• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • linnu-- küüliku- ja ulukikasvatus

Otsingu tulemused

Linnu-- küüliku- ja ulukikasvatus - Import eksport

 1. COQ DES PRES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte COQ DES PRES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb MAHEPÕLLUNDUS tööstuses. See tegeleb ka Värske kanaliha, Värske liha, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Munad, chicken pate, organic chickens, vol au vent, chicken roasts, JA Rillettes tööstustes. See asub Fernelmont, Belgia.

 2. FRANCO SRL

  Itaalia

  Ettevõte FRANCO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandusüsteemid ja -seadmed, Loomakasvatus - masinad ja seadmed, Põllumajandusüsteemid ja -seadmed, JA Loomakasvatus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Cervasca, Itaalia.

 3. CIRIGLIANO ALFREDO DI ANTONIO E CARLO CIRIGLIANO SNC.

  Itaalia

  Ettevõte CIRIGLIANO ALFREDO DI ANTONIO E CARLO CIRIGLIANO SNC., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka turkey, guinea fowl, ducks, JA capons tööstustes. See asub Olevano Sul Tusciano, Itaalia.

 4. COOP. AGRICOLA MEDITERRANEA A R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COOP. AGRICOLA MEDITERRANEA A R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka pheasant, JA quails tööstustes. See asub Acquafondata, Itaalia.

 5. PUNTO AGRI

  Itaalia

  Ettevõte PUNTO AGRI, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Seened, Jootmisseadmed, diy items, Seened, Jootmisseadmed, JA Poultry incubators and brooders tööstustes. See asub Siano, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MURAT-LAMM GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MURAT-LAMM GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See asub Horb, Saksamaa.

 2. AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ

  Türgi

  Ettevõte AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, JA Värske pardiliha tööstustes. See asub Adana, Türgi.

 3. ALTANERÍA

  Hispaania

  Ettevõte ALTANERÍA, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka pedigree puppies tööstustes. See asub Paracuellos-Madrid, Hispaania.

 4. TYCOON SERVICES LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte TYCOON SERVICES LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Jootmis- ja söötmisseadmed, Metallitooted, Jootmis- ja söötmisseadmed, JA Metallitooted tööstustes. See asub Troyan, Bulgaaria.

 5. HERDICO

  Belgia

  Ettevõte HERDICO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, wholesale meats, JA Liha ja lihatooted tööstustes. See asub Hoogstraten, Belgia.

 1. BUVENS

  Belgia

  Ettevõte BUVENS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud liha tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Liha ja lihatooted, Värske liha, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Liha ja lihatooted tööstustes. See asub Diest, Belgia.

 2. HYPHARM

  Prantsusmaa

  Ettevõte HYPHARM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See asub Roussay, Prantsusmaa.

 1. BOKMOLENHOEVE

  Belgia

  Ettevõte BOKMOLENHOEVE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Hotellid ja restoranid, Hotellid ja restoranid, chickens for gastronomy, JA plants and equipment for slaughtering poultry and birds tööstustes. See asub Loker, Belgia.

 2. LIEBEN GEVOGELTE & WILD

  Belgia

  Ettevõte LIEBEN GEVOGELTE & WILD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske kanaliha tööstuses. See tegeleb ka Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, butter manufacturers, small eggs, JA Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstustes. See asub Genk, Belgia.

 3. RENA IMPEX

  Türgi

  Ettevõte RENA IMPEX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka marble blocks tööstustes. See asub Tepebasi, Türgi.

 4. BELKI

  Belgia

  Ettevõte BELKI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Linnukasvatus - masinad ja seadmed, chicken fillets, butchery, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, JA Linnukasvatus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Aalst, Belgia.

 5. CHICKEN MASTERS OF BELGIUM

  Belgia

  Ettevõte CHICKEN MASTERS OF BELGIUM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, biological butchering, fresh butchered products, JA butcher's shop tööstustes. See asub Deinze, Belgia.

 6. WILDHANDEL VERMEERSCH

  Belgia

  Ettevõte WILDHANDEL VERMEERSCH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Suitsu- ja soolaliha, Liharaiumine, Suitsu- ja soolaliha, Liharaiumine, ready-to-cook game, JA dressed game products tööstustes. See asub Torhout, Belgia.

 7. TLB TRANSPORT UND LAGERHAUS BREMEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TLB TRANSPORT UND LAGERHAUS BREMEN GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, Veiseliha, Külmutatud ja sügavkülmutatud liha, Kulinaariatooted, Värske liha, Veiseliha, Külmutatud ja sügavkülmutatud liha, JA Kulinaariatooted tööstustes. See asub Bremen, Saksamaa.

 8. PINKI

  Belgia

  Ettevõte PINKI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstuses. See tegeleb ka Sügavkülmutatud linnu- ja ulukiliha, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Sügavkülmutatud linnu- ja ulukiliha, wholesale meats, frozen meats, JA Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstustes. See asub Aalter, Belgia.

 1. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, Sead, Lambad ja kitsed, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, Sead, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Lohfelden, Saksamaa.

 2. SELECT GAME BIRD

  Kreeka

  Ettevõte SELECT GAME BIRD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See asub Grevena, Kreeka.

 3. COMPTOIRS ALBERT

  Belgia

  Ettevõte COMPTOIRS ALBERT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka pheasant meat, rabbit meat, deer meat, JA wild boar meat tööstustes. See asub Vlierzele, Belgia.

 4. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Saksamaa

  Ettevõte ZOOFACHMARKT - MARCHE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambad ja kitsed tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Sead, Kariloomad, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Sead tööstustes. See asub Heinsberg, Saksamaa.

 5. BELGABROED

  Belgia

  Ettevõte BELGABROED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka plants and equipment for slaughtering poultry and birds, JA pet breeding tööstustes. See asub Merksplas, Belgia.

 6. GEFLÜGELHOF FRANZ OBERMEIER

  Saksamaa

  Ettevõte GEFLÜGELHOF FRANZ OBERMEIER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Munad, Dieet- ja mahepõllundustooted, Piimatooted, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Munad, Dieet- ja mahepõllundustooted, Piimatooted, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Ortenburg, Saksamaa.

 7. HERMANOS DE PABLO ARRIBAS SL

  Hispaania

  Ettevõte HERMANOS DE PABLO ARRIBAS SL, aastal ja mis tegeleb Lambad ja kitsed tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Sead, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, Sead, Lemmikloomad, JA Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstustes. See asub Aranda De Duero, Hispaania.

 8. GÄNSEHOF TAPPHORN

  Saksamaa

  Ettevõte GÄNSEHOF TAPPHORN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Värske liha, Rupskid, Kala, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Värske liha, JA Rupskid tööstustes. See asub Lohne, Saksamaa.

 9. ADELMANN NUTZ-UND SCHLACHTVIEHHANDLUNG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ADELMANN NUTZ-UND SCHLACHTVIEHHANDLUNG GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Sead, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Sead, JA Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstustes. See asub Schöntal, Saksamaa.

 10. GEBRÜDER TEUFL GMBH

  Austria

  Ettevõte GEBRÜDER TEUFL GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Sead, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lambad ja kitsed, Sead, Lemmikloomad, JA Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstustes. See asub Oberndorf An Der Melk, Austria.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta