• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • lihalõikurid

Otsingu tulemused

Lihalõikurid - Import eksport

 1. PAULUS STUART SPRL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Tenderstar has specialised in manufacturing quality butchery machines for professionals for over 25 years.We have developed a wide range of tenderisers, mincers and presses. We are very focused on quality, in terms of hygiene as much as safety and ease of maintenance. Our machines are all CE-approved and have a reputation for robustness and longevity, being made entirely from stainless steel and polycetal to prevent rust.

 2. ALCE ANLAGENTECHNIK GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte ALCE ANLAGENTECHNIK GES.M.B.H., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikurid tööstuses. See asub Wels/thalheim, Austria.

 3. C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihatöötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Lihalõikurid, electric graters for commercial use, household electric graters, JA electric coffee grinders tööstustes. See asub Verucchio, Itaalia.

 4. FIRMA GEORG MALUCK (EINZELUNTERNEHMEN)

  Saksamaa

  Ettevõte FIRMA GEORG MALUCK (EINZELUNTERNEHMEN), on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikurid tööstuses. See asub Oschatz, Saksamaa.

 5. ALOYS PLENTER

  Saksamaa

  Ettevõte ALOYS PLENTER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikurid tööstuses. See asub Legden, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. EGGERMONT

  Belgia

  Ettevõte EGGERMONT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikurid tööstuses. See tegeleb ka Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Suurköökide hakkimismasinad, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Suurköökide hakkimismasinad, small electrical goods for the kitchen, JA kitchen utensils for institutions tööstustes. See asub Ieper, Belgia.

 2. AMB FOOD TECH S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte AMB FOOD TECH S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tapamajade masinad ja seadmed, Lihatööstuse masinad ja seadmed, Lihalõikurid, Tapamajade masinad ja seadmed, Lihatööstuse masinad ja seadmed, meat processing, JA Lihalõikurid tööstustes. See asub San Lazzaro Di Savena, Itaalia.

 3. CLAES MACHINES

  Belgia

  Ettevõte CLAES MACHINES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lihatööstuse masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, food industry machinery repairs, machines for cutting and slicing meats, Conveyors for the meat industry, JA Lihalõikurid tööstustes. See asub Paal-Beringen, Belgia.

 4. S.A. WATHELET

  Belgia

  Ettevõte S.A. WATHELET, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Toitlustamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Professionaalsed jäätisevalmistamisseadmed, kitchen hoods, Lihalõikurid, Professionaalsed jäätisevalmistamisseadmed, JA convection oven tööstustes. See asub Bruxelles, Belgia.

 5. RISCO S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte RISCO S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Lihalõikurid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, systems and equipment for processing meat and sausages, Lihalõikurid, JA delicatessen meat packaging equipment and appliances tööstustes. See asub Thiene, Itaalia.

 1. MOHN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MOHN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikurid tööstuses. See asub Meinerzhagen, Saksamaa.

 2. FIMAR S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte FIMAR S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Koorijad ja riivid tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Lihalõikurid, mixers for the food industry, electric stoves, JA Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Verucchio, Itaalia.

 1. BIRO FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte BIRO FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikurid tööstuses. See tegeleb ka industrial mincers tööstustes. See asub Marne La Vallée Cedex 4, Prantsusmaa.

 2. KARAKUS IND. KITCH. EQ

  Türgi

  Ettevõte KARAKUS IND. KITCH. EQ, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikurid tööstuses. See tegeleb ka Toitlustamismasinad ja -seadmed, Bars, public houses and cafés - machines and equipment, Toitlustamismasinad ja -seadmed, Fast-food outlet equipment, JA Refrigerated cabinet for pastry shops and cafes tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 3. HPM E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte HPM E.K., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Noad ja käärid koduseks ja professionaalseks kasutuseks, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Lihalõikurid, Noad ja käärid koduseks ja professionaalseks kasutuseks, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, JA Lihalõikurid tööstustes. See asub Wolfhagen, Saksamaa.

 4. BRITEK

  Prantsusmaa

  Ettevõte BRITEK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstuse segamis- ja hakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Lihalõikurid, JA vacuum packaging machines tööstustes. See asub Pleucadeuc, Prantsusmaa.

 5. POWINOX

  Türgi

  Ettevõte POWINOX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrivarustus – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele, Lihalõikurid, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, JA Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele tööstustes. See asub Kayseri, Türgi.

 6. HTS FLEISCHEREIMASCHINEN REPARATUR UND HANDEL GES.M.B.H.

  Austria

  Ettevõte HTS FLEISCHEREIMASCHINEN REPARATUR UND HANDEL GES.M.B.H., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Lihalõikurid, Lihatööstuse masinad ja seadmed, Piimatööstus - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Lihalõikurid, Lihatööstuse masinad ja seadmed, JA Piimatööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Thalgau, Austria.

 7. LORZ SERVICE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte LORZ SERVICE GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Lihalõikurid, Lihatööstuse masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Lihalõikurid, JA Lihatööstuse masinad ja seadmed tööstustes. See asub Nürnberg, Saksamaa.

 8. STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE

  Prantsusmaa

  Ettevõte STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE, aastal ja mis tegeleb Lihalõikurid tööstuses. See tegeleb ka Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, Küpsisetootmine - masinad ja seadmed, Tapamajade masinad ja seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, Küpsisetootmine - masinad ja seadmed, Tapamajade masinad ja seadmed, JA Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele tööstustes. See asub Solesmes, Prantsusmaa.

 1. JUPITER KÜCHENMASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte JUPITER KÜCHENMASCHINEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikurid tööstuses. See tegeleb ka mincers tööstustes. See asub Wernau, Saksamaa.

 2. MINERVA OMEGA GROUP S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MINERVA OMEGA GROUP S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikurid tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Toiduainetööstuse segamis- ja hakkimisseadmed, bone saws, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Toiduainetööstuse segamis- ja hakkimisseadmed tööstustes. See asub Bologna, Itaalia.

 3. CLAES DISTRIBUTION

  Belgia

  Ettevõte CLAES DISTRIBUTION, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Lihatööstuse masinad ja seadmed, Lihalõikurid, JA Lihatööstuse masinad ja seadmed tööstustes. See asub Paal, Belgia.

 4. ELIDAN S.N.C. DI MAROSSI E CARRARO

  Itaalia

  Ettevõte ELIDAN S.N.C. DI MAROSSI E CARRARO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kassaaparaadid tööstuses. See tegeleb ka Lihatöötlusmasinad, Lihalõikurid, Lihatöötlusmasinad, JA Lihalõikurid tööstustes. See asub Bergamo, Itaalia.

 5. UTALIM

  Rumeenia

  Ettevõte UTALIM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Metallist kergkonstruktsioonid, Lihalõikurid, JA Metallist kergkonstruktsioonid tööstustes. See asub Slatina, Rumeenia.

 6. POLZOT GIUSEPPE

  Itaalia

  Ettevõte POLZOT GIUSEPPE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kaalumis- ja doseerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele, Lihalõikurid, JA Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele tööstustes. See asub Belluno, Itaalia.

 7. SPSERVICE DI SALMERI FULVIO & PONCHIA ROBERTO ( S.N.C. )

  Itaalia

  Ettevõte SPSERVICE DI SALMERI FULVIO & PONCHIA ROBERTO ( S.N.C. ), on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaalumis- ja doseerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Kassaaparaadid, Lihalõikurid, Kassaaparaadid, JA Lihalõikurid tööstustes. See asub Padova, Itaalia.

 8. SIRMAN S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte SIRMAN S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihatöötlusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele, Lihalõikurid, JA Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele tööstustes. See asub Curtarolo, Itaalia.

 9. BENELLI MAURIZIO

  Itaalia

  Ettevõte BENELLI MAURIZIO, aastal ja mis tegeleb Kaalumis- ja doseerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihatöötlusmasinad, Lihalõikurid, Lihatöötlusmasinad, JA Lihalõikurid tööstustes. See asub Bologna, Itaalia.

 10. CURIONI BILANCE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CURIONI BILANCE S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kaalumis- ja doseerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Kassaaparaadid, Lihalõikurid, Kassaaparaadid, JA Lihalõikurid tööstustes. See asub Como, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta