• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • loomade söötmisseadmed

Otsingu tulemused

Loomade söötmisseadmed - Import eksport

 1. YUTIAN FUTAI INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.

  Hiina

  Verified by europages badge

  -WHATSAPP : +8618716075201 -Yutian Futai International Trade Co., Ltd. -http: //husbandry-poutry.en.alibaba.com -Contacting Person: Mr.will Yutain Futai International Trade Co., Ltd. is a manufacturer with self-independent import-export rights, which specialized in pig equipments; sheep / goat equipments; horse equipments; cattle equipments; pet equipments; Poutry equipments and so on. Yutain Futai has established close business relationships with foreign institutions in China and domestic manufacturers, which has taken the lead in obtaining ISO9001: 2000 quality management system certificate among other domestic manufactures. Our company is a member unit of the State Agricultural Ministry's Veterinary Apparatus Sector. Our company has independently researched Farrowing stall/crate/pen, Drinker and feeder system equipements, Temperature control equipments, Ear marking equipments, Medical care equipments, Artificial insemination equipments, Slaughtering equipments, Incubation equipments, Medical care equipments, Farm construction equipments, Fishing yatch and other all animal equipments. Our main product's brand are 'Futai' & 'WELLD', which were both entitled as "Famous Brand Products" of International Agro Exhibition in China in 1999 One time co-operation with my company, business and friendship will be forever.

 2. STARMAX TARIM MAKINALARI SAN VE TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte STARMAX TARIM MAKINALARI SAN VE TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllutöömasinad tööstuses. See tegeleb ka Loomade söötmisseadmed, Loomade söötmisseadmed, animal fodder equipment, pellet systems, JA anti-wear tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 3. BURKON MAKINE

  Türgi

  Ettevõte BURKON MAKINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See asub Bursa, Türgi.

 4. TECNOMEDIANA

  Itaalia

  Ettevõte TECNOMEDIANA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See tegeleb ka insulated shed, dog's beds, troughs, JA boxes for dogs tööstustes. See asub Pordenone, Itaalia.

 5. NUTRIFEED

  Hispaania

  Ettevõte NUTRIFEED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See asub Figueres, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. KARPA GRUP LTD STI

  Türgi

  Ettevõte KARPA GRUP LTD STI, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See tegeleb ka animal breeding, JA cattle tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. ALMIMET SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte ALMIMET SA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Loomade söötmisseadmed, Loomade söötmisseadmed, JA animal food meals tööstustes. See asub PARIS, Prantsusmaa.

 3. HANMAK

  Türgi

  Ettevõte HANMAK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See tegeleb ka horse feed, feeder, JA feed integrators for animals tööstustes. See asub Kayseri, Türgi.

 4. VAN REE

  Holland

  Ettevõte VAN REE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Koera- ja kassitarbed, Koera- ja kassitarbed, articles for birds, articles for fish, JA articles for rodents tööstustes. See asub Amsterdam, Holland.

 5. EFFEKTRI

  Holland

  Ettevõte EFFEKTRI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Koeratoit, Toidulisandid, fish oil, Koeratoit, JA Toidulisandid tööstustes. See asub Deventer, Holland.

 1. ACTION

  Belgia

  Ettevõte ACTION, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Sisustus - lisandid ja dekoratiivesemed tööstuses. See tegeleb ka Majapidamisdetergendid, Aiatarbed, Loomade söötmisseadmed, Majapidamisdetergendid, interior decoration and furnishings, Aiatarbed, JA Loomade söötmisseadmed tööstustes. See asub Aalst, Belgia.

 2. HEROES EN CO

  Belgia

  Ettevõte HEROES EN CO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Loomade söötmisseadmed, Istikud, sibulad ja seemned, Loomade söötmisseadmed, Istikud, sibulad ja seemned, JA Soil conditioners and fertilizers tööstustes. See asub Sint-Pieters-Rode, Belgia.

 1. DOG BOX

  Itaalia

  Ettevõte DOG BOX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See asub Acerra, Itaalia.

 2. CFE GROUP

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CFE GROUP, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See asub St Helens, Ühendkuningriik.

 3. OTTEVANGER MILLING ENGINEERS

  Holland

  Ettevõte OTTEVANGER MILLING ENGINEERS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See asub Moerkapelle, Holland.

 4. BAYLE (ETS)

  Prantsusmaa

  Ettevõte BAYLE (ETS), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Loomade söötmisseadmed, Põllumajandusmasinad ja lisaseadmed, Tööstuslikud robotid, Loomade söötmisseadmed, Põllumajandusmasinad ja lisaseadmed, JA Tööstuslikud robotid tööstustes. See asub Rodez, Prantsusmaa.

 5. WEIDEPANELS ZAUN- UND STALLDEPOT UG

  Saksamaa

  Ettevõte WEIDEPANELS ZAUN- UND STALLDEPOT UG, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Mitmesugused loomset päritolu tooted tööstuses. See tegeleb ka Loomade söötmisseadmed, horse boxes, Wicker fences, boxes for dogs, JA Loomade söötmisseadmed tööstustes. See asub Siegenburg, Saksamaa.

 6. BIONATURE

  Prantsusmaa

  Ettevõte BIONATURE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See tegeleb ka supplementary feeds, JA magnetic tables tööstustes. See asub Arzal, Prantsusmaa.

 7. DR. GRANDEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DR. GRANDEL GMBH, aastal ja mis tegeleb Parfüümid - essentsid ja lõhnaained tööstuses. See tegeleb ka Orgaanilised väetised, Loomade söötmisseadmed, Toiduekstraktid, Jahu jahvatamine - masinad ja seadmed, Orgaanilised väetised, Loomade söötmisseadmed, Toiduekstraktid, JA Jahu jahvatamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Augsburg, Saksamaa.

 8. ORYEM MAKINA

  Türgi

  Ettevõte ORYEM MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 1. DE POORTERE HENDRIK

  Belgia

  Ettevõte DE POORTERE HENDRIK, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lemmikloomatoidud tööstuses. See tegeleb ka Toit kariloomade ja kodulindude, Loomade söötmisseadmed, Toit kariloomade ja kodulindude, Loomade söötmisseadmed, Feeds for chickens, JA gardening articles tööstustes. See asub Wasmes, Belgia.

 2. TOPRAKCILAR MAKINA

  Türgi

  Ettevõte TOPRAKCILAR MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See tegeleb ka plant and equipment for the preparation of animal feeds tööstustes. See asub Karaman, Türgi.

 3. MACROVET

  Holland

  Ettevõte MACROVET, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See tegeleb ka products for animal health and beauty, JA Medicines for animals tööstustes. See asub Den Burg, Holland.

 4. ERGE MAKINA

  Türgi

  Ettevõte ERGE MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See asub Corum, Türgi.

 5. SODIMA

  Prantsusmaa

  Ettevõte SODIMA, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Silotornid, Loomade söötmisseadmed, Silotornid, JA Loomade söötmisseadmed tööstustes. See asub HINX, Prantsusmaa.

 6. KOIVOERSHOP

  Holland

  Ettevõte KOIVOERSHOP, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See tegeleb ka animal food tööstustes. See asub Jutrijp, Holland.

 7. KUTLUK PLASTIK

  Türgi

  Ettevõte KUTLUK PLASTIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See tegeleb ka farm equipment tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 8. HORNSYLD KØBMANDSGAARD A/S

  Taani

  Ettevõte HORNSYLD KØBMANDSGAARD A/S, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See asub Hornsyld, Taani.

 9. IKI-EL MACHINERY CONSTRUCTION AND FOOD INC. CO.

  Türgi

  Ettevõte IKI-EL MACHINERY CONSTRUCTION AND FOOD INC. CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomade söötmisseadmed tööstuses. See tegeleb ka animal feed equipment tööstustes. See asub Çorum, Türgi.

 10. ETABLISSEMENTS BASTY SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte ETABLISSEMENTS BASTY SARL, aastal ja mis tegeleb Põllumajandustraktorid ja -haagised tööstuses. See tegeleb ka Loomade söötmisseadmed, Loomakasvatus - masinad ja seadmed, Aiandusmasinad ja -seadmed, Loomade söötmisseadmed, Loomakasvatus - masinad ja seadmed, JA Aiandusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Burdignes, Prantsusmaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta