• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • leib ja sai

Otsingu tulemused

Leib ja sai - Import eksport

 1. SCHAAF TECHNOLOGIE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Schaaf is committed to working with all aspects of food extrusion. Our company has two core competencies. Firstly, we develop innovative applications for food extrusion technology and follow up with complete product development. Secondly, we design and produce food extruders and all related machinery required for the production of extruded snacks, breakfast cereals, co-extruded products, flatbread, instant flours, etc. We provide complete turnkey solutions for extruded food products using the direct expansion process. The latest patented TURBO extrusion technology has been developed by Schaaf. Traditionally specialising in the field of food extrusion, renowned worldwide for identifying customer requirements, innovative, personal investment in customers, employees and family, flexible and still uncomplicated and transparent.

 2. CULTURE MIEL

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CULTURE MIEL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mesi tööstuses. See tegeleb ka Nougat, Leib ja sai, Maiustused, Küpsised, Nougat, Leib ja sai, Maiustused, JA Küpsised tööstustes. See asub Villemandeur, Prantsusmaa.

 3. ZENKAR GIDA

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte ZENKAR GIDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja sai, healthy bread, Leib ja sai, Hooved bread, Lavash For Rolls, Lavash For Tantuni, Lavash, Tombik Pita, JA Tortillas bread tööstustes. See asub Osmangazi / Bursa, Türgi.

 4. FRIESSINGER MÜHLE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FRIESSINGER MÜHLE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka Baking mixes, bread baking mixes, buckwheat, Buckwheat hulls, Ciabatta, Spelt rolls, spelt wheat bread, Oat bran products, JA durum wheat semolina tööstustes. See asub Bad Wimpfen, Saksamaa.

 5. FIRSTFOODS

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FIRSTFOODS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Ostukeskused, Joogid, Leib ja sai, Karastusjoogid, agri-food, Ostukeskused, online sale of food products, food distributor, JA food distribution tööstustes. See asub Reims, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. WOLF BUTTERBACK KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte WOLF BUTTERBACK KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Saiakesed ja kuklid, Pasta, Leib ja sai, Doughnut, croissants, Pastries, bakery products, Saiakesed ja kuklid, JA wholesale bakery products tööstustes. See asub Fürth, Saksamaa.

 2. CARLA EPICES ET PRODUITS ALIMENTAIRES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CARLA EPICES ET PRODUITS ALIMENTAIRES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitseained, ekstraktid ja vürtsid tööstuses. See tegeleb ka Joogid, Piimapõhised magustoidud, Supid, Leib ja sai, Joogid, Piimapõhised magustoidud, Supid, JA Leib ja sai tööstustes. See asub La Claquette, Prantsusmaa.

 3. ACHAIKI PITA

  Kreeka

  Ettevõte ACHAIKI PITA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka pita bread tööstustes. See asub Patra, Kreeka.

 4. ARCTIS FROZEN BAKERY GOODS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ARCTIS FROZEN BAKERY GOODS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja sai, Leib ja sai, JA croissants tööstustes. See asub Ehningen, Saksamaa.

 5. SAPOR DI FAST FOOD GOURMET MR. PILO

  Itaalia

  Ettevõte SAPOR DI FAST FOOD GOURMET MR. PILO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka tortillas, pizza bases, focaccia, JA panino bars tööstustes. See asub Cagli, Itaalia.

 1. PANIFICIO LE BONTA' TRECCHINESI SRL

  Itaalia

  Ettevõte PANIFICIO LE BONTA' TRECCHINESI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka wood oven, freselli crackers, focaccia, JA doved-shaped easter cakes tööstustes. See asub Trecchina, Itaalia.

 2. 3 Y INTERNATIONAL SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte 3 Y INTERNATIONAL SARL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka Pagariahjud, Pagariahjud, JA rolling machines for bakeries, biscuit factories and confectionery tööstustes. See asub Rouen, Prantsusmaa.

 1. DIE MARKENMACHER

  Austria

  Ettevõte DIE MARKENMACHER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See asub Perg, Austria.

 2. SERVEI DOLÇ

  Hispaania

  Ettevõte SERVEI DOLÇ, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka Piimatooted, JA Piimatooted tööstustes. See asub Les Cabanyes, Hispaania.

 3. OKIN FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte OKIN FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka deep-frozen bread, french loaves, wholemeal bread, JA organic bread tööstustes. See asub Bayonne, Prantsusmaa.

 4. GRUPO DA CUNHA

  Hispaania

  Ettevõte GRUPO DA CUNHA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See asub A Coruña, Hispaania.

 5. LEBEMA GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte LEBEMA GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka blades for bread slicing machines tööstustes. See asub Wolgast, Saksamaa.

 6. TOUFLET BOULANGER

  Prantsusmaa

  Ettevõte TOUFLET BOULANGER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See asub Saint-Denis, Prantsusmaa.

 7. GUENTHER BAKERIES BELGIUM

  Belgia

  Ettevõte GUENTHER BAKERIES BELGIUM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja sai, Tööstuslikult toodetud leib ja sai, Leib ja sai, hamburger, Tööstuslikult toodetud leib ja sai, JA bakery tööstustes. See asub Olen, Belgia.

 8. IL MICHELANGELO DELLA PIZZA

  Itaalia

  Ettevõte IL MICHELANGELO DELLA PIZZA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, Leib ja sai, dry pastries, Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, JA Leib ja sai tööstustes. See asub Albano Laziale, Itaalia.

 1. SAN GIORGIO DI GUERRA R. & C S.N.C

  Itaalia

  Ettevõte SAN GIORGIO DI GUERRA R. & C S.N.C, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See asub Mattinata, Itaalia.

 2. MILIA

  Prantsusmaa

  Ettevõte MILIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka pancakes, deep-frozen bread, JA pizza bases tööstustes. See asub Olivet, Prantsusmaa.

 3. PUR PAIN

  Belgia

  Ettevõte PUR PAIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja sai, homemade bread, Leib ja sai, ordinary bread, JA soft bread tööstustes. See asub Ieper, Belgia.

 4. SAFA FOOD LTD

  Iirimaa

  Ettevõte SAFA FOOD LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka gluten-free bread tööstustes. See asub Dublin 24., Iirimaa.

 5. PATISSERIE DUMONT

  Belgia

  Ettevõte PATISSERIE DUMONT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Koogipulbrid, Leib ja sai, fruit tarts, Koogipulbrid, Leib ja sai, JA freshly-made pastries tööstustes. See asub Namur, Belgia.

 6. BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER)

  Belgia

  Ettevõte BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud leib ja sai, Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, Saiakesed ja kuklid, Leib ja sai, Tööstuslikult toodetud leib ja sai, Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, Saiakesed ja kuklid, JA Leib ja sai tööstustes. See asub Nijlen, Belgia.

 7. QUITANDA REAL - PÃO DE QUEIJO

  Portugal

  Ettevõte QUITANDA REAL - PÃO DE QUEIJO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See asub Braga, Portugal.

 8. GOURMETBACK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GOURMETBACK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka Pasta, JA Pasta tööstustes. See asub Regensburg, Saksamaa.

 9. BAKKERIJ RUBBENS

  Belgia

  Ettevõte BAKKERIJ RUBBENS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja sai, pastries, bakery products, regional products, JA Leib ja sai tööstustes. See asub Tielt-Winge, Belgia.

 10. PIADA WORLD

  Itaalia

  Ettevõte PIADA WORLD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka tortilla with oil, JA pre-cooked tortilla tööstustes. See asub Vasto, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta