• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • loomad ja loomakasvatus

Otsingu tulemused

Loomad ja loomakasvatus - Import eksport

 1. UFTER HOLDING B.V

  Holland

  Verified by europages badge

  Since 1994, Northlink Trading GMBH has excelled as a key player in international trade, specializing in the import and export of goods. Our core strength lies in procuring items in bulk and reselling them at highly competitive prices. Over 28 years, we have fostered strong partnerships with renowned brands like Aptamil, Nestle Nido, Ferrero, Red Bull, Heineken, Coca-Cola, Nutella, Navigator, and more. Our success is anchored in the strategic advantage of our European location, minimizing transportation costs and ensuring efficient global delivery. At Northlink Trading GMBH, our unwavering mission is to consistently surpass customer and partner expectations. We achieve this by providing safe products with distinct quality, leveraging modern technologies, and maintaining a highly trained workforce. Committed to social and environmental responsibility, we strive to create value for customers, partners, employees, shareholders, and society at large. Our goal is to be acknowledged as a company of excellence in the international market, excelling in processing and selling high-quality products across various food and commercial brands. Dedicated to expanding our global presence, we offer 24/7 customer support and seamless worldwide shipping, ensuring prompt delivery to your doorstep. Contact us for more information!

 2. LEUCILLIN

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LEUCILLIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Animal care products, antibacterial products, JA products for veterinary use tööstustes. See asub Dorchester, Ühendkuningriik.

 3. ITAGRI

  Itaalia

  Ettevõte ITAGRI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See asub Solarolo Rainerio, Itaalia.

 4. UNION BIO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte UNION BIO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka insect repellents, Animal care products, JA natural product tööstustes. See asub Arezzo, Itaalia.

 5. SENOL GIDA SANAYI A.S.

  Türgi

  Ettevõte SENOL GIDA SANAYI A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Olive-cakes tööstustes. See asub Sultanhisar, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. UNIMARK PET FOOD

  Hispaania

  Ettevõte UNIMARK PET FOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka dog food tööstustes. See asub Fraga, Hispaania.

 2. EUROPEAN GULF COMPANY

  Holland

  Ettevõte EUROPEAN GULF COMPANY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See tegeleb ka Loomad ja loomakasvatus, Kariloomad, Loomad ja loomakasvatus, halal delicatessen meats, wholesale meats, JA Kariloomad tööstustes. See asub Rotterdam, Holland.

 3. ROYAL CONTINENTALS

  Saksamaa

  Ettevõte ROYAL CONTINENTALS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See asub Eigeltingen, Saksamaa.

 4. SMARTFARM

  Kreeka

  Ettevõte SMARTFARM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Automatic door openers tööstustes. See asub Serres, Kreeka.

 5. GREEN LAND

  Hispaania

  Ettevõte GREEN LAND, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka cattle, JA animal textile fibre fabrics tööstustes. See asub Tarragona, Hispaania.

 1. CHATTERIE ARMONICAT

  Prantsusmaa

  Ettevõte CHATTERIE ARMONICAT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See asub Ste Soulle, Prantsusmaa.

 2. HORSE OF BELGIUM

  Belgia

  Ettevõte HORSE OF BELGIUM, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Hobusekasvandused, purebred animals, Hobusekasvandused, JA cattle-breeding tööstustes. See asub Pipaix, Belgia.

 1. MONTE DO PASTO

  Portugal

  Ettevõte MONTE DO PASTO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See asub Cuba, Portugal.

 2. XHAWIRS HORSE FARM

  Belgia

  Ettevõte XHAWIRS HORSE FARM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka horses, JA Sheep's milk tööstustes. See asub Xhendelesse, Belgia.

 3. ERFA

  Türgi

  Ettevõte ERFA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka animal feed additives tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 4. WATER CLUBS FOR SHIPPING

  Türgi

  Ettevõte WATER CLUBS FOR SHIPPING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See asub Mezitli-Mersin, Türgi.

 5. LA FERME DES BISONS

  Belgia

  Ettevõte LA FERME DES BISONS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Konverentsi- ja seminarisaalid, Põllumajandusturism, bison meat, Konverentsi- ja seminarisaalid, Põllumajandusturism, JA local specialty produce tööstustes. See asub Noville-Lez-Bastogne, Belgia.

 6. GREFFEUILLE AVEYRON

  Prantsusmaa

  Ettevõte GREFFEUILLE AVEYRON, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambad ja kitsed tööstuses. See tegeleb ka Loomad ja loomakasvatus, Loomad ja loomakasvatus, JA animal breeding tööstustes. See asub Rignac, Prantsusmaa.

 7. ECO TIERRA DE DIATOMEAS SL

  Hispaania

  Ettevõte ECO TIERRA DE DIATOMEAS SL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See asub Atarfe, Hispaania.

 8. ZOOTECNIA SL

  Hispaania

  Ettevõte ZOOTECNIA SL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka food for animals and zootechnics tööstustes. See asub La Laguna (tenerife), Hispaania.

 1. ADIVETER S.L.

  Hispaania

  Ettevõte ADIVETER S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See asub Reus, Hispaania.

 2. ERI MINING COMPANY

  Türgi

  Ettevõte ERI MINING COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka sepiolyte, JA kaolin tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. BBCI

  Belgia

  Ettevõte BBCI, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka bulls for reproduction, purebred cattle, JA breeding cattle tööstustes. See asub Hyon, Belgia.

 4. PROGRESSIVE FARMS

  Ukraina

  Ettevõte PROGRESSIVE FARMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See asub Kyiv, Ukraina.

 5. PLUKON MOUSCRON

  Belgia

  Ettevõte PLUKON MOUSCRON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Filmiilmutustooted, food safety, Filmiilmutustooted, JA Chicken slaughtering tööstustes. See asub Mouscron, Belgia.

 6. LA FERME D'ARTAGNAN

  Belgia

  Ettevõte LA FERME D'ARTAGNAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Hanemaks, farms, fruit tree growing, Chicken breeding, JA Hanemaks tööstustes. See asub Haccourt, Belgia.

 7. LES ÉLEVAGES DU MOULIN DU VAL DIEU

  Belgia

  Ettevõte LES ÉLEVAGES DU MOULIN DU VAL DIEU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Chicken breeding, lean duck breast, hand-crafted production, JA chicken meat tööstustes. See asub Aubel, Belgia.

 8. FABROCA

  Belgia

  Ettevõte FABROCA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka purebred animals, purebred cattle, JA breeding cattle tööstustes. See asub Porcheresse, Belgia.

 9. CAVACHON PRIME DESIGNER DOG ZUERICH

  Šveits

  Ettevõte CAVACHON PRIME DESIGNER DOG ZUERICH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See asub Meilen, Šveits.

 10. ACL ATLANTIC

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ACL ATLANTIC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka seafood, JA pork tööstustes. See asub Blackpool, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Loomad ja loomakasvatus - Import eksport

Tulemuste arv

9032 Ettevõtted