• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • leib ja kondiitritooted

Otsingu tulemused

Leib ja kondiitritooted - Import eksport

 1. ZENKAR GIDA

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte ZENKAR GIDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja sai, healthy bread, Leib ja sai, Hooved bread, Lavash For Rolls, Lavash For Tantuni, Lavash, Tombik Pita, JA Tortillas bread tööstustes. See asub Osmangazi / Bursa, Türgi.

 2. TARIFIQ FOODS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TARIFIQ FOODS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsised tööstuses. See tegeleb ka Leib ja kondiitritooted, confectionery, halal, Leib ja kondiitritooted, JA dry pasta tööstustes. See asub Peterborough, Ühendkuningriik.

 3. MATAŞ MAKINA

  Türgi

  Ettevõte MATAŞ MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Pagariahjud, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, pagariäri - masin ja seadmed, Pagariahjud, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, JA pagariäri - masin ja seadmed tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 4. PJSC SHCHORSKY FOODSTUFF PLANT

  Ukraina

  Ettevõte PJSC SHCHORSKY FOODSTUFF PLANT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka lebkuchen, sweets, Preserves, jams and marmalades, JA frollino tööstustes. See asub Snovsk, Ukraina.

 5. KYIVKYI BKK

  Ukraina

  Ettevõte KYIVKYI BKK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja kondiitritooted, JA Leib ja kondiitritooted tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GILLI SRL

  Itaalia

  Ettevõte GILLI SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Leib ja kondiitritooted, sliced bread, spelt wheat bread, Leib ja kondiitritooted, JA rye bread tööstustes. See asub Pineta-Laives, Itaalia.

 2. FABIAN SRL

  Itaalia

  Ettevõte FABIAN SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See asub Torbole Casaglia, Itaalia.

 3. TORRONIFICIO DELLE MADONIE DOLCIARIA

  Itaalia

  Ettevõte TORRONIFICIO DELLE MADONIE DOLCIARIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka traditional product, JA torrone and torroncini tööstustes. See asub Alimena, Itaalia.

 4. MAKOSAN MAKINA

  Türgi

  Ettevõte MAKOSAN MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, plastic cutlery, rubbish bags, JA automatic packaging machine line tööstustes. See asub Pendik / Istanbul, Türgi.

 5. DETRIGO, LDA

  Portugal

  Ettevõte DETRIGO, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstuses. See tegeleb ka Leib ja kondiitritooted, frozen bakery products, frozen desserts, ice cream cakes, JA Leib ja kondiitritooted tööstustes. See asub Benedita, Portugal.

 1. IL MICHELANGELO DELLA PIZZA

  Itaalia

  Ettevõte IL MICHELANGELO DELLA PIZZA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, Leib ja sai, dry pastries, Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, JA Leib ja sai tööstustes. See asub Albano Laziale, Itaalia.

 2. PANIFICIO CLEFRA

  Itaalia

  Ettevõte PANIFICIO CLEFRA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka panettone, bakery, own production, JA pandori tööstustes. See asub Salerno, Itaalia.

 1. ELISA FOOD

  Itaalia

  Ettevõte ELISA FOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka gluten-free pasta, baci di dama, packaged pizza snacks, JA pizza bases tööstustes. See asub Borgolavezzaro, Itaalia.

 2. FIRINCI DEPOM

  Türgi

  Ettevõte FIRINCI DEPOM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka industrial furnaces tööstustes. See asub Karatay, Türgi.

 3. LE BONBON FRANC

  Holland

  Ettevõte LE BONBON FRANC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See asub Warmond, Holland.

 4. EL HORNO DE JOSU

  Hispaania

  Ettevõte EL HORNO DE JOSU, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See asub Barakaldo, Hispaania.

 5. FRANZELUTA SA

  Moldova

  Ettevõte FRANZELUTA SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See asub Chisinau, Moldova.

 6. PRJSC KHERSONSKY KHLIBOCOMBINAT

  Ukraina

  Ettevõte PRJSC KHERSONSKY KHLIBOCOMBINAT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka deep-frozen foods, frozen bread, JA frozen bakery products tööstustes. See asub Kherson, Ukraina.

 7. MOO MOO CAKES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MOO MOO CAKES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See asub Sudbury, Ühendkuningriik.

 8. IL CIAMBELLONE DI GARGANI S.R.L

  Itaalia

  Ettevõte IL CIAMBELLONE DI GARGANI S.R.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See asub Formello, Itaalia.

 1. KOLACI BEOGRAD

  Serbia

  Ettevõte KOLACI BEOGRAD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Küpsised, chocolates, filled chocolates, Küpsised, JA Traditional hand-crafted chocolates tööstustes. See asub Belgrade, Serbia.

 2. QUAYSIDE BAKERY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte QUAYSIDE BAKERY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja kondiitritooted, bakery products, bakery supplies, Leib ja kondiitritooted, JA food distribution tööstustes. See asub Manchester, Ühendkuningriik.

 3. GEORG UND MARTIN BERNDL BÄCKEREI KONDITOREI

  Saksamaa

  Ettevõte GEORG UND MARTIN BERNDL BÄCKEREI KONDITOREI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Pagaritooted, Leib ja kondiitritooted, Pagaritooted, bakery, country-style bread, JA Leib ja kondiitritooted tööstustes. See asub Edling, Saksamaa.

 4. KIRECBURNU BAKERY

  Türgi

  Ettevõte KIRECBURNU BAKERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 5. LA CASA DEL PANE DI SARTORI FRANCA

  Itaalia

  Ettevõte LA CASA DEL PANE DI SARTORI FRANCA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Toiduained - import ja eksport, Toiduained - import ja eksport, JA crackers tööstustes. See asub Monselice, Itaalia.

 6. BAKKERIJ POT

  Holland

  Ettevõte BAKKERIJ POT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See asub Barendrecht-Rotterdam, Holland.

 7. DENISLUX

  Luksemburg

  Ettevõte DENISLUX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Pagaritooted, Restoranid, toitlustajad ja toidu kohaletoojad, bakery products, Pagaritooted, patisserie decorations, JA Restoranid, toitlustajad ja toidu kohaletoojad tööstustes. See asub Wandhaff Capellen, Luksemburg.

 8. BRIGHT-EXPORT LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte BRIGHT-EXPORT LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See asub Sofia, Bulgaaria.

 9. BAKKERS VLAANDEREN

  Belgia

  Ettevõte BAKKERS VLAANDEREN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka bakery tööstustes. See asub Antwerpen, Belgia.

 10. SLADO

  Ukraina

  Ettevõte SLADO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka icing sugar, semi-finished pastry products, baking ingredients, JA food decorations tööstustes. See asub Rivne, Ukraina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Leib ja kondiitritooted - Import eksport

Tulemuste arv

12 011 Ettevõtted