• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • lillekasvatuse seadmed ja tarbed

Otsingu tulemused

Lillekasvatuse seadmed ja tarbed - Import eksport

 1. MOMENTS FLORIST

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MOMENTS FLORIST, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka florists, JA funeral decorations tööstustes. See asub Chester, Ühendkuningriik.

 2. FLORISTERÍA LOLI

  Hispaania

  Ettevõte FLORISTERÍA LOLI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka floral crowns tööstustes. See asub Granada, Hispaania.

 3. TOP ROUWSTUK

  Holland

  Ettevõte TOP ROUWSTUK, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See asub Heemskerk, Holland.

 4. ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO

  Itaalia

  Ettevõte ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka Lõikelilled, articles for florists, florists' accessories, Lõikelilled, JA distribution of cut flowers tööstustes. See asub Ercolano, Itaalia.

 5. MIRYAM FLOWERS SRL

  Itaalia

  Ettevõte MIRYAM FLOWERS SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka supplies for florists, supplies for wholesale florists, decorations for ceremonies, JA floral decorations tööstustes. See asub Km 31,237-Castel Volturno, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CREAM AND BROWNS FLORIST

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CREAM AND BROWNS FLORIST, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See asub Middlesbrough, Ühendkuningriik.

 2. ILTA GLOBAL A.Ş.

  Türgi

  Ettevõte ILTA GLOBAL A.Ş., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka pots of flowers tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 3. TECKNA BY FASANO

  Belgia

  Ettevõte TECKNA BY FASANO, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka Matmistarbed, ribbon for florists, ribbons for printers, film for printing, JA Matmistarbed tööstustes. See asub Overijse, Belgia.

 4. BLUMEN-PARADIES VETTER GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMEN-PARADIES VETTER GMBH & CO.KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See asub Freiburg, Saksamaa.

 5. BETSEYS BLOOMS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BETSEYS BLOOMS, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka weddings, events, JA funeral services tööstustes. See asub Kirkcudbright, Ühendkuningriik.

 1. ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL

  Itaalia

  Ettevõte ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Taimed tööstuses. See tegeleb ka Lillekasvatuse seadmed ja tarbed, bouquets and floral compositions, Lillekasvatuse seadmed ja tarbed, ornamental specimen trees, JA decorations for ceremonies tööstustes. See asub Lido Di Camaiore-Camaiore, Itaalia.

 2. PFLANZWERK

  Saksamaa

  Ettevõte PFLANZWERK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See asub Neukirchen-Vluyn, Saksamaa.

 1. SHENZHEN MAXUNI TECHNOLOGY CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte SHENZHEN MAXUNI TECHNOLOGY CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See asub Shenzhen, Hiina.

 2. EUROFLORA SRL

  Itaalia

  Ettevõte EUROFLORA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka pots, cockades, artificial plants, JA articles for florists tööstustes. See asub Carate Brianza, Itaalia.

 3. H.U. SCHEULEN GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte H.U. SCHEULEN GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka decorative items, JA gift items tööstustes. See asub Mönchengladbach, Saksamaa.

 4. GEM SUPPLIES INTERNATIONAL LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GEM SUPPLIES INTERNATIONAL LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka florists' accessories, ribbon for florists, JA supplies for florists tööstustes. See asub Billingham, Ühendkuningriik.

 5. LARA ANDALUCÍA S.A.

  Hispaania

  Ettevõte LARA ANDALUCÍA S.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka wholesale florist accessories, articles for florists, supplies for public premises, JA furnishing accessories tööstustes. See asub Sevilla, Hispaania.

 6. ATREZO FLORISTAS

  Hispaania

  Ettevõte ATREZO FLORISTAS, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See asub Granada, Hispaania.

 7. FLORISTERÍA ARTE Y ARMONÍA

  Hispaania

  Ettevõte FLORISTERÍA ARTE Y ARMONÍA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See asub Murcia, Hispaania.

 8. MAISON BEAUFRERE

  Prantsusmaa

  Ettevõte MAISON BEAUFRERE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See asub Paris, Prantsusmaa.

 1. BLOMSTERHUSET SLAGELSE

  Taani

  Ettevõte BLOMSTERHUSET SLAGELSE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See asub Slagelse, Taani.

 2. FLOWERS & PLANTS CO.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FLOWERS & PLANTS CO., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka flower decorations, displays for weddings, JA artificial plants tööstustes. See asub Kensington-London, Ühendkuningriik.

 3. ROOBOS BLOEMEN GROOTHANDEL

  Holland

  Ettevõte ROOBOS BLOEMEN GROOTHANDEL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka wholesale flowers, wholesale florist accessories, supplies for wholesale florists, JA wholesale of plants tööstustes. See asub Honselersdijk, Holland.

 4. GÖRGES GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte GÖRGES GMBH & CO.KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka overprinting labels, tissue paper, business cards, JA self-adhesive labels tööstustes. See asub Neustadt, Saksamaa.

 5. EL JARDÍ D'ESTHER

  Hispaania

  Ettevõte EL JARDÍ D'ESTHER, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See asub Xàtiva, Hispaania.

 6. FRAGRANCE FLEURS & CRÉATION

  Šveits

  Ettevõte FRAGRANCE FLEURS & CRÉATION, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka wedding cake decorations, JA creation of brides' bouquets tööstustes. See asub Lausanne, Šveits.

 7. FLOWER DELIVERY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FLOWER DELIVERY, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See asub London, Ühendkuningriik.

 8. ROSES ONLY LONDON

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ROSES ONLY LONDON, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See asub London, Ühendkuningriik.

 9. ROSE NOIRE

  Belgia

  Ettevõte ROSE NOIRE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka florists, JA creation of brides' bouquets tööstustes. See asub Bruxelles, Belgia.

 10. I.S. SUNDRIES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte I.S. SUNDRIES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka Lilled, JA Lilled tööstustes. See asub Peterborough, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Lillekasvatuse seadmed ja tarbed - Import eksport

Tulemuste arv

4779 Ettevõtted