• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • lõikelilled

Otsingu tulemused

Lõikelilled - Import eksport

 1. FLORADOR

  Belgia

  Ettevõte FLORADOR, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonelilled ja -taimed, import/export service, Kasvuhoonelilled ja -taimed, roses for sale, JA cut roses tööstustes. See asub Brussels, Belgia.

 2. FRANCE FLEURS

  Prantsusmaa

  Ettevõte FRANCE FLEURS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud lilled tööstuses. See tegeleb ka Lõikelilled, Lilled, wholesale flowers, fresh flowers, Lõikelilled, JA Lilled tööstustes. See asub Bordeaux, Prantsusmaa.

 3. ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO

  Itaalia

  Ettevõte ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka Lõikelilled, articles for florists, florists' accessories, Lõikelilled, JA distribution of cut flowers tööstustes. See asub Ercolano, Itaalia.

 4. SUN HARVEST FLOWERS

  Tšiili

  Ettevõte SUN HARVEST FLOWERS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See tegeleb ka hydrangea, JA cut flowers tööstustes. See asub Puerto Varas, Region Los Lagos, Tšiili.

 5. EURO PROFESSIONAL FLORISTIK. M. BURACZEWSKI

  Poola

  Ettevõte EURO PROFESSIONAL FLORISTIK. M. BURACZEWSKI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See asub Gorzow Wielkopolski, Poola.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ROSES SANT JORDI GIRONA

  Hispaania

  Ettevõte ROSES SANT JORDI GIRONA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See asub Vilassar De Mar, Hispaania.

 2. TURKUAZ FLOWER

  Türgi

  Ettevõte TURKUAZ FLOWER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 3. FLOWERS BY POST UK

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FLOWERS BY POST UK, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See asub London, Ühendkuningriik.

 4. NURROSEN.DE / KREITER & SCHECK GBR

  Saksamaa

  Ettevõte NURROSEN.DE / KREITER & SCHECK GBR, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Lilled tööstuses. See tegeleb ka Lõikelilled, JA Lõikelilled tööstustes. See asub Burgdorf, Saksamaa.

 5. MONTFLEURY SELECTION B.V.

  Holland

  Ettevõte MONTFLEURY SELECTION B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See tegeleb ka cut flowers, JA flower boxes tööstustes. See asub De Kwakel, Holland.

 1. ASPIDISTRACOOPERATIVA

  Itaalia

  Ettevõte ASPIDISTRACOOPERATIVA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See asub Angri, Itaalia.

 2. KYTICA-EXPRES S.R.O SLOVAKIA

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte KYTICA-EXPRES S.R.O SLOVAKIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See tegeleb ka cut roses, artificial flower handicraft workshop, JA cut flowers tööstustes. See asub Bečváry, Tšehhi Vabariik.

 1. MAGIC OF FLOWERS

  Ukraina

  Ettevõte MAGIC OF FLOWERS, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See asub Dnepropetrovsk, Ukraina.

 2. GOSPODARSTWO OGRODNICZE KALISIEWICZ ANDRZEJ I JANINA

  Poola

  Ettevõte GOSPODARSTWO OGRODNICZE KALISIEWICZ ANDRZEJ I JANINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See asub Książenice, Poola.

 3. FLORABEL CHIPIONA

  Hispaania

  Ettevõte FLORABEL CHIPIONA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See tegeleb ka plants and flowers from all over the world, wholesale flowers, JA fresh flowers tööstustes. See asub Chipiona, Hispaania.

 4. FLORA 24, S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte FLORA 24, S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See tegeleb ka cut roses tööstustes. See asub Praha 9-Černý Most, Tšehhi Vabariik.

 5. LE MIMOSA

  Belgia

  Ettevõte LE MIMOSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandusseadmed ja -tarbed tööstuses. See tegeleb ka Lillekasvatuse seadmed ja tarbed, Lõikelilled, Kunstlilled, -taimed ja -puuviljad, Lillekasvatuse seadmed ja tarbed, Lõikelilled, Kunstlilled, -taimed ja -puuviljad, JA creation of brides' bouquets tööstustes. See asub Queue-Du-Bois, Belgia.

 6. MAGIC FLORA

  Ukraina

  Ettevõte MAGIC FLORA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See tegeleb ka wholesale flowers, cut flowers, JA indoor and outdoor plants tööstustes. See asub Donetsk, Ukraina.

 7. PALMEN24.DE INH. MARCO GIESE ECHTBLATTPALMEN

  Saksamaa

  Ettevõte PALMEN24.DE INH. MARCO GIESE ECHTBLATTPALMEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled tööstuses. See tegeleb ka Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Sisustus - lisandid ja dekoratiivesemed, Kunstlilled, -taimed ja -puuviljad, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Sisustus - lisandid ja dekoratiivesemed, JA Kunstlilled, -taimed ja -puuviljad tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 8. EAGLE-LINK FLOWERS

  Keenia

  Ettevõte EAGLE-LINK FLOWERS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See asub Nairobi, Keenia.

 1. GORI SRL

  Itaalia

  Ettevõte GORI SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Lõikelilled, cut flowers, Lõikelilled, bouquets and floral compositions, JA cut roses tööstustes. See asub Piano Di Mommio-Massarosa, Itaalia.

 2. DIVAFLOR

  Ecuador

  Ettevõte DIVAFLOR, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See asub Quito, Ecuador.

 3. PETER EHLERDING

  Saksamaa

  Ettevõte PETER EHLERDING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Puuvili, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Hameln, Saksamaa.

 4. BLUMEN BEDNARZ

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMEN BEDNARZ, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Kiutaimed, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, JA Kiutaimed tööstustes. See asub Bochum, Saksamaa.

 5. FLORISTERÍA LYSA FLORES

  Hispaania

  Ettevõte FLORISTERÍA LYSA FLORES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See tegeleb ka floral crowns, JA distribution of cut flowers tööstustes. See asub Valencia, Hispaania.

 6. BLUMEN MILLER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMEN MILLER GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Kiutaimed, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, JA Kiutaimed tööstustes. See asub Neu-Ulm, Saksamaa.

 7. DORIS MARTIN

  Saksamaa

  Ettevõte DORIS MARTIN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Kiutaimed, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, JA Kiutaimed tööstustes. See asub Kempten, Saksamaa.

 8. FLOWERPOINT GMBH

  Šveits

  Ettevõte FLOWERPOINT GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Kiutaimed, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, JA Kiutaimed tööstustes. See asub Belpberg, Šveits.

 9. GRAND SIAM ORCHID

  Tai

  Ettevõte GRAND SIAM ORCHID, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See tegeleb ka orchids, cut orchids, JA cut flowers tööstustes. See asub Nakorn-Chaisri, Tai.

 10. DIE STADTBLUME

  Saksamaa

  Ettevõte DIE STADTBLUME, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Saepuit, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, JA Saepuit tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta