• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • lambaliha

Otsingu tulemused

Lambaliha - Import eksport

 1. EUROPEAN GULF COMPANY

  Holland

  Ettevõte EUROPEAN GULF COMPANY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See tegeleb ka Loomad ja loomakasvatus, Kariloomad, Loomad ja loomakasvatus, halal delicatessen meats, wholesale meats, JA Kariloomad tööstustes. See asub Rotterdam, Holland.

 2. OVEJAS Y CORDEROS C.B.

  Hispaania

  Ettevõte OVEJAS Y CORDEROS C.B., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See tegeleb ka frozen meats tööstustes. See asub Salamanca, Hispaania.

 3. BOUSQUET VIANDE

  Prantsusmaa

  Ettevõte BOUSQUET VIANDE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liharaiumine tööstuses. See tegeleb ka Sealiha, Suitsu- ja soolaliha, Lambaliha, Sealiha, Suitsu- ja soolaliha, beef, JA Lambaliha tööstustes. See asub Luc La Primaube, Prantsusmaa.

 4. AŞSAN GIDA A.Ş.

  Türgi

  Ettevõte AŞSAN GIDA A.Ş., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, pistachios, meat import export, packaging assistance, JA Värske liha tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

 5. D C O

  Hispaania

  Ettevõte D C O, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See tegeleb ka lamb, JA frozen mutton tööstustes. See asub Les Preses, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ANZCO FOODS EUROPE

  Belgia

  Ettevõte ANZCO FOODS EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, Värske kanaliha, Värske liha, JA Värske kanaliha tööstustes. See asub Oudenaarde, Belgia.

 2. DUFRAIS

  Belgia

  Ettevõte DUFRAIS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Lambaliha, Veiseliha, Sealiha, Lambaliha, Veiseliha, Sealiha, JA poultry for slaughter tööstustes. See asub Aubel, Belgia.

 3. ROMAIN BOUCHERIE

  Belgia

  Ettevõte ROMAIN BOUCHERIE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Veiseliha, Lambaliha, butcher's shop, biological butchering, Veiseliha, JA Lambaliha tööstustes. See asub Bruxelles, Belgia.

 4. VEVIBA

  Belgia

  Ettevõte VEVIBA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Lambaliha, Vasikaliha, butcher's shop, biological butchering, Lambaliha, JA Vasikaliha tööstustes. See asub Bastogne, Belgia.

 5. PG VIAN

  Belgia

  Ettevõte PG VIAN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Veiseliha, Sealiha, Lambaliha, Veiseliha, Sealiha, Lambaliha, JA fresh butchered products tööstustes. See asub Stembert, Belgia.

 1. GEIST-REICH

  Saksamaa

  Ettevõte GEIST-REICH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Kuivatatud puuviljad, Lambaliha, Puu- ja köögiviljamahlad, Puuvili, Kuivatatud puuviljad, Lambaliha, JA Puu- ja köögiviljamahlad tööstustes. See asub Kunreuth, Saksamaa.

 2. PROTEINA

  Saudi Araabia

  Ettevõte PROTEINA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See asub Riyadh, Saudi Araabia.

 1. ANGEL APARICIO

  Hispaania

  Ettevõte ANGEL APARICIO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See asub Madrid, Hispaania.

 2. VLEVIA GROUP

  Belgia

  Ettevõte VLEVIA GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See asub Mouscron, Belgia.

 3. LISA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LISA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Castelnovo Di Sotto, Itaalia.

 4. OLIVIERI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte OLIVIERI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Pastrengo, Itaalia.

 5. CARNICAS DEL CINCA, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte CARNICAS DEL CINCA, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See tegeleb ka butchery tööstustes. See asub Monzón, Hispaania.

 6. CENTRO CARNE S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte CENTRO CARNE S.P.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Santa Ninfa, Itaalia.

 7. SALUMIFICIO S. PAOLO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SALUMIFICIO S. PAOLO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Traversetolo, Itaalia.

 8. SIBCAS SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte SIBCAS SA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Lambaliha, Sead, Lambaliha, JA Sead tööstustes. See asub Surgères, Prantsusmaa.

 1. TOMASSONI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TOMASSONI S.R.L., aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Jesi, Itaalia.

 2. G.L.C. S.R.L. COMMERCIO CARNI

  Itaalia

  Ettevõte G.L.C. S.R.L. COMMERCIO CARNI, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Canosa Di Puglia, Itaalia.

 3. CENTRO CARNI GENOVA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CENTRO CARNI GENOVA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Genova, Itaalia.

 4. ORIGINAL POLLO S.A.S. DI VARRACCHIO FRANCESCO & C.

  Itaalia

  Ettevõte ORIGINAL POLLO S.A.S. DI VARRACCHIO FRANCESCO & C., aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Crispano, Itaalia.

 5. SPIEDI' S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SPIEDI' S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Pescara, Itaalia.

 6. DE AMICIS S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte DE AMICIS S.P.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 7. CANAVESE & C. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CANAVESE & C. S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Priero, Itaalia.

 8. NUOVA ANGELO TURATI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NUOVA ANGELO TURATI S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Cusano Milanino, Itaalia.

 9. BRESAOLE PINI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BRESAOLE PINI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Lambaliha, Liha ja lihatooted, JA Lambaliha tööstustes. See asub Grosotto, Itaalia.

 10. FERME DE BELLE-VUE

  Belgia

  Ettevõte FERME DE BELLE-VUE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See tegeleb ka Dieet- ja mahepõllundustooted, Dieet- ja mahepõllundustooted, JA sheepskin tööstustes. See asub Etalle, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta