• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • maagi ekstraheerimine

Otsingu tulemused

Maagi ekstraheerimine - Import eksport

 1. DOSTKAR MINING

  Türgi

  Ettevõte DOSTKAR MINING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Maagi ekstraheerimine, Maagi ekstraheerimine, opals, bentonite, JA cornelian tööstustes. See asub Torbali, Izmir, Türgi.

 2. NEGAL INTERNATIONAL LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte NEGAL INTERNATIONAL LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka frozen fish export, Canned tuna, JA iron-zinc ingots tööstustes. See asub Lincoln, Ühendkuningriik.

 3. OBSIDIAN V.E.J

  Armeenia

  Ettevõte OBSIDIAN V.E.J, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Yerevan, Armeenia.

 4. ANTATRADE LTD.

  Egiptus

  Ettevõte ANTATRADE LTD., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Badr City, Egiptus.

 5. SCYPI, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte SCYPI, S.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka disposal of industrial waste tööstustes. See asub Oviedo, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. IBEROCLAYS SLU

  Hispaania

  Ettevõte IBEROCLAYS SLU, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Castellón De La Plana, Hispaania.

 2. TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI

  Türgi

  Ettevõte TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Kaevandamisteenused, Plii ja pliisulamid, Kaevandamisteenused, zinc, JA Plii ja pliisulamid tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. SIBELCO ITALIA SPA

  Itaalia

  Ettevõte SIBELCO ITALIA SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Silica sand, earthenware, JA kaolin tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 4. CAVE DI GUAMO DI ANGELO PERA

  Itaalia

  Ettevõte CAVE DI GUAMO DI ANGELO PERA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka masonry-covered stairs tööstustes. See asub Guamo, Itaalia.

 5. SKALAND GRAPHITE AS

  Norra

  Ettevõte SKALAND GRAPHITE AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka natural graphite tööstustes. See asub Skaland, Norra.

 1. CAVA FOFFI SRL

  Itaalia

  Ettevõte CAVA FOFFI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Civita Castellana, Itaalia.

 2. AKPER PERLIT

  Türgi

  Ettevõte AKPER PERLIT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka lightweight paster, industrial oil filtering services, mortars for construction work, JA cast iron tööstustes. See asub Cankiri, Türgi.

 1. NUTRIENTES NATURALES LATINOAMERICA SAC

  Peruu

  Ettevõte NUTRIENTES NATURALES LATINOAMERICA SAC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka bentonite, magnesium sulfate, calcium sulphate, JA litter box sand tööstustes. See asub Lima, Peruu.

 2. IMERYS MINERAUX BELGIQUE

  Belgia

  Ettevõte IMERYS MINERAUX BELGIQUE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Musta ja värvilise metalli maagid tööstuses. See tegeleb ka Maagi ekstraheerimine, Värviliste metaalide maagid, mineral analysis laboratories, Maagi ekstraheerimine, alloy ores, JA Värviliste metaalide maagid tööstustes. See asub Lixhe, Belgia.

 3. KLAC INDUSTRIE SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte KLAC INDUSTRIE SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusplatside sisseseade ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed, Ehitusmasinad, Maagi ekstraheerimine, Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed, Ehitusmasinad, extractions, JA Maagi ekstraheerimine tööstustes. See asub St Cyr En Val, Prantsusmaa.

 4. DMSA GROUP LLC

  Aserbaidžaan

  Ettevõte DMSA GROUP LLC, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See tegeleb ka Purustus- ja peenestusseadmed, Maagi ekstraheerimine, sounders, Purustus- ja peenestusseadmed, machines and equipment for the manufacturing cement, plaster and lime products, JA Maagi ekstraheerimine tööstustes. See asub Baku, Aserbaidžaan.

 5. YAPITASI GRUP

  Türgi

  Ettevõte YAPITASI GRUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Aggregates, crushed quarry stone, crushed stone for construction work, JA quarry products tööstustes. See asub Malatya, Türgi.

 6. GEO PETRO MINERALES SAS

  Kolumbia

  Ettevõte GEO PETRO MINERALES SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Bogota, Kolumbia.

 7. ZAVALIEVSKY GRAPHITE

  Ukraina

  Ettevõte ZAVALIEVSKY GRAPHITE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Kiev, Ukraina.

 8. MALTAS MINING AND CHEMICAL MANUFACTURER FACTORY

  Türgi

  Ettevõte MALTAS MINING AND CHEMICAL MANUFACTURER FACTORY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Kütahya, Türgi.

 1. VILLA REAL MINERAÇÃO

  Brasiilia

  Ettevõte VILLA REAL MINERAÇÃO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Salvador, Brasiilia.

 2. E.T.A.S. SRL (ESTRAZIONE E TRASFORMAZIONE ARGILLE SARDE)

  Itaalia

  Ettevõte E.T.A.S. SRL (ESTRAZIONE E TRASFORMAZIONE ARGILLE SARDE), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See tegeleb ka Maagi ekstraheerimine, Maagi ekstraheerimine, bentonite, JA granular absorbents tööstustes. See asub Villanova Tulo, Itaalia.

 3. NELLES FRERES

  Belgia

  Ettevõte NELLES FRERES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Malmedy, Belgia.

 4. CARBOCIA

  Prantsusmaa

  Ettevõte CARBOCIA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Calcium carbonate tööstustes. See asub Louvil, Prantsusmaa.

 5. CARMEUSE

  Belgia

  Ettevõte CARMEUSE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Seilles, Belgia.

 6. CARRIÈRE DE LA HAZOTTE

  Belgia

  Ettevõte CARRIÈRE DE LA HAZOTTE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Tavier, Belgia.

 7. ABDOUMINE

  Maroko

  Ettevõte ABDOUMINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Errcahidia, Maroko.

 8. SOCIETE MINIERE DU GABON

  Gabon

  Ettevõte SOCIETE MINIERE DU GABON, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Libreville, Gabon.

 9. AYMER MARBLE

  Türgi

  Ettevõte AYMER MARBLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See tegeleb ka Magnesiit, Marmor, Kaevandamine - masinad ja seadmed, mechanical engineering, Magnesiit, Marmor, JA Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 10. SOCIETE MINIERE DU GABON

  Gabon

  Ettevõte SOCIETE MINIERE DU GABON, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Maagi ekstraheerimine tööstuses. See asub Libreville, Gabon.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta