• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • lambaliha

Otsingu tulemused

Lambaliha - Import eksport

 1. EUROPEAN GULF COMPANY

  Holland

  Ettevõte EUROPEAN GULF COMPANY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See tegeleb ka Loomad ja loomakasvatus, Kariloomad, Loomad ja loomakasvatus, halal delicatessen meats, wholesale meats, JA Kariloomad tööstustes. See asub Rotterdam, Holland.

 2. BOUSQUET VIANDE

  Prantsusmaa

  Ettevõte BOUSQUET VIANDE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka Sealiha, Suitsu- ja soolaliha, Lambaliha, Sealiha, Suitsu- ja soolaliha, beef, JA Lambaliha tööstustes. See asub Luc La Primaube, Prantsusmaa.

 3. DUFRAIS

  Belgia

  Ettevõte DUFRAIS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Lambaliha, Veiseliha, Sealiha, Lambaliha, Veiseliha, Sealiha, JA poultry for slaughter tööstustes. See asub Aubel, Belgia.

 4. D C O

  Hispaania

  Ettevõte D C O, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See tegeleb ka lamb, JA frozen mutton tööstustes. See asub Les Preses, Hispaania.

 5. OVEJAS Y CORDEROS C.B.

  Hispaania

  Ettevõte OVEJAS Y CORDEROS C.B., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See tegeleb ka frozen meats tööstustes. See asub Salamanca, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AŞSAN GIDA A.Ş.

  Türgi

  Ettevõte AŞSAN GIDA A.Ş., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, pistachios, meat import export, packaging assistance, JA Värske liha tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

 2. ANZCO FOODS EUROPE

  Belgia

  Ettevõte ANZCO FOODS EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, Värske kanaliha, Värske liha, JA Värske kanaliha tööstustes. See asub Oudenaarde, Belgia.

 3. PROTEINA

  Saudi Araabia

  Ettevõte PROTEINA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See asub Riyadh, Saudi Araabia.

 4. ANGEL APARICIO

  Hispaania

  Ettevõte ANGEL APARICIO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See asub Madrid, Hispaania.

 5. ROMAIN BOUCHERIE

  Belgia

  Ettevõte ROMAIN BOUCHERIE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Veiseliha, Lambaliha, butcher's shop, biological butchering, Veiseliha, JA Lambaliha tööstustes. See asub Bruxelles, Belgia.

 1. PG VIAN

  Belgia

  Ettevõte PG VIAN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Veiseliha, Sealiha, Lambaliha, Veiseliha, Sealiha, Lambaliha, JA fresh butchered products tööstustes. See asub Stembert, Belgia.

 2. VEVIBA

  Belgia

  Ettevõte VEVIBA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Lambaliha, Vasikaliha, butcher's shop, biological butchering, Lambaliha, JA Vasikaliha tööstustes. See asub Bastogne, Belgia.

 1. GEIST-REICH

  Saksamaa

  Ettevõte GEIST-REICH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Kuivatatud puuviljad, Lambaliha, Puu- ja köögiviljamahlad, Puuvili, Kuivatatud puuviljad, Lambaliha, JA Puu- ja köögiviljamahlad tööstustes. See asub Kunreuth, Saksamaa.

 2. SALUMI BILANCIA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SALUMI BILANCIA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Potenza, Itaalia.

 3. VLEVIA GROUP

  Belgia

  Ettevõte VLEVIA GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See asub Mouscron, Belgia.

 4. ALGA GROUP

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte ALGA GROUP, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See tegeleb ka frozen meats, JA boned meat tööstustes. See asub Forest Hills, Ameerika Ühendriigid.

 5. NATURA CARNI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NATURA CARNI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Modugno, Itaalia.

 6. FERME DE BELLE-VUE

  Belgia

  Ettevõte FERME DE BELLE-VUE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See tegeleb ka Dieet- ja mahepõllundustooted, Dieet- ja mahepõllundustooted, JA sheepskin tööstustes. See asub Etalle, Belgia.

 7. ZAROCARNI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte ZAROCARNI S.P.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Lonate Pozzolo, Itaalia.

 8. CARNI DE MATTIA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CARNI DE MATTIA S.R.L., aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Morlupo, Itaalia.

 1. PINO FRANCESCO

  Itaalia

  Ettevõte PINO FRANCESCO, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Meri', Itaalia.

 2. VALCARNI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte VALCARNI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Atena Lucana, Itaalia.

 3. EBAL S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte EBAL S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Pozzonovo, Itaalia.

 4. BS CARNI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BS CARNI S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Carpenedolo, Itaalia.

 5. AGRILUCE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte AGRILUCE S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Borgoricco, Itaalia.

 6. CARNINGROS S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte CARNINGROS S.N.C., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Treviolo, Itaalia.

 7. MENNA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MENNA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Caltanissetta, Itaalia.

 8. OLIVIERI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte OLIVIERI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Pastrengo, Itaalia.

 9. FUTURA CARNI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FUTURA CARNI S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub San Bonifacio, Itaalia.

 10. CANAVESE & C. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CANAVESE & C. S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Priero, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta