA TRUITE D'ONDEVAL

  Belgia

  Ettevõte LA TRUITE D'ONDEVAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka Mahepõllundustooted, trout fillets, Mahepõllundustooted, JA hand-crafted production tööstustes. See asub Waimes-Ondenval, Belgia.

 5. AQUARIA ANTWERP

  Belgia

  Ettevõte AQUARIA ANTWERP, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Mageveekalad, Tiigikalad, Mageveekalad, tropical fish, Tiigikalad, JA aquarium accessories tööstustes. See asub Aartselaar, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AQUARIUM TONNDORF

  Saksamaa

  Ettevõte AQUARIUM TONNDORF, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, Akvaariumid, terraariumid ja tarvikud, Kalasööt kalakasvatustele, JA Akvaariumid, terraariumid ja tarvikud tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 2. PASIFIK GOLDEN BLUE GIDA DIŞ TIC.LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte PASIFIK GOLDEN BLUE GIDA DIŞ TIC.LTD.STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Yozgat, Türgi.

 3. KOI BY KOI

  Prantsusmaa

  Ettevõte KOI BY KOI, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Blainville/l'eau, Prantsusmaa.

 4. PUNTO TROPICALE SRL

  Itaalia

  Ettevõte PUNTO TROPICALE SRL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Roma, Itaalia.

 5. FISH FRESH-SEAFOOD

  Kreeka

  Ettevõte FISH FRESH-SEAFOOD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka fresh fish export tööstustes. See asub Thessaloniki, Kreeka.

 1. BELT SEAFOOD APS

  Taani

  Ettevõte BELT SEAFOOD APS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Karlebovej, Taani.

 2. SUNDA AQUATIC INDONESIA

  Indoneesia

  Ettevõte SUNDA AQUATIC INDONESIA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Bandung, Indoneesia.

 1. MONTEUM LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MONTEUM LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Mageveekalad, Merekalad, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Mageveekalad, JA Merekalad tööstustes. See asub Shoreham-By-Sea, Ühendkuningriik.

 2. KADEMLER. COM.

  Türgi

  Ettevõte KADEMLER. COM., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Denizli, Türgi.

 3. KGN FRESH LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte KGN FRESH LTD, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka import of fresh fish tööstustes. See asub Northolt, Ühendkuningriik.

 4. DER KOIHOF

  Austria

  Ettevõte DER KOIHOF, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Deutsch Goritz, Austria.

 5. SUPET SU TURIZM PETROL

  Türgi

  Ettevõte SUPET SU TURIZM PETROL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka Kala - import ja eksport, fresh fish export, freshwater fish, Kala - import ja eksport, JA king shrimps tööstustes. See asub Sisli / Istanbul, Türgi.

 6. OFISH STORE

  Indoneesia

  Ettevõte OFISH STORE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Tulungagung, Indoneesia.

 7. SAS HYS

  Prantsusmaa

  Ettevõte SAS HYS, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka rods, JA aquarium fish food tööstustes. See asub Boulogne Sur Mer, Prantsusmaa.

 8. AU POISSON D'OR

  Belgia

  Ettevõte AU POISSON D'OR, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Akvaariumikalad tööstuses. See tegeleb ka Akvaariumid, terraariumid ja tarvikud, Mageveekalad, Akvaariumid, terraariumid ja tarvikud, JA Mageveekalad tööstustes. See asub Estaimpuis, Belgia.

 1. IRFISH (DUNMORE EAST) LTD

  Iirimaa

  Ettevõte IRFISH (DUNMORE EAST) LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See tegeleb ka Suitsutatud ja soolatud kala, Mageveekalad, Suitsutatud ja soolatud kala, JA Mageveekalad tööstustes. See asub Waterford, Iirimaa.

 2. KEBAN ALABALIK A.Ş

  Türgi

  Ettevõte KEBAN ALABALIK A.Ş, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka trout, JA tinned whitefish tööstustes. See asub Elazig, Türgi.

 3. LIAISON MARKETING COMPANY SENEGAL

  Senegal

  Ettevõte LIAISON MARKETING COMPANY SENEGAL, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Dakar Senegal, Senegal.

 4. WAN HU FISH FARM TRADING

  Singapur

  Ettevõte WAN HU FISH FARM TRADING, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub singapore, Singapur.

 5. BARAKOS KONSTANTINOS MON/PH -IKE

  Kreeka

  Ettevõte BARAKOS KONSTANTINOS MON/PH -IKE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka fresh fish tööstustes. See asub Athens Greece, Kreeka.

 6. DENHOLM FISHSELLING LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DENHOLM FISHSELLING LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka Kala - import ja eksport, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Marineeritud kala, Kala - import ja eksport, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Glasgow, Ühendkuningriik.

 7. GUANGZHOU EVERLASTING CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte GUANGZHOU EVERLASTING CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Guangzhou, Hiina.

 8. GEBROEDERS KOOY B.V.

  Holland

  Ettevõte GEBROEDERS KOOY B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Merekalad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Mageveekalad, Kala, JA Mageveekalad tööstustes. See asub Huizen, Holland.

 9. PT.GOLDEN AQUATIC INDONESIA

  Indoneesia

  Ettevõte PT.GOLDEN AQUATIC INDONESIA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See asub Bogor, Indoneesia.

 10. PESCACORUNA SA

  Hispaania

  Ettevõte PESCACORUNA SA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mageveekalad tööstuses. See tegeleb ka Merekalad, JA Merekalad tööstustes. See asub Madrid, Hispaania.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta