• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • lihatöötlusmasinad

Otsingu tulemused

Lihatöötlusmasinad - Import eksport

 1. VARLET MACHINES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Varlet Machines, a French company based in Boulogne-sur-Mer, specialises in the design, manufacture and sale of machines for processing fish, meat and poultry. All our machines are designed using robust components and are made in France at our in-house workshop. Our technicians will travel to deliver and install the machines at your facility. With over 80 years' experience we design innovative machines, with every component and material carefully selected to meet the specific needs of actors from the food industries: -shopkeepers, -producers, -manufacturers. Our teams fabricate over 200 machines every year at our workshop, with over 50% of them going for export. The company is present is over 30 countries worldwide and enjoys the backing of a wide network of trusted partners, distributors and agents. Varlet has developed to support the needs of its clients in all parts of the world. Varlet is France's leading manufacturer of machines for processing fish, meat and poultry.

 2. NANOY STAVROULA MON LTD

  Kreeka

  Verified by europages badge

  Ettevõte NANOY STAVROULA MON LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Lihatöötlusmasinad, Bambusest ja rotangist esemed, Kindad, Lihatöötlusmasinad, consumables for meat industry, consumables, bamboo skewer, Bambusest ja rotangist esemed, JA vacuun machines tööstustes. See asub Ilion, Kreeka.

 3. C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihatöötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Lihalõikurid, electric graters for commercial use, household electric graters, JA electric coffee grinders tööstustes. See asub Verucchio, Itaalia.

 4. SCHNITZELMASTER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SCHNITZELMASTER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toitlustamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihatöötlusmasinad, meat processing, Lihatöötlusmasinad, softeners, JA meat tenderizer tööstustes. See asub Mitterskirchen, Saksamaa.

 5. HNC INDUSTRIAL FOOD MACHINERY INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY

  Türgi

  Ettevõte HNC INDUSTRIAL FOOD MACHINERY INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihatöötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Additives for the food processing industry tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO

  Itaalia

  Ettevõte UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihatöötlusmasinad, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Lihatöötlusmasinad, JA Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstustes. See asub Umbertide, Itaalia.

 2. APOSTOLI BILANCE S.A.S. DI APOSTOLI MASSIMO & C.

  Itaalia

  Ettevõte APOSTOLI BILANCE S.A.S. DI APOSTOLI MASSIMO & C., aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kaalumis- ja doseerimisseadmed, Lihatöötlusmasinad, Kaalumis- ja doseerimisseadmed, JA Lihatöötlusmasinad tööstustes. See asub Verona, Itaalia.

 3. SIRMAN S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte SIRMAN S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihatöötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele, Lihalõikurid, JA Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele tööstustes. See asub Curtarolo, Itaalia.

 4. BENELLI MAURIZIO

  Itaalia

  Ettevõte BENELLI MAURIZIO, aastal ja mis tegeleb Kaalumis- ja doseerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihatöötlusmasinad, Lihalõikurid, Lihatöötlusmasinad, JA Lihalõikurid tööstustes. See asub Bologna, Itaalia.

 5. ICO SERVICE DI UGENTI FEDERICO

  Itaalia

  Ettevõte ICO SERVICE DI UGENTI FEDERICO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaalumis- ja doseerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Kassaaparaadid, Lihatöötlusmasinad, Kassaaparaadid, JA Lihatöötlusmasinad tööstustes. See asub Brescia, Itaalia.

 1. ELIDAN S.N.C. DI MAROSSI E CARRARO

  Itaalia

  Ettevõte ELIDAN S.N.C. DI MAROSSI E CARRARO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kassaaparaadid tööstuses. See tegeleb ka Lihatöötlusmasinad, Lihalõikurid, Lihatöötlusmasinad, JA Lihalõikurid tööstustes. See asub Bergamo, Itaalia.

 2. GÊNIOS LOUVAVEIS

  Portugal

  Ettevõte GÊNIOS LOUVAVEIS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lihatöötlusmasinad tööstuses. See asub Entroncamento, Portugal.

 1. O.M.S. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte O.M.S. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihatöötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele, Lihalõikurid, JA Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele tööstustes. See asub Jerago Con Orago, Itaalia.

 2. DEVECCHI DI DEVECCHI MICHELE

  Itaalia

  Ettevõte DEVECCHI DI DEVECCHI MICHELE, aastal ja mis tegeleb Lihatöötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele, Lihalõikurid, JA Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele tööstustes. See asub Verbania, Itaalia.

 3. BILANCIA TER DI DENARI PAOLO S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte BILANCIA TER DI DENARI PAOLO S.A.S., aastal ja mis tegeleb Lihatöötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele, Lihalõikurid, JA Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele tööstustes. See asub Casale Monferrato, Itaalia.

 4. A.C.R. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte A.C.R. S.R.L., aastal ja mis tegeleb Lihatöötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele, Lihalõikurid, JA Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele tööstustes. See asub Gallarate, Itaalia.

 5. VE.BA. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte VE.BA. S.N.C., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lihatöötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele, Lihalõikurid, JA Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele tööstustes. See asub Torino, Itaalia.

 6. BRAMBILLA ANGELO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BRAMBILLA ANGELO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaalumis- ja doseerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihatöötlusmasinad, Lihalõikurid, Lihatöötlusmasinad, JA Lihalõikurid tööstustes. See asub Agrate Brianza, Itaalia.

 7. DOMENICHINI BILANCE DI DOMENICHINI E PIERI ( S.N.C. )

  Itaalia

  Ettevõte DOMENICHINI BILANCE DI DOMENICHINI E PIERI ( S.N.C. ), aastal ja mis tegeleb Kaalumis- ja doseerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Kassaaparaadid, Lihatöötlusmasinad, Kassaaparaadid, JA Lihatöötlusmasinad tööstustes. See asub Cesena, Itaalia.

 8. MISTRO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MISTRO S.R.L., aastal ja mis tegeleb Lihatöötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele, Lihalõikurid, JA Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele tööstustes. See asub Gallarate, Itaalia.

 1. VDS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte VDS S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kaalumis- ja doseerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Kassaaparaadid, Lihatöötlusmasinad, Kassaaparaadid, JA Lihatöötlusmasinad tööstustes. See asub Rubano, Itaalia.

 2. IVIR ZIVIR

  Türgi

  Ettevõte IVIR ZIVIR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihatöötlusmasinad tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 3. MAINERI LUCIANO & C. S.N.C. DI MAINERI ROBERTO & C

  Itaalia

 4. O.M.A.R. S.N.C. DI CUCCHI M.STEFANO & C.

  Itaalia

 5. NOAW S.R.L.

  Itaalia

 6. FRATELLI CONTE DI CONTE FRANCESCO MARCELLO E C. S.N.C.

  Itaalia

 7. OFFICINE C.G.T. S.R.L.

  Itaalia

 8. COLELLA MAFALDA

  Itaalia

 9. C.B.C. DI CORTICELLI VALTER & ERNESTO & C. ( S.N.C. )

  Itaalia

 10. QUAGLIA FRANCO

  Itaalia

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta