• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • loomad ja loomakasvatus

Otsingu tulemused

Loomad ja loomakasvatus - Import eksport

 1. UNION BIO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte UNION BIO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka insect repellents, Animal care products, JA natural product tööstustes. See asub Arezzo, Itaalia.

 2. LEUCILLIN

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LEUCILLIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Animal care products, antibacterial products, JA products for veterinary use tööstustes. See asub Dorchester, Ühendkuningriik.

 3. ITAGRI

  Itaalia

  Ettevõte ITAGRI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See asub Solarolo Rainerio, Itaalia.

 4. SENOL GIDA SANAYI A.S.

  Türgi

  Ettevõte SENOL GIDA SANAYI A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Olive-cakes tööstustes. See asub Sultanhisar, Türgi.

 5. WATER CLUBS FOR SHIPPING

  Türgi

  Ettevõte WATER CLUBS FOR SHIPPING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See asub Mezitli-Mersin, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ADIVETER S.L.

  Hispaania

  Ettevõte ADIVETER S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See asub Reus, Hispaania.

 2. SMARTFARM

  Kreeka

  Ettevõte SMARTFARM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Automatic door openers tööstustes. See asub Serres, Kreeka.

 3. GREFFEUILLE AVEYRON

  Prantsusmaa

  Ettevõte GREFFEUILLE AVEYRON, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambad ja kitsed tööstuses. See tegeleb ka Loomad ja loomakasvatus, Loomad ja loomakasvatus, JA animal breeding tööstustes. See asub Rignac, Prantsusmaa.

 4. CAVACHON PRIME DESIGNER DOG ZUERICH

  Šveits

  Ettevõte CAVACHON PRIME DESIGNER DOG ZUERICH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See asub Meilen, Šveits.

 5. GREEN LAND

  Hispaania

  Ettevõte GREEN LAND, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka cattle, JA animal textile fibre fabrics tööstustes. See asub Tarragona, Hispaania.

 1. MONTE DO PASTO

  Portugal

  Ettevõte MONTE DO PASTO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See asub Cuba, Portugal.

 2. ESTABLECIMIENTOS COLONIA S.A.

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte ESTABLECIMIENTOS COLONIA S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka chicken, JA frozen beef tööstustes. See asub Summerfield, Ameerika Ühendriigid.

 1. PROGRESSIVE FARMS

  Ukraina

  Ettevõte PROGRESSIVE FARMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See asub Kyiv, Ukraina.

 2. ROYAL CONTINENTALS

  Saksamaa

  Ettevõte ROYAL CONTINENTALS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See asub Eigeltingen, Saksamaa.

 3. ERFA

  Türgi

  Ettevõte ERFA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka animal feed additives tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 4. BBCI

  Belgia

  Ettevõte BBCI, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka bulls for reproduction, purebred cattle, JA breeding cattle tööstustes. See asub Hyon, Belgia.

 5. PLUKON MOUSCRON

  Belgia

  Ettevõte PLUKON MOUSCRON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Filmiilmutustooted, food safety, Filmiilmutustooted, JA Chicken slaughtering tööstustes. See asub Mouscron, Belgia.

 6. CHATTERIE ARMONICAT

  Prantsusmaa

  Ettevõte CHATTERIE ARMONICAT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See asub Ste Soulle, Prantsusmaa.

 7. LES ÉLEVAGES DU MOULIN DU VAL DIEU

  Belgia

  Ettevõte LES ÉLEVAGES DU MOULIN DU VAL DIEU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Chicken breeding, lean duck breast, hand-crafted production, JA chicken meat tööstustes. See asub Aubel, Belgia.

 8. LA FERME D'ARTAGNAN

  Belgia

  Ettevõte LA FERME D'ARTAGNAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Hanemaks, farms, fruit tree growing, Chicken breeding, JA Hanemaks tööstustes. See asub Haccourt, Belgia.

 1. XHAWIRS HORSE FARM

  Belgia

  Ettevõte XHAWIRS HORSE FARM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka horses, JA Sheep's milk tööstustes. See asub Xhendelesse, Belgia.

 2. HORSE OF BELGIUM

  Belgia

  Ettevõte HORSE OF BELGIUM, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Hobusekasvandused, purebred animals, Hobusekasvandused, JA cattle-breeding tööstustes. See asub Pipaix, Belgia.

 3. LA FERME DES BISONS

  Belgia

  Ettevõte LA FERME DES BISONS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Konverentsi- ja seminarisaalid, Põllumajandusturism, bison meat, Konverentsi- ja seminarisaalid, Põllumajandusturism, JA local specialty produce tööstustes. See asub Noville-Lez-Bastogne, Belgia.

 4. UNIMARK PET FOOD

  Hispaania

  Ettevõte UNIMARK PET FOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka dog food tööstustes. See asub Fraga, Hispaania.

 5. ZOOTECNIA SL

  Hispaania

  Ettevõte ZOOTECNIA SL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka food for animals and zootechnics tööstustes. See asub La Laguna (tenerife), Hispaania.

 6. FABROCA

  Belgia

  Ettevõte FABROCA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka purebred animals, purebred cattle, JA breeding cattle tööstustes. See asub Porcheresse, Belgia.

 7. ÉLEVAGE DE LA CLEUZEUR

  Belgia

  Ettevõte ÉLEVAGE DE LA CLEUZEUR, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka cattle-breeding, breeding cattle, JA purebred cattle tööstustes. See asub Miécret, Belgia.

 8. FOREVER HORSES EUROPE

  Holland

  Ettevõte FOREVER HORSES EUROPE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka animal breeding, JA meat import export tööstustes. See asub Dalen, Holland.

 9. EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP

  Rumeenia

  Ettevõte EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad - import ja eksport, Vasikate ja veiste tapmine, Lambad ja kitsed, livestock, Kariloomad - import ja eksport, Vasikate ja veiste tapmine, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Bucharest, Rumeenia.

 10. NORTH SOUTH TRADERS SRL

  Rumeenia

  Ettevõte NORTH SOUTH TRADERS SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rahvusvahelise kaubanduse konsultandid tööstuses. See tegeleb ka Loomad ja loomakasvatus, Ehitus – masinad ja seadmed, Loomad ja loomakasvatus, JA Ehitus – masinad ja seadmed tööstustes. See asub Bucharest, Rumeenia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Loomad ja loomakasvatus - Import eksport

Tulemuste arv

9312 Ettevõtted