• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • leib ja sai

Otsingu tulemused

Leib ja sai - Import eksport

 1. SCHAAF TECHNOLOGIE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Schaaf is committed to working with all aspects of food extrusion. Our company has two core competencies. Firstly, we develop innovative applications for food extrusion technology and follow up with complete product development. Secondly, we design and produce food extruders and all related machinery required for the production of extruded snacks, breakfast cereals, co-extruded products, flatbread, instant flours, etc. We provide complete turnkey solutions for extruded food products using the direct expansion process. The latest patented TURBO extrusion technology has been developed by Schaaf. Traditionally specialising in the field of food extrusion, renowned worldwide for identifying customer requirements, innovative, personal investment in customers, employees and family, flexible and still uncomplicated and transparent.

 2. CULTURE MIEL

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CULTURE MIEL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mesi tööstuses. See tegeleb ka Nougat, Leib ja sai, Maiustused, Küpsised, Nougat, Leib ja sai, Maiustused, JA Küpsised tööstustes. See asub Villemandeur, Prantsusmaa.

 3. ZENKAR GIDA

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte ZENKAR GIDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja sai, healthy bread, Leib ja sai, Hooved bread, Lavash For Rolls, Lavash For Tantuni, Lavash, Tombik Pita, JA Tortillas bread tööstustes. See asub Osmangazi / Bursa, Türgi.

 4. FRIESSINGER MÜHLE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FRIESSINGER MÜHLE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka Baking mixes, bread baking mixes, buckwheat, Buckwheat hulls, Ciabatta, Spelt rolls, spelt wheat bread, Oat bran products, JA durum wheat semolina tööstustes. See asub Bad Wimpfen, Saksamaa.

 5. WOLF BUTTERBACK KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte WOLF BUTTERBACK KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Saiakesed ja kuklid, Pasta, Leib ja sai, Doughnut, croissants, Pastries, bakery products, Saiakesed ja kuklid, JA wholesale bakery products tööstustes. See asub Fürth, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. FIRSTFOODS

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FIRSTFOODS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Ostukeskused, Joogid, Leib ja sai, Karastusjoogid, agri-food, Ostukeskused, online sale of food products, food distributor, JA food distribution tööstustes. See asub Reims, Prantsusmaa.

 2. CARLA EPICES ET PRODUITS ALIMENTAIRES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CARLA EPICES ET PRODUITS ALIMENTAIRES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitseained, ekstraktid ja vürtsid tööstuses. See tegeleb ka Joogid, Piimapõhised magustoidud, Supid, Leib ja sai, Joogid, Piimapõhised magustoidud, Supid, JA Leib ja sai tööstustes. See asub La Claquette, Prantsusmaa.

 3. SAPOR DI FAST FOOD GOURMET MR. PILO

  Itaalia

  Ettevõte SAPOR DI FAST FOOD GOURMET MR. PILO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka tortillas, pizza bases, focaccia, JA panino bars tööstustes. See asub Cagli, Itaalia.

 4. ACHAIKI PITA

  Kreeka

  Ettevõte ACHAIKI PITA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka pita bread tööstustes. See asub Patra, Kreeka.

 5. ARCTIS FROZEN BAKERY GOODS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ARCTIS FROZEN BAKERY GOODS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja sai, Leib ja sai, JA croissants tööstustes. See asub Ehningen, Saksamaa.

 1. 3 Y INTERNATIONAL SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte 3 Y INTERNATIONAL SARL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka Pagariahjud, Pagariahjud, JA rolling machines for bakeries, biscuit factories and confectionery tööstustes. See asub Rouen, Prantsusmaa.

 2. PANIFICIO LE BONTA' TRECCHINESI SRL

  Itaalia

  Ettevõte PANIFICIO LE BONTA' TRECCHINESI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka wood oven, freselli crackers, focaccia, JA doved-shaped easter cakes tööstustes. See asub Trecchina, Itaalia.

 1. DIE MARKENMACHER

  Austria

  Ettevõte DIE MARKENMACHER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See asub Perg, Austria.

 2. SERVEI DOLÇ

  Hispaania

  Ettevõte SERVEI DOLÇ, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka Piimatooted, JA Piimatooted tööstustes. See asub Les Cabanyes, Hispaania.

 3. GRUPO DA CUNHA

  Hispaania

  Ettevõte GRUPO DA CUNHA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See asub A Coruña, Hispaania.

 4. OKIN FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte OKIN FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka deep-frozen bread, french loaves, wholemeal bread, JA organic bread tööstustes. See asub Bayonne, Prantsusmaa.

 5. LEBEMA GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte LEBEMA GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka blades for bread slicing machines tööstustes. See asub Wolgast, Saksamaa.

 6. IL MICHELANGELO DELLA PIZZA

  Itaalia

  Ettevõte IL MICHELANGELO DELLA PIZZA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, Leib ja sai, dry pastries, Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, JA Leib ja sai tööstustes. See asub Albano Laziale, Itaalia.

 7. GUENTHER BAKERIES BELGIUM

  Belgia

  Ettevõte GUENTHER BAKERIES BELGIUM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja sai, Tööstuslikult toodetud leib ja sai, Leib ja sai, hamburger, Tööstuslikult toodetud leib ja sai, JA bakery tööstustes. See asub Olen, Belgia.

 8. TOUFLET BOULANGER

  Prantsusmaa

  Ettevõte TOUFLET BOULANGER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See asub Saint-Denis, Prantsusmaa.

 1. BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER)

  Belgia

  Ettevõte BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud leib ja sai, Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, Saiakesed ja kuklid, Leib ja sai, Tööstuslikult toodetud leib ja sai, Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, Saiakesed ja kuklid, JA Leib ja sai tööstustes. See asub Nijlen, Belgia.

 2. PAN DE GOURMET 2006 SL

  Hispaania

  Ettevõte PAN DE GOURMET 2006 SL, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See asub Barcelona, Hispaania.

 3. EGIDIJUS JURKEVICIUS ENTERPRISE

  Leedu

  Ettevõte EGIDIJUS JURKEVICIUS ENTERPRISE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsised tööstuses. See tegeleb ka Küpsiste valmistamine, Leib ja sai, Pagaritooted, Koogipulbrid, Küpsiste valmistamine, Leib ja sai, Pagaritooted, JA Koogipulbrid tööstustes. See asub LAZDIJAI, Leedu.

 4. QUITANDA REAL - PÃO DE QUEIJO

  Portugal

  Ettevõte QUITANDA REAL - PÃO DE QUEIJO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See asub Braga, Portugal.

 5. EL HORNICO

  Hispaania

  Ettevõte EL HORNICO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See asub Cartagena, Hispaania.

 6. PATISSERIE DUMONT

  Belgia

  Ettevõte PATISSERIE DUMONT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Koogipulbrid, Leib ja sai, fruit tarts, Koogipulbrid, Leib ja sai, JA freshly-made pastries tööstustes. See asub Namur, Belgia.

 7. GOURMETBACK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GOURMETBACK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka Pasta, JA Pasta tööstustes. See asub Regensburg, Saksamaa.

 8. OFFICEMENÜ FRESH FOOD AND DELIVERY GMBH

  Austria

  Ettevõte OFFICEMENÜ FRESH FOOD AND DELIVERY GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See asub Wiener Neudorf, Austria.

 9. JOSEPH BRENNANS BAKERIES

  Iirimaa

  Ettevõte JOSEPH BRENNANS BAKERIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka frozen bread, JA gluten-free bread tööstustes. See asub Dublin, Iirimaa.

 10. BAKKERIJ RUBBENS

  Belgia

  Ettevõte BAKKERIJ RUBBENS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja sai, pastries, bakery products, regional products, JA Leib ja sai tööstustes. See asub Tielt-Winge, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Leib ja sai - Import eksport

Tulemuste arv

9809 Ettevõtted