• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad

Otsingu tulemused

Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad - Import eksport

 1. BTS HAMUR YOGURMA MAKINE IMALATI

  Türgi

  Ettevõte BTS HAMUR YOGURMA MAKINE IMALATI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstuses. See asub Bursa, Türgi.

 2. PKO-SURA COMPANY

  Venemaa

  Ettevõte PKO-SURA COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, JA Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Penza, Venemaa.

 3. FABRICACIÓN DE ENVASADORAS PANIMEC

  Hispaania

  Ettevõte FABRICACIÓN DE ENVASADORAS PANIMEC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Elektrivarustus – masinad ja seadmed, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Elektrivarustus – masinad ja seadmed, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, portioners for packing, JA fillers tööstustes. See asub Cordoba, Hispaania.

 4. BATTAGGION

  Itaalia

  Ettevõte BATTAGGION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstuse segamis- ja hakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, industrial agitators, kneading machines for the chemical industry, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, JA kneading machines for rubber tööstustes. See asub Bergamo, Itaalia.

 5. FIS MODULAR SYSTEMS LTD.

  Venemaa

  Ettevõte FIS MODULAR SYSTEMS LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, cream whippers, patisserie equipment, JA industrial whipping and heating machines tööstustes. See asub Moscow, Venemaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BIANCHI RAPIDA ITALIA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BIANCHI RAPIDA ITALIA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, JA Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstustes. See asub Chieve, Itaalia.

 2. DISTRIBUTION INSTALLATION DE MATERIEL AGRO ALIMENTAIRE

  Prantsusmaa

  Ettevõte DISTRIBUTION INSTALLATION DE MATERIEL AGRO ALIMENTAIRE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, rotating sole furnaces, dough fermentation cabinets and chambers for bakeries, biscuit factories and patisseries, JA freezing systems tööstustes. See asub Blanquefort, Prantsusmaa.

 3. FA.M.A.G. SRL

  Itaalia

  Ettevõte FA.M.A.G. SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus – masinad ja seadmed, kneading machines, mixers, Põllumajandus – masinad ja seadmed, JA wood splitting machines tööstustes. See asub Monforte San Giorgio, Itaalia.

 4. GARBY ANKA S.A

  Kreeka

  Ettevõte GARBY ANKA S.A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihatööstuse masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstuse segamis- ja hakkimisseadmed, Suurköökide hakkimismasinad, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstuse segamis- ja hakkimisseadmed, JA Suurköökide hakkimismasinad tööstustes. See asub Ag.i. Rentis, Kreeka.

 5. KYRIAKOPOULOS SERVICES

  Kreeka

  Ettevõte KYRIAKOPOULOS SERVICES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstuses. See asub Artemis, Kreeka.

 1. FOSHAN EPRO ELECTRICAL APPLIANCES CO LTD

  Alžeeria

  Ettevõte FOSHAN EPRO ELECTRICAL APPLIANCES CO LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väikesed kodumasinad tööstuses. See tegeleb ka Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, JA electric mixers tööstustes. See asub Shunde District, Foshan City, Guangdong Province, 528, Alžeeria.

 2. ELIANI IMPASTATRICI

  Itaalia

  Ettevõte ELIANI IMPASTATRICI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstuses. See asub Genova, Itaalia.

 1. HELCO

  Rumeenia

  Ettevõte HELCO, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, Logistic management consulting, consulting, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, JA Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstustes. See asub Craiova, Rumeenia.

 2. GUL MAKINA SANAYI

  Türgi

  Ettevõte GUL MAKINA SANAYI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstuses. See asub Bursa, Türgi.

 3. MATINA PRODIMPEX S.R.L.

  Rumeenia

  Ettevõte MATINA PRODIMPEX S.R.L., aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Saiakesed ja kuklid, Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, JA Saiakesed ja kuklid tööstustes. See asub Bucharest, Rumeenia.

 4. MEK GIDA

  Türgi

  Ettevõte MEK GIDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstuses. See asub Malatya, Türgi.

 5. VMI

  Prantsusmaa

  Ettevõte VMI, aastal ja mis tegeleb Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstuses. See asub Montaigu Cedex, Prantsusmaa.

 6. PAVAILLER (SEBP)

  Prantsusmaa

  Ettevõte PAVAILLER (SEBP), aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud leib ja sai, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Tööstuslikult toodetud leib ja sai, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, JA Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstustes. See asub Portes-Les-Valence, Prantsusmaa.

 7. PETER SPRENGER MASCHINENBAU GBR

  Saksamaa

  Ettevõte PETER SPRENGER MASCHINENBAU GBR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, baking systems and equipment, JA kneading machines tööstustes. See asub Peiting, Saksamaa.

 8. DE SANTIS FORNI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DE SANTIS FORNI S.R.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pagariahjud tööstuses. See tegeleb ka Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, ovens for pizzerias, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, JA Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstustes. See asub Tivoli, Itaalia.

 1. COS.MEC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COS.MEC S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masinaehitus - eritellimustööd tööstuses. See tegeleb ka Insenerid - tööstusettevõtjad, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Insenerid - tööstusettevõtjad, JA Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstustes. See asub Paderno Dugnano, Itaalia.

 2. BAGMASZ

  Poola

  Ettevõte BAGMASZ, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstuses. See tegeleb ka machines for bakeries, JA wholesale of machines for bakeries tööstustes. See asub Zduńska Wola, Poola.

 3. HERMANN HEUFT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HERMANN HEUFT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, JA Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Bell, Saksamaa.

 4. MIX S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MIX S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Filtreerimisseadmed ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Toruliitmike ventiilid, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Toruliitmike ventiilid, JA Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstustes. See asub Cavezzo, Itaalia.

 5. CO.M.ER. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CO.M.ER. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstuse segamis- ja hakkimisseadmed, optical micrometers, Toiduainetööstuse segamis- ja hakkimisseadmed, JA Mechanical construction tööstustes. See asub Cernusco Sul Naviglio, Itaalia.

 6. UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO

  Itaalia

  Ettevõte UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihatöötlusmasinad, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Lihatöötlusmasinad, JA Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstustes. See asub Umbertide, Itaalia.

 7. S C CAMEXIP S.A.

  Rumeenia

  Ettevõte S C CAMEXIP S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallmahutid tööstuses. See tegeleb ka Katkematud kaubakäitlussüsteemid, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Katkematud kaubakäitlussüsteemid, JA Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstustes. See asub Baicoi, Prahova County, Rumeenia.

 8. MECATHERM

  Prantsusmaa

  Ettevõte MECATHERM, aastal ja mis tegeleb Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstuses. See tegeleb ka Pagariahjud, JA Pagariahjud tööstustes. See asub Barembach, Prantsusmaa.

 9. BROER BAKKERIJGRONDSTOFFEN B.V.

  Holland

  Ettevõte BROER BAKKERIJGRONDSTOFFEN B.V., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, JA Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstustes. See asub Waddinxveen, Holland.

 10. GÜNTHER HEIM GERÄTEBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GÜNTHER HEIM GERÄTEBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, JA Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad tööstustes. See asub Uelzen, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta