• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • lambad ja kitsed

Otsingu tulemused

Lambad ja kitsed - Import eksport

 1. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Saksamaa

  Ettevõte ZOOFACHMARKT - MARCHE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambad ja kitsed tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Sead, Kariloomad, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Sead tööstustes. See asub Heinsberg, Saksamaa.

 2. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, Sead, Lambad ja kitsed, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, Sead, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Lohfelden, Saksamaa.

 3. AGROMILKTECK

  Portugal

  Ettevõte AGROMILKTECK, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Lambad ja kitsed tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandusüsteemid ja -seadmed, JA Põllumajandusüsteemid ja -seadmed tööstustes. See asub Almada, Portugal.

 4. GREFFEUILLE AVEYRON

  Prantsusmaa

  Ettevõte GREFFEUILLE AVEYRON, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambad ja kitsed tööstuses. See tegeleb ka Loomad ja loomakasvatus, Loomad ja loomakasvatus, JA animal breeding tööstustes. See asub Rignac, Prantsusmaa.

 5. KÄLBERSAMMELSTELLE NIEDERZIER JANSSEN VIEH UND FLEISCH GBR

  Saksamaa

  Ettevõte KÄLBERSAMMELSTELLE NIEDERZIER JANSSEN VIEH UND FLEISCH GBR, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Niederzier, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. WILHELM JELLINGHAUS & SÖHNE NACHF.

  Saksamaa

  Ettevõte WILHELM JELLINGHAUS & SÖHNE NACHF., aastal ja mis tegeleb Lambad ja kitsed tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, Sead, Kariloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, JA Sead tööstustes. See asub Barßel, Saksamaa.

 2. SCHOTTISCHE HIGHLANDRINDERZUCHT VOGTLAND

  Saksamaa

  Ettevõte SCHOTTISCHE HIGHLANDRINDERZUCHT VOGTLAND, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Lemmikloomad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, JA Lemmikloomad tööstustes. See asub Plauen, Saksamaa.

 3. WALTER HAUER

  Austria

  Ettevõte WALTER HAUER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Eggerding, Austria.

 4. VIEHHANDLUNG WIGGER-PIEPER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte VIEHHANDLUNG WIGGER-PIEPER GMBH & CO. KG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Puuvili, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Puuvili, Kariloomad, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Telgte, Saksamaa.

 5. DR. JANDER & CO. OHG

  Saksamaa

  Ettevõte DR. JANDER & CO. OHG, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Kariloomad tööstustes. See asub Seefeld, Saksamaa.

 1. COTTING & FILS SA

  Šveits

  Ettevõte COTTING & FILS SA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Arconciel, Šveits.

 2. EFS E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte EFS E.K., aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Kariloomad tööstustes. See asub Sonnefeld, Saksamaa.

 1. INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A.

  Rumeenia

  Ettevõte INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Vasikate ja veiste tapmine, Suitsu- ja soolaliha, Soolatud ja suitsutatud liha, Lambad ja kitsed, Vasikate ja veiste tapmine, Suitsu- ja soolaliha, Soolatud ja suitsutatud liha, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Pascani, Rumeenia.

 2. UEG HOHENLOHE FRANKEN W.V.

  Saksamaa

  Ettevõte UEG HOHENLOHE FRANKEN W.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Bopfingen, Saksamaa.

 3. AGRARGENOSSENSCHAFT OBERES ELBTAL REINHARDTSDORF E. G.

  Saksamaa

  Ettevõte AGRARGENOSSENSCHAFT OBERES ELBTAL REINHARDTSDORF E. G., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Puuvili, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Puuvili, Kariloomad, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Reinhardtsdorf, Saksamaa.

 4. VIEHHANDLUNG KRÜMPEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte VIEHHANDLUNG KRÜMPEL GMBH, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Kariloomad tööstustes. See asub Wettringen, Saksamaa.

 5. SUDHOFF KG

  Saksamaa

  Ettevõte SUDHOFF KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Puuvili, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Puuvili, Kariloomad, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Delbrück, Saksamaa.

 6. TOPIGS HAKE SCHWEINEZUCHT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TOPIGS HAKE SCHWEINEZUCHT GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Reken, Saksamaa.

 7. GERHARD OPPENEDER

  Austria

  Ettevõte GERHARD OPPENEDER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Vorchdorf, Austria.

 8. ERZEUGERGEMEINSCHAFT "STEIRISCHES RIND" VERTRIEBS- GMBH

  Austria

  Ettevõte ERZEUGERGEMEINSCHAFT "STEIRISCHES RIND" VERTRIEBS- GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Puuvili, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Puuvili, Kariloomad, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Judenburg, Austria.

 1. VIANCO

  Šveits

  Ettevõte VIANCO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lemmikloomad tööstuses. See tegeleb ka Sead, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Brugg, Šveits.

 2. WILLI UND FRANK STIER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WILLI UND FRANK STIER GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Sead, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lambad ja kitsed, Sead, Lemmikloomad, JA Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstustes. See asub Creglingen, Saksamaa.

 3. RUPERT KLINGER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Ettevõte RUPERT KLINGER GESELLSCHAFT M.B.H., aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Kariloomad tööstustes. See asub Arbesbach, Austria.

 4. RASCHLE VIEHHANDEL AG

  Šveits

  Ettevõte RASCHLE VIEHHANDEL AG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Tuttwil, Šveits.

 5. VOLKER WEGNER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte VOLKER WEGNER GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Bad Essen, Saksamaa.

 6. AQUA UNITED GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AQUA UNITED GMBH, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Sead, Lemmikloomad, Lambad ja kitsed, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Sead, JA Lemmikloomad tööstustes. See asub Nettetal, Saksamaa.

 7. TOPVLEES B.V.

  Holland

  Ettevõte TOPVLEES B.V., aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Kariloomad tööstustes. See asub 'S-Gravenzande, Holland.

 8. JAG JÜTERBOGER AGRARGENOSSENSCHAFT EG

  Saksamaa

  Ettevõte JAG JÜTERBOGER AGRARGENOSSENSCHAFT EG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Jüterbog, Saksamaa.

 9. WILLY SIEMES & SOHN FLEISCHGROßHANDEL UND GROßSCHLACHTEREI GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte WILLY SIEMES & SOHN FLEISCHGROßHANDEL UND GROßSCHLACHTEREI GMBH & CO. KG, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Sead, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lambad ja kitsed, Sead, Lemmikloomad, JA Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstustes. See asub Nettetal, Saksamaa.

 10. POELIER VAN DER WAL B.V.

  Holland

  Ettevõte POELIER VAN DER WAL B.V., aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Kariloomad tööstustes. See asub Kollumerzwaag, Holland.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta