• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • maagi ekstraheerimine

Otsingu tulemused

Maagi ekstraheerimine - Import eksport

 1. DOSTKAR MINING

  Türgi

  Ettevõte DOSTKAR MINING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Maagi ekstraheerimine, Maagi ekstraheerimine, opals, bentonite, JA cornelian tööstustes. See asub Torbali, Izmir, Türgi.

 2. NEGAL INTERNATIONAL LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte NEGAL INTERNATIONAL LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka frozen fish export, Canned tuna, JA iron-zinc ingots tööstustes. See asub Lincoln, Ühendkuningriik.

 3. TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI

  Türgi

  Ettevõte TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Plii ja pliisulamid, zinc, Plii ja pliisulamid, JA aluminium in bars tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. SCYPI, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte SCYPI, S.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka disposal of industrial waste tööstustes. See asub Oviedo, Hispaania.

 5. ANTATRADE LTD.

  Egiptus

  Ettevõte ANTATRADE LTD., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Badr City, Egiptus.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. IBEROCLAYS SLU

  Hispaania

  Ettevõte IBEROCLAYS SLU, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Castellón De La Plana, Hispaania.

 2. YAPITASI GRUP

  Türgi

  Ettevõte YAPITASI GRUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Aggregates, crushed quarry stone, crushed stone for construction work, JA quarry products tööstustes. See asub Malatya, Türgi.

 3. SKALAND GRAPHITE AS

  Norra

  Ettevõte SKALAND GRAPHITE AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka natural graphite tööstustes. See asub Skaland, Norra.

 4. IMERYS MINERAUX BELGIQUE

  Belgia

  Ettevõte IMERYS MINERAUX BELGIQUE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Musta ja värvilise metalli maagid tööstuses. See tegeleb ka Maagi ekstraheerimine, Värviliste metaalide maagid, mineral analysis laboratories, Maagi ekstraheerimine, alloy ores, JA Värviliste metaalide maagid tööstustes. See asub Lixhe, Belgia.

 5. SIBELCO ITALIA SPA

  Itaalia

  Ettevõte SIBELCO ITALIA SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Silica sand, earthenware, JA kaolin tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 1. KLAC INDUSTRIE SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte KLAC INDUSTRIE SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusplatside sisseseade ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed, Ehitusmasinad, Maagi ekstraheerimine, Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed, Ehitusmasinad, extractions, JA Maagi ekstraheerimine tööstustes. See asub St Cyr En Val, Prantsusmaa.

 2. CAVE DI GUAMO DI ANGELO PERA

  Itaalia

  Ettevõte CAVE DI GUAMO DI ANGELO PERA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka masonry-covered stairs tööstustes. See asub Guamo, Itaalia.

 1. AKPER PERLIT

  Türgi

  Ettevõte AKPER PERLIT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka lightweight paster, industrial oil filtering services, mortars for construction work, JA cast iron tööstustes. See asub Cankiri, Türgi.

 2. CAVA FOFFI SRL

  Itaalia

  Ettevõte CAVA FOFFI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Civita Castellana, Itaalia.

 3. ZAVALIEVSKY GRAPHITE

  Ukraina

  Ettevõte ZAVALIEVSKY GRAPHITE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Kiev, Ukraina.

 4. ESEN TARIM GUBRE TOHUMCULUK ITH. IHR. VE MATBAA MLZ. YEM. MADENCILIK SAN.TIC.AS.

  Türgi

  Ettevõte ESEN TARIM GUBRE TOHUMCULUK ITH. IHR. VE MATBAA MLZ. YEM. MADENCILIK SAN.TIC.AS., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka zeolite tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 5. KAOLIN EAD

  Bulgaaria

  Ettevõte KAOLIN EAD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka earthenware, kaolin, JA Silica sand tööstustes. See asub Senovo, Bulgaaria.

 6. MALTAS MINING AND CHEMICAL MANUFACTURER FACTORY

  Türgi

  Ettevõte MALTAS MINING AND CHEMICAL MANUFACTURER FACTORY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Kütahya, Türgi.

 7. E.T.A.S. SRL (ESTRAZIONE E TRASFORMAZIONE ARGILLE SARDE)

  Itaalia

  Ettevõte E.T.A.S. SRL (ESTRAZIONE E TRASFORMAZIONE ARGILLE SARDE), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See tegeleb ka Maagi ekstraheerimine, Maagi ekstraheerimine, bentonite, JA granular absorbents tööstustes. See asub Villanova Tulo, Itaalia.

 8. AYMER MARBLE

  Türgi

  Ettevõte AYMER MARBLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Magnesiit, Marmor, Kaevandamine - masinad ja seadmed, mechanical engineering, Magnesiit, Marmor, JA Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 1. NELLES FRERES

  Belgia

  Ettevõte NELLES FRERES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Malmedy, Belgia.

 2. SACIT SRL

  Itaalia

  Ettevõte SACIT SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Perfugas, Itaalia.

 3. CARRIÈRE DE LA HAZOTTE

  Belgia

  Ettevõte CARRIÈRE DE LA HAZOTTE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Tavier, Belgia.

 4. CARBOCIA

  Prantsusmaa

  Ettevõte CARBOCIA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Calcium carbonate tööstustes. See asub Louvil, Prantsusmaa.

 5. CARMEUSE

  Belgia

  Ettevõte CARMEUSE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Seilles, Belgia.

 6. DELTA ROCK COMPANY

  Türgi

  Ettevõte DELTA ROCK COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, pistols, JA Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 7. ABG BENTONITE MINING COMPANY

  Türgi

  Ettevõte ABG BENTONITE MINING COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka bentonite tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 8. GENPER MINING INDUSTRY TRADE CO LTD

  Türgi

  Ettevõte GENPER MINING INDUSTRY TRADE CO LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka perlite, JA filtration of perlitics tööstustes. See asub Kutahya, Türgi.

 9. DERBENT MINING CORPARATION

  Türgi

  Ettevõte DERBENT MINING CORPARATION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Balikesir, Türgi.

 10. MATERIALES ONIX EL INDIO

  Mehhiko

  Ettevõte MATERIALES ONIX EL INDIO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Torreon, Mehhiko.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta