• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • liharaiumine

Otsingu tulemused

Liharaiumine - Import eksport

 1. HOREMEAT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte HOREMEAT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, Liharaiumine, Vasikaliha, Sealiha, Värske liha, Liharaiumine, Vasikaliha, JA Sealiha tööstustes. See asub Mouscron, Belgia.

 2. OPTIMEAT LTD.

  Rumeenia

  Ettevõte OPTIMEAT LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud liha tööstuses. See tegeleb ka Sealiha, Liharaiumine, fat, Sealiha, Liharaiumine, JA carcasses tööstustes. See asub Bucharest, Rumeenia.

 3. SARL MARASSÉ

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL MARASSÉ, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See asub Layrac, Prantsusmaa.

 4. ABATTOIR ETTELBRUCK

  Luksemburg

  Ettevõte ABATTOIR ETTELBRUCK, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka Lihatööstuse masinad ja seadmed, Restoraniseadmed, abattoirs, Butchers - meat, Lihatööstuse masinad ja seadmed, JA Restoraniseadmed tööstustes. See asub Ettelbruck, Luksemburg.

 5. WORLD-TRADE

  Belgia

  Ettevõte WORLD-TRADE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka Sale of livestock, meats, JA beef tööstustes. See asub Fleurus, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. P&M EIFELER FLEISCHVERTRIEB

  Belgia

  Ettevõte P&M EIFELER FLEISCHVERTRIEB, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka beef, pork, JA deli meats tööstustes. See asub Sankt Vith, Belgia.

 2. QUALITY MEAT RENMANS

  Belgia

  Ettevõte QUALITY MEAT RENMANS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Veiseliha, Liharaiumine, butcher's shop, fresh butchered products, Veiseliha, JA Liharaiumine tööstustes. See asub Saint-Symphorien, Belgia.

 3. CONDROZ GIBIER

  Belgia

  Ettevõte CONDROZ GIBIER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, wild game, game, JA Värske liha tööstustes. See asub Ciney, Belgia.

 4. CONTINENTAL DESOSS

  Prantsusmaa

  Ettevõte CONTINENTAL DESOSS, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka abattoirs, Chicken slaughtering, pork abattoirs, JA fresh meat export tööstustes. See asub Bourg En Bresse, Prantsusmaa.

 5. MEAT ASSISTANCE

  Belgia

  Ettevõte MEAT ASSISTANCE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Külmhoiustamine ladudes, Tapamajade masinad ja seadmed, Liharaiumine, industrial hygiene, Külmhoiustamine ladudes, Tapamajade masinad ja seadmed, JA Liharaiumine tööstustes. See asub Sautin, Belgia.

 1. GOOD MEAT

  Belgia

  Ettevõte GOOD MEAT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Veiseliha, Liharaiumine, Veiseliha, JA Liharaiumine tööstustes. See asub Bruxelles, Belgia.

 2. BOUSQUET VIANDE

  Prantsusmaa

  Ettevõte BOUSQUET VIANDE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka Sealiha, Suitsu- ja soolaliha, Lambaliha, Sealiha, Suitsu- ja soolaliha, beef, JA Lambaliha tööstustes. See asub Luc La Primaube, Prantsusmaa.

 1. FRESH CONCEPT

  Belgia

  Ettevõte FRESH CONCEPT, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Food packaging, Packaging for meat, JA Liha ja lihatooted tööstustes. See asub Marcinelle, Belgia.

 2. AGNEAUX MACQUET

  Prantsusmaa

  Ettevõte AGNEAUX MACQUET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka lambs tööstustes. See asub Fruges, Prantsusmaa.

 3. HOEGGER ALPINA FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte HOEGGER ALPINA FRANCE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See asub Sainte-Marie-Aux-Mines, Prantsusmaa.

 4. WILDHANDEL VERMEERSCH

  Belgia

  Ettevõte WILDHANDEL VERMEERSCH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Suitsu- ja soolaliha, Liharaiumine, Suitsu- ja soolaliha, Liharaiumine, ready-to-cook game, JA dressed game products tööstustes. See asub Torhout, Belgia.

 5. INICIATIVAS COMERCIALES DADYMA SL

  Hispaania

  Ettevõte INICIATIVAS COMERCIALES DADYMA SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See asub Ribarroja Del Turia, Hispaania.

 6. LIMOPLAST

  Bosnia ja Hertsegoviina

  Ettevõte LIMOPLAST, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka metal, JA cutting tööstustes. See asub Gradacac, Bosnia ja Hertsegoviina.

 7. L-B-VIANDES

  Prantsusmaa

  Ettevõte L-B-VIANDES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Sealiha, Vasikaliha, Liharaiumine, Sealiha, Vasikaliha, Lamb, JA Liharaiumine tööstustes. See asub Ploeren, Prantsusmaa.

 8. DISPOSABLENET

  Holland

  Ettevõte DISPOSABLENET, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka Kindad, Meditsiiniseadmed, wholesale meats, dentist, Kindad, JA Meditsiiniseadmed tööstustes. See asub Krimpen A/d Ijssel, Holland.

 1. RXM TRADING

  Brasiilia

  Ettevõte RXM TRADING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka frozen beef, meats, JA beef tööstustes. See asub Sao Paulo, Brasiilia.

 2. A. LONHIENNE

  Belgia

  Ettevõte A. LONHIENNE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liharaiumine, abattoirs, Lamb, JA Liharaiumine tööstustes. See asub Liège, Belgia.

 3. BEAUVAL

  Belgia

  Ettevõte BEAUVAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Liharaiumine, Suurköökide hakkimismasinad, Liharaiumine, Lamb, fresh butchered products, JA Suurköökide hakkimismasinad tööstustes. See asub Lessines, Belgia.

 4. NET NEUE ENERGIETECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte NET NEUE ENERGIETECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liharaiumine, JA Liharaiumine tööstustes. See asub München, Saksamaa.

 5. SANDRA SP.ZO.O

  Poola

  Ettevõte SANDRA SP.ZO.O, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka Loomsed tooted, chicken, poultry for slaughter, poultry, JA Loomsed tooted tööstustes. See asub Lędziny, Poola.

 6. FOOD 2000 S. L.

  Hispaania

  Ettevõte FOOD 2000 S. L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka pork, JA kebabs tööstustes. See asub Peñacastillo-Cantabria, Hispaania.

 7. BOUSQUET A. SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte BOUSQUET A. SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Liharaiumine, Liharaiumine, wholesale meats, JA machines for cutting and slicing meats tööstustes. See asub Luc La Primaube, Prantsusmaa.

 8. HACILAR FLEISCHGROSSHANDELS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HACILAR FLEISCHGROSSHANDELS GMBH, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka Butchers - meat tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 9. ARTISAL & KERN

  Luksemburg

  Ettevõte ARTISAL & KERN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, Suitsu- ja soolaliha, Värske liha, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Ehlerange, Luksemburg.

 10. ENCO FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ENCO FRANCE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka parma ham trade, JA meat import export tööstustes. See asub Caluire Et Cuire, Prantsusmaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta