• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • liivakivi

Otsingu tulemused

Liivakivi - Import eksport

 1. DIME S.P.A.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte DIME S.P.A., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See tegeleb ka Kiviplaadid, Liivakivi, Vannitoamööbel ja -tarvikud, bathroom furnishings, flooring, Kiviplaadid, ceramic, Liivakivi, JA parquet tööstustes. See asub Castellanza, Itaalia.

 2. LES GRÈS DU CONDROZ

  Belgia

  Ettevõte LES GRÈS DU CONDROZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, JA Liivakivi tööstustes. See asub Marchin, Belgia.

 3. VETRERIA RONDINA SILVIO SRL

  Itaalia

  Ettevõte VETRERIA RONDINA SILVIO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klaastahvlid ja peeglid tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, Marmor ja looduslikud kivid, Keraamika, Liivakivi, Marmor ja looduslikud kivid, JA Keraamika tööstustes. See asub Sant'ippolito, Itaalia.

 4. VIA ROMA CERAMICHE - PRODUZIONE CERAMICHE E RIVESTIMENTI

  Itaalia

  Ettevõte VIA ROMA CERAMICHE - PRODUZIONE CERAMICHE E RIVESTIMENTI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liivakivi tööstuses. See tegeleb ka Keraamilised plaadid, glazed gres, glazed sandstone floors, Keraamilised plaadid, JA stoneware tiles tööstustes. See asub Salerno, Itaalia.

 5. FORMENBAU TRÄNKL

  Saksamaa

  Ettevõte FORMENBAU TRÄNKL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liivakivi tööstuses. See asub Geretsried, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MONTEFIORE

  Belgia

  Ettevõte MONTEFIORE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liivakivi tööstuses. See tegeleb ka metal blasting machines, Pumping Accessories, JA stainless steel tööstustes. See asub Huizingen, Belgia.

 2. CARRIERE DE MOUZAIVE

  Belgia

  Ettevõte CARRIERE DE MOUZAIVE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liivakivi tööstuses. See tegeleb ka Fassaaditellised, Plaatimis- ja sillutusfirmad, Fassaaditellised, Plaatimis- ja sillutusfirmad, slate quarries, JA sandstone for building tööstustes. See asub Mouzaive, Belgia.

 3. CONFORTGRES

  Hispaania

  Ettevõte CONFORTGRES, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Liivakivi tööstuses. See tegeleb ka construction materials, mosaic tiles, flooring, JA toilet furnishings tööstustes. See asub Chiclana De La Frontera, Hispaania.

 4. CHARLES KESTELEYN

  Belgia

  Ettevõte CHARLES KESTELEYN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liiv ja killustik tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, Liivakivi, Pebbles, crushed stone for construction work, JA gravel excavation tööstustes. See asub Gent, Belgia.

 5. VANTO NATURAL STONES, S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte VANTO NATURAL STONES, S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Plaadid, Liivakivi, Tahvelkilt, Plaadid, Liivakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Kunovice, Tšehhi Vabariik.

 1. CARRIERE EMOND SA

  Belgia

  Ettevõte CARRIERE EMOND SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liivakivi tööstuses. See tegeleb ka Marmor ja looduslikud kivid, Marmor ja looduslikud kivid, JA construction stone tööstustes. See asub Chassepierre, Belgia.

 2. ATELIER SCHEIDEGGER & KUNZ STEINKUNST GMBH

  Šveits

  Ettevõte ATELIER SCHEIDEGGER & KUNZ STEINKUNST GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, Hauasambad, Saepuit, Saetud ja töödeldud puit, Liivakivi, Hauasambad, Saepuit, JA Saetud ja töödeldud puit tööstustes. See asub Rothrist, Šveits.

 1. KORI HANDEL INH. RALF KOPLIN

  Saksamaa

  Ettevõte KORI HANDEL INH. RALF KOPLIN, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Liivakivi tööstuses. See tegeleb ka Ehitusmaterjalid, bathroom furnishings, custom-made bathroom furnishings, shower trays, JA Ehitusmaterjalid tööstustes. See asub Lohmen, Saksamaa.

 2. ANGEL COMPANY SRL

  Rumeenia

  Ettevõte ANGEL COMPANY SRL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, Liimpastad, Keraamika, Dekoratiivkeraamika, Liivakivi, Liimpastad, Keraamika, JA Dekoratiivkeraamika tööstustes. See asub Timisoara, Rumeenia.

 3. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MÄRKER ZEMENT GMBH, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik kriit, Liivakivi, Tahvelkilt, JA Tööstuslik kriit tööstustes. See asub Harburg , Saksamaa.

 4. KINDSMÜLLER & PLONNER GBR

  Saksamaa

  Ettevõte KINDSMÜLLER & PLONNER GBR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, Hauasambad, Saepuit, Saetud ja töödeldud puit, Liivakivi, Hauasambad, Saepuit, JA Saetud ja töödeldud puit tööstustes. See asub Mainburg, Saksamaa.

 5. ANTONIA ROSA CERAMICS

  Portugal

  Ettevõte ANTONIA ROSA CERAMICS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liivakivi tööstuses. See tegeleb ka Keraamika, ceramic, JA Keraamika tööstustes. See asub Maiorga-Alcobaça, Portugal.

 6. FLEXSTONE INTERNATIONAL AG

  Saksamaa

  Ettevõte FLEXSTONE INTERNATIONAL AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, Kummitooted, Plastist põrandakatted, Saepuit, Liivakivi, Kummitooted, Plastist põrandakatted, JA Saepuit tööstustes. See asub Velten, Saksamaa.

 7. MIDOMO.DE

  Saksamaa

  Ettevõte MIDOMO.DE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Ehitustellised tööstuses. See tegeleb ka Graniit, Liivakivi, Graniit, sandstone for building, JA Liivakivi tööstustes. See asub Esslingen, Saksamaa.

 8. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, Liivakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Liivakivi tööstustes. See asub Painten, Saksamaa.

 1. CARRIÈRE DAPSENS

  Belgia

  Ettevõte CARRIÈRE DAPSENS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, Marmor, Liivakivi, JA Marmor tööstustes. See asub Yvoir, Belgia.

 2. COMAT - MET S.A.

  Rumeenia

  Ettevõte COMAT - MET S.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tsement ja lisandid tööstuses. See tegeleb ka Keraamilised plaadid, Ehitusmasinad, Teras, Liivakivi, Keraamilised plaadid, Ehitusmasinad, Teras, JA Liivakivi tööstustes. See asub Bucharest, Rumeenia.

 3. Q-MINING QUARTZ PRODUCTS

  Türgi

  Ettevõte Q-MINING QUARTZ PRODUCTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liivakivi tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 4. HOMECONSTRUCT

  Rumeenia

  Ettevõte HOMECONSTRUCT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liivakivi tööstuses. See tegeleb ka mosaic bathroom floor tööstustes. See asub Calarasi, Rumeenia.

 5. OMNITECH TRADING S.A.

  Rumeenia

  Ettevõte OMNITECH TRADING S.A., aastal ja mis tegeleb Liivakivi tööstuses. See tegeleb ka Kodumööbel, Dekoratiivkeraamika, Keraamilised plaadid, Elektrooniline andmetöötlus - mikroarvutid, Kodumööbel, Dekoratiivkeraamika, Keraamilised plaadid, JA Elektrooniline andmetöötlus - mikroarvutid tööstustes. See asub Bucharest, Rumeenia.

 6. HLW

  Belgia

  Ettevõte HLW, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, Liivakivi, JA asphalt and tar for roads tööstustes. See asub Yvoir, Belgia.

 7. GEORG HUBER SCHOTTERWERK RÖTZ, INH. JOSEF RAPPL GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte GEORG HUBER SCHOTTERWERK RÖTZ, INH. JOSEF RAPPL GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, Betoontooted ja konglomeraadid, Liivakivi, JA Betoontooted ja konglomeraadid tööstustes. See asub Rötz, Saksamaa.

 8. ODLINGS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ODLINGS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liivakivi tööstuses. See tegeleb ka Marmor ja looduslikud kivid, Marmor, Marmor ja looduslikud kivid, JA Marmor tööstustes. See asub Hull, Ühendkuningriik.

 9. KIRCHHEIMER KALKSTEINWERKE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KIRCHHEIMER KALKSTEINWERKE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ränilubjakivitellised tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, Marmor ja looduslikud kivid, Liivakivi, JA Marmor ja looduslikud kivid tööstustes. See asub Kirchheim, Saksamaa.

 10. COEM S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte COEM S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, Betoonplaadid, Liivakivi, JA Betoonplaadid tööstustes. See asub Fiorano Modenese, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta