• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • lambad ja kitsed

Otsingu tulemused

Lambad ja kitsed - Import eksport

 1. AGROMILKTECK

  Portugal

  Ettevõte AGROMILKTECK, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Lambad ja kitsed tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandusüsteemid ja -seadmed, JA Põllumajandusüsteemid ja -seadmed tööstustes. See asub Almada, Portugal.

 2. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Saksamaa

  Ettevõte ZOOFACHMARKT - MARCHE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambad ja kitsed tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Sead, Kariloomad, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Sead tööstustes. See asub Heinsberg, Saksamaa.

 3. GREFFEUILLE AVEYRON

  Prantsusmaa

  Ettevõte GREFFEUILLE AVEYRON, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambad ja kitsed tööstuses. See tegeleb ka Loomad ja loomakasvatus, Loomad ja loomakasvatus, JA animal breeding tööstustes. See asub Rignac, Prantsusmaa.

 4. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, Sead, Lambad ja kitsed, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, Sead, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Lohfelden, Saksamaa.

 5. KOOLE & LIEBREGTS B.V.

  Holland

  Ettevõte KOOLE & LIEBREGTS B.V., aastal ja mis tegeleb Lemmikloomad tööstuses. See tegeleb ka Sead, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Lierderholthuis, Holland.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. WILHELM JELLINGHAUS & SÖHNE NACHF.

  Saksamaa

  Ettevõte WILHELM JELLINGHAUS & SÖHNE NACHF., aastal ja mis tegeleb Lambad ja kitsed tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, Sead, Kariloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, JA Sead tööstustes. See asub Barßel, Saksamaa.

 2. VOLKER WEGNER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte VOLKER WEGNER GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Bad Essen, Saksamaa.

 3. WERNER HANDLE GMBH

  Austria

  Ettevõte WERNER HANDLE GMBH, aastal ja mis tegeleb Lemmikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Sead, Lambad ja kitsed, Kariloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Sead, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Herrnbaumgarten, Austria.

 4. RUPERT KLINGER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Ettevõte RUPERT KLINGER GESELLSCHAFT M.B.H., aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Kariloomad tööstustes. See asub Arbesbach, Austria.

 5. ALPENRIND GMBH

  Austria

  Ettevõte ALPENRIND GMBH, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Lemmikloomad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Lemmikloomad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Bergheim, Austria.

 1. INTERNATIONALE VIEHTRANSPORTE DIRK SCHULTZ

  Saksamaa

  Ettevõte INTERNATIONALE VIEHTRANSPORTE DIRK SCHULTZ, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Sead, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lambad ja kitsed, Sead, Lemmikloomad, JA Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstustes. See asub Silberstedt, Saksamaa.

 2. VAEX SCHWEINE- UND VIEHHANDEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte VAEX SCHWEINE- UND VIEHHANDEL GMBH, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Sead, Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Sead tööstustes. See asub Ahaus, Saksamaa.

 1. VIEHHANDEL PETER VOSS

  Saksamaa

  Ettevõte VIEHHANDEL PETER VOSS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Puuvili, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Puuvili, Kariloomad, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Lüneburg, Saksamaa.

 2. PRO VIEH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PRO VIEH GMBH, aastal ja mis tegeleb Lambad ja kitsed tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Sead, Kariloomad, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Sead tööstustes. See asub Friesoythe, Saksamaa.

 3. GEBR. SCHOPPE VIEHHANDLUNG GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte GEBR. SCHOPPE VIEHHANDLUNG GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Messingen, Saksamaa.

 4. TOPVLEES B.V.

  Holland

  Ettevõte TOPVLEES B.V., aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Kariloomad tööstustes. See asub 'S-Gravenzande, Holland.

 5. JAG JÜTERBOGER AGRARGENOSSENSCHAFT EG

  Saksamaa

  Ettevõte JAG JÜTERBOGER AGRARGENOSSENSCHAFT EG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Jüterbog, Saksamaa.

 6. GEUDER KG

  Saksamaa

  Ettevõte GEUDER KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Ohrenbach, Saksamaa.

 7. EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP

  Rumeenia

  Ettevõte EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad - import ja eksport, Vasikate ja veiste tapmine, Lambad ja kitsed, livestock, Kariloomad - import ja eksport, Vasikate ja veiste tapmine, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Bucharest, Rumeenia.

 8. ING. GEORG DIERNEDER E.U.

  Austria

  Ettevõte ING. GEORG DIERNEDER E.U., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Puuvili, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Puuvili, Kariloomad, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Naarn, Austria.

 1. FRIEDRICH ESCHLBÖCK

  Austria

  Ettevõte FRIEDRICH ESCHLBÖCK, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Stroheim, Austria.

 2. SOCIETE CADRAN BOISCHAUT MARCHE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOCIETE CADRAN BOISCHAUT MARCHE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambad ja kitsed tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, Sead, Kariloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, JA Sead tööstustes. See asub Chateaumeillant, Prantsusmaa.

 3. JANFRIED UND JULIA LÜKE MAST-KG

  Saksamaa

  Ettevõte JANFRIED UND JULIA LÜKE MAST-KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Puuvili, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Puuvili, Kariloomad, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Melle, Saksamaa.

 4. HEINZ-DIETER HALLER

  Saksamaa

  Ettevõte HEINZ-DIETER HALLER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lambad ja kitsed, Sead, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lambad ja kitsed, Sead, JA Lemmikloomad tööstustes. See asub Lienen, Saksamaa.

 5. UNIVO AG

  Šveits

  Ettevõte UNIVO AG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Herzogenbuchsee, Šveits.

 6. REULING INTERVAR B.V.

  Holland

  Ettevõte REULING INTERVAR B.V., aastal ja mis tegeleb Lemmikloomad tööstuses. See tegeleb ka Sead, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Wehl, Holland.

 7. PURKHAUSER GMBH

  Austria

  Ettevõte PURKHAUSER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Wolkersdorf Im Weinviertel, Austria.

 8. ERZEUGERGEMEINSCHAFT "STEIRISCHES RIND" VERTRIEBS- GMBH

  Austria

  Ettevõte ERZEUGERGEMEINSCHAFT "STEIRISCHES RIND" VERTRIEBS- GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Puuvili, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Puuvili, Kariloomad, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Judenburg, Austria.

 9. HOLSTEIN FORUM RINDERZUCHT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HOLSTEIN FORUM RINDERZUCHT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Laer, Saksamaa.

 10. GREVELHÖRSTER GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte GREVELHÖRSTER GMBH & CO.KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Sead, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lambad ja kitsed, Sead, Lemmikloomad, JA Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstustes. See asub Rosendahl, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta