• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • laevamootorid

Otsingu tulemused

Laevamootorid - Import eksport

 1. CARL CROONEN GMBH MARINE DIESEL TECHNICS

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  With almost 100 years of experience. Now managed in its fourth generation, our company has specialised in the global distribution of high quality spare parts for diesel and gas engines. We provide technological progress from the heart of development. Benefit from our direct links with industry, combined with our high flexibility in all areas. Our products.: Spare parts for diesel and gas engines, attachments and spare parts, components for control systems, control and monitoring systems, drive technology and seal manufacturing.

 2. RENATO VARRIALE & C.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  RENATO VARRIALE e C, is a company based in Naples that deals in spare parts and engines for the industrial, agricultural, marine and automotive sectors. The Varriale company sells Lombardini, Kohler, Perkins, Sabre and Idrojet Castoldi engines. The company is the Lombardini F.I.M. dealer for Naples, Caserta and Isernia; Perkins engines for the Campania and Potenza regions.

 3. DECI GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte DECI GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sisepõlemismootorid tööstuses. See tegeleb ka Sisepõlemismootorite komponendid ja varuosad, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Laevaseadmed, Laevamootorid, Diisellaevade varuosad, Elektrijaotusseadmed, Elektritrafod, -muundurid ja -alaldid, Elektrimootorid ja varuosad, JA Tööstusseadmete rent tööstustes. See asub Quickborn, Saksamaa.

 4. NAVALCANTIERI ITALIA SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte NAVALCANTIERI ITALIA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevatehaste remont ja hooldus tööstuses. See tegeleb ka Laevamootorid, JA Laevamootorid tööstustes. See asub Napoli, Itaalia.

 5. PROGENER

  Hispaania

  Ettevõte PROGENER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevamootorid tööstuses. See tegeleb ka Lõbusõidulaevade mootorid, marine engines and ship propeller units, Lõbusõidulaevade mootorid, JA Generator tööstustes. See asub Vigo, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SUTTNER MOTOREN

  Saksamaa

  Ettevõte SUTTNER MOTOREN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevamootorid tööstuses. See asub Hamminkeln, Saksamaa.

 2. MOTOR SPORTS WORLDWIDE

  Saksamaa

  Ettevõte MOTOR SPORTS WORLDWIDE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Laevamootorid tööstuses. See asub Ankum, Saksamaa.

 3. BENDER ELEKTROMOTOREN

  Saksamaa

  Ettevõte BENDER ELEKTROMOTOREN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevamootorid tööstuses. See asub Angelbachtal, Saksamaa.

 4. SERVIPOL

  Poola

  Ettevõte SERVIPOL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevamootorid tööstuses. See tegeleb ka marine engine repair, industrial engineering, gas engines, JA Metals - machining tööstustes. See asub Bielsko-Biala, Poola.

 5. ARDORA S.A.

  Hispaania

  Ettevõte ARDORA S.A., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevamootorid tööstuses. See tegeleb ka shipyards, JA industrial maintenance tööstustes. See asub Vigo-Pontevedra, Hispaania.

 1. FPT INDUSTRIAL SPA

  Itaalia

  Ettevõte FPT INDUSTRIAL SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mootorid ja nende osad tööstuses. See tegeleb ka Laevamootorid, Laevamootorid, JA agricultural motors tööstustes. See asub Torino, Itaalia.

 2. WERKHUIZEN FRANS STEVENS

  Belgia

  Ettevõte WERKHUIZEN FRANS STEVENS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevamootorid tööstuses. See tegeleb ka industrial engines rectified tööstustes. See asub Antwerpen, Belgia.

 1. VPOWER INDUSTRY

  Türgi

  Ettevõte VPOWER INDUSTRY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Laevamootorid tööstuses. See tegeleb ka Tööstussõidukid, textile products, Machine automation, Tööstussõidukid, JA Automotive parts tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 2. MERTENS

  Saksamaa

  Ettevõte MERTENS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevamootorid tööstuses. See asub Velten, Saksamaa.

 3. SUMIMAR TECHNICAL SERVICE S.L.

  Hispaania

  Ettevõte SUMIMAR TECHNICAL SERVICE S.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Diisellaevade varuosad tööstuses. See tegeleb ka Laevamootorid, Lõbusõidulaevad, Laevaseadmed, Laevamootorid, components, on-board instruments for boats and ships, Lõbusõidulaevad, JA Laevaseadmed tööstustes. See asub Lezo, Hispaania.

 4. MARINE TECHNICS BALTIA OÜ

  Eesti

  Ettevõte MARINE TECHNICS BALTIA OÜ, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Laevamootorid tööstuses. See tegeleb ka machinery and equipment for marine, river and harbour work, JA marine engine maintenance tööstustes. See asub Tallinn, Eesti.

 5. TM-MOTORSPORT VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Saksamaa

  Ettevõte TM-MOTORSPORT VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevamootorid tööstuses. See asub Euskirchen, Saksamaa.

 6. KÖHNEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KÖHNEN GMBH, aastal ja mis tegeleb Laevamootorid tööstuses. See tegeleb ka Diisellaevade varuosad, boat engine workshops, boat engine repair, Diisellaevade varuosad, JA marine engine maintenance tööstustes. See asub BOCKHOST, Saksamaa.

 7. CARRON MARINE

  Belgia

  Ettevõte CARRON MARINE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Laevatehaste remont ja hooldus, Laevaseadmed, Laevamootorid, Merenduseksperdid, Laevatehaste remont ja hooldus, Laevaseadmed, Laevamootorid, JA Merenduseksperdid tööstustes. See asub Zelzate, Belgia.

 8. AS DI VITO LABRUNA E C. SAS

  Itaalia

  Ettevõte AS DI VITO LABRUNA E C. SAS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Diiselmootorid tööstuses. See tegeleb ka Laevamootorid, Kraana tõstetoendid, generating sets, Laevamootorid, overhead platforms, JA Kraana tõstetoendid tööstustes. See asub Monopoli, Itaalia.

 1. CFM CONRAD F. MEYER E HIJO SL

  Hispaania

  Ettevõte CFM CONRAD F. MEYER E HIJO SL, aastal ja mis tegeleb Laevamootorid tööstuses. See tegeleb ka Sisepõlemismootorite komponendid ja varuosad, Sisepõlemismootorite komponendid ja varuosad, marine engines, diesel engines, JA fuel injection engines tööstustes. See asub Vigo - Pontevedra, Hispaania.

 2. SPORTBOOT- UND INDUSTRIE-MOTOREN OLAF LINGRÖN

  Saksamaa

  Ettevõte SPORTBOOT- UND INDUSTRIE-MOTOREN OLAF LINGRÖN, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Sisepõlemismootorid tööstuses. See tegeleb ka Veesõidukite ehitus, Laevamootorid, Lõbusõidulaevad, Mootorpaadid, Veesõidukite ehitus, Laevamootorid, Lõbusõidulaevad, JA Mootorpaadid tööstustes. See asub Barth, Saksamaa.

 3. BOOTSMOTOREN-SERVICE KOKOWSKY

  Saksamaa

  Ettevõte BOOTSMOTOREN-SERVICE KOKOWSKY, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Laevamootorid, Lõbusõidulaevad, Mootorpaadid, Lõbusõidulaevade komponendid, masinad ja seadmed, Laevamootorid, Lõbusõidulaevad, Mootorpaadid, JA Lõbusõidulaevade komponendid, masinad ja seadmed tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 4. CUMMINS DIESEL KÖGLER ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Austria

  Ettevõte CUMMINS DIESEL KÖGLER ANTRIEBSTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sisepõlemismootorid tööstuses. See tegeleb ka Autod, Laevamootorid, Karkassitööd - ehitus, Elektritööd, Autod, Laevamootorid, Karkassitööd - ehitus, JA Elektritööd tööstustes. See asub Theresienfeld, Austria.

 5. BOOTSMOTORENCENTER SCHWARZ & FRANK AG

  Šveits

  Ettevõte BOOTSMOTORENCENTER SCHWARZ & FRANK AG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Laevamootorid tööstuses. See tegeleb ka Lõbusõidulaevad, Mootorpaadid, Lõbusõidulaevade komponendid, masinad ja seadmed, Lõbusõidulaevade mootorid, Lõbusõidulaevad, Mootorpaadid, Lõbusõidulaevade komponendid, masinad ja seadmed, JA Lõbusõidulaevade mootorid tööstustes. See asub Stäfa, Šveits.

 6. ALITAM

  Hispaania

  Ettevõte ALITAM, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevamootorid tööstuses. See asub Santa Pola, Hispaania.

 7. MD BOOTSERVICE

  Holland

  Ettevõte MD BOOTSERVICE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevamootorid tööstuses. See tegeleb ka outboard motor boats, boat engine repair, JA boat engines tööstustes. See asub Blaricum, Holland.

 8. RDA SHIP TECH

  Holland

  Ettevõte RDA SHIP TECH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevaseadmed tööstuses. See tegeleb ka Laevamootorid, analyses, JA Laevamootorid tööstustes. See asub Drachten, Holland.

 9. VOLVO AUSTRIA GES.MBH ABT. PENTA

  Austria

  Ettevõte VOLVO AUSTRIA GES.MBH ABT. PENTA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sisepõlemismootorid tööstuses. See tegeleb ka Sisepõlemismootorite komponendid ja varuosad, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Autode, veoautode ja ehitusmasinate filtrid, Laevamootorid, Sisepõlemismootorite komponendid ja varuosad, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Autode, veoautode ja ehitusmasinate filtrid, JA Laevamootorid tööstustes. See asub Tribuswinkel, Austria.

 10. MD TRADE POWER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte MD TRADE POWER GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ehitusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - masinaehitus, Laevaseadmed, Laevamootorid, Diisellaevade varuosad, Import ja eksport - masinaehitus, Laevaseadmed, Laevamootorid, JA Diisellaevade varuosad tööstustes. See asub Sülzetal, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta