• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • laevamehaanika

Otsingu tulemused

Laevamehaanika - Import eksport

 1. SPARE NAV.I. E SERVICES

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte SPARE NAV.I. E SERVICES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See tegeleb ka Lõbusõidulaevade komponendid, masinad ja seadmed, Laevatehaste remont ja hooldus, Laevavarustajad, marine engine repair, engine and cylinder grinding, plant servicing workshops, Lõbusõidulaevade komponendid, masinad ja seadmed, devising electrical systems for boats, JA boat engine accessories tööstustes. See asub Genova, Itaalia.

 2. ELLANIAN SHIPPING SERVICES SRL

  Kreeka

  Ettevõte ELLANIAN SHIPPING SERVICES SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See tegeleb ka dry docks, marine engine spares, JA technical consultants in mechanical engineering tööstustes. See asub Piraeus, Kreeka.

 3. MECANASA

  Hispaania

  Ettevõte MECANASA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See tegeleb ka Repairs and maintenance, ship, JA shipyards tööstustes. See asub Vigo-Pontevedra, Hispaania.

 4. PUMA MARINE CRANES

  Türgi

  Ettevõte PUMA MARINE CRANES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See tegeleb ka Autokraanad, JA Autokraanad tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 5. UNIO SA

  Rumeenia

  Ettevõte UNIO SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See tegeleb ka dumping buckets with chute for transporting waste tööstustes. See asub Satu Mare, Rumeenia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. S. GIORGIO DEL PORTO SPA

  Itaalia

  Ettevõte S. GIORGIO DEL PORTO SPA, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Laevamehaanika, naval shipyards, electric motor repair, Laevamehaanika, JA technical assistance tööstustes. See asub Genova, Itaalia.

 2. HIGH PRESSURE PC

  Kreeka

  Ettevõte HIGH PRESSURE PC, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Hüdraulilised liitmikud tööstuses. See tegeleb ka Laevamehaanika, pneumatics, hydraulic pumps, JA Laevamehaanika tööstustes. See asub Athens, Kreeka.

 3. TYSB MARINE E-CONTROL ENGINEERING

  Hispaania

  Ettevõte TYSB MARINE E-CONTROL ENGINEERING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See asub Palma De Mallorca, Hispaania.

 4. STREAM MARINE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte STREAM MARINE LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kütte- ja kliimaseadmetööd tööstuses. See tegeleb ka Laevamehaanika, ventilation, hvac design, Laevamehaanika, JA controls and instruments for marine equipment tööstustes. See asub Baldock, Ühendkuningriik.

 5. YARA MARINE TECHNOLOGIES AS

  Norra

  Ettevõte YARA MARINE TECHNOLOGIES AS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See asub Oslo, Norra.

 1. JENNY MARINE

  India

  Ettevõte JENNY MARINE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See tegeleb ka marine engine spares, diesel engine service, marine engine repair, JA Diesel generator unit tööstustes. See asub Bhavnagar, India.

 2. SUMINISTROS INDUSTRIALES CUESTA SL

  Hispaania

  Ettevõte SUMINISTROS INDUSTRIALES CUESTA SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised aparaadiehitustööriistad tööstuses. See tegeleb ka Laevamehaanika, Laevamehaanika, aeronautics, cutting iron, JA metrology tööstustes. See asub Albacete, Hispaania.

 1. CO.FE.ME. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CO.FE.ME. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See asub Arluno, Itaalia.

 2. UNIQUE HYDRA

  Lõuna-Aafrika Vabariik

  Ettevõte UNIQUE HYDRA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See asub Cape Town, Lõuna-Aafrika Vabariik.

 3. ADEC MARINE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ADEC MARINE LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See asub Croydon, Uk, Ühendkuningriik.

 4. S.A. MALLIAROUDAKIS MARITIME (UK) LTD.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte S.A. MALLIAROUDAKIS MARITIME (UK) LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See asub Ashford, Kent, Ühendkuningriik.

 5. KAOTECH MARINE SERVICES SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte KAOTECH MARINE SERVICES SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Diisellaevade varuosad, Laevamehaanika, ship repairs, Diisellaevade varuosad, Laevamehaanika, JA Repair of diesel marine engines tööstustes. See asub Swinoujscie, Poola.

 6. BLANSON

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BLANSON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See asub Leicester, Ühendkuningriik.

 7. DAEHUNG ELECTRIC MACHINERY

  Lõuna-Korea

  Ettevõte DAEHUNG ELECTRIC MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See tegeleb ka Laevade elektriseadmed, electric generators, marine diesel engines, Laevade elektriseadmed, JA electric marine engines tööstustes. See asub Busan, Lõuna-Korea.

 8. GLOBAL SERVICES (EUROPE) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GLOBAL SERVICES (EUROPE) LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See tegeleb ka Merekaardid, marine propellers, ship and naval supplies, Yacht accessories, JA Merekaardid tööstustes. See asub Exeter, Ühendkuningriik.

 1. KOVO KÖRNER S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte KOVO KÖRNER S.R.O., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Masinaehitus - eritellimustööd tööstuses. See tegeleb ka Sepisraua stantsimine, Metallpakendid ja -pakkematerjalid, Laevamehaanika, Plankimine - tööpingid, Sepisraua stantsimine, Metallpakendid ja -pakkematerjalid, Laevamehaanika, JA Plankimine - tööpingid tööstustes. See asub Šumperk, Tšehhi Vabariik.

 2. S.C.CSMBUILDINGNEPTUN.S.R.L

  Rumeenia

  Ettevõte S.C.CSMBUILDINGNEPTUN.S.R.L, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Ehitus – teised tööd tööstuses. See tegeleb ka Laevatehaste ehitus, Laevamehaanika, Laserlõikur- ja -keevitusseadmed, Laevatehaste ehitus, Laevamehaanika, JA Laserlõikur- ja -keevitusseadmed tööstustes. See asub Mangalia, Rumeenia.

 3. JASPER GASKETS

  India

  Ettevõte JASPER GASKETS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See tegeleb ka gaskets, JA asbestos-free metal gaskets tööstustes. See asub Chennai, India.

 4. METRORAD

  Horvaatia

  Ettevõte METRORAD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pumbad tööstuses. See tegeleb ka Laevamehaanika, JA Laevamehaanika tööstustes. See asub Zagreb, Horvaatia.

 5. OFFICINA

  Itaalia

  Ettevõte OFFICINA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See tegeleb ka Gearbox, JA marine engine repair tööstustes. See asub Ischia, Itaalia.

 6. AGUASERVI S.A.

  Hispaania

  Ettevõte AGUASERVI S.A., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See asub Algeciras, Hispaania.

 7. BATEAU SAINT-GERMAIN

  Tuneesia

  Ettevõte BATEAU SAINT-GERMAIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See tegeleb ka Boatbuilding tööstustes. See asub Tunis, Tuneesia.

 8. SAVAL VÁLVULAS MARINAS

  Hispaania

  Ettevõte SAVAL VÁLVULAS MARINAS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See tegeleb ka valves tööstustes. See asub Torrelavega, Cantabria, Hispaania.

 9. GLOBAL SERVICES (EUROPE) B.V.

  Holland

  Ettevõte GLOBAL SERVICES (EUROPE) B.V., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See tegeleb ka marine buoys, marine propellers, nautical supplies, JA Yacht accessories tööstustes. See asub Heijningen, Holland.

 10. ORTECH MARINE INC

  Türgi

  Ettevõte ORTECH MARINE INC, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevamehaanika tööstuses. See tegeleb ka marine engine spares, marine engine maintenance, marine engines and ship propeller units, JA replacement and repair of marine engines tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta