• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • lähi- ja kaugsõidubussid

Otsingu tulemused

Lähi- ja kaugsõidubussid - Import eksport

 1. AUTOCARES RAMÓN

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte AUTOCARES RAMÓN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaugsõidubussid tööstuses. See tegeleb ka Lähi- ja kaugsõidubussid, coach hire, Lähi- ja kaugsõidubussid, International passenger transport, passenger transport, coach company, JA bus hire tööstustes. See asub Bétera-Valencia, Hispaania.

 2. BUSOLIN ANTONIO & DOMENICO S.N.C.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte BUSOLIN ANTONIO & DOMENICO S.N.C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See tegeleb ka Reisibusside ja busside rent, Rahvusvahelised reisibussid, Reisibusside ja busside rent, JA Rahvusvahelised reisibussid tööstustes. See asub Portogruaro, Itaalia.

 3. ROIG DRIVE MALLORCA!

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte ROIG DRIVE MALLORCA!, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See tegeleb ka Reisibusside ja busside rent, transfers, school bus service, staff transport, excursion breaks, airport transfers, Car rentals, JA Reisibusside ja busside rent tööstustes. See asub Cala D'or (santanyí)-Illes Balears, Hispaania.

 4. ATLAS BUS

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte ATLAS BUS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See tegeleb ka spare parts for coaches, bus spare parts, accessories for buses, accessories for coaches, coach bodywork, Car and bus seats, JA rear-view mirrors for buses tööstustes. See asub Getafe-Madrid, Hispaania.

 5. AUTOCARES FALCÓN LEÓN

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte AUTOCARES FALCÓN LEÓN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See tegeleb ka Reisibusside ja busside rent, passenger transport, Reisibusside ja busside rent, coach hire seville, group transport, transport for the disabled, coaches seville, JA minibus hire with driver tööstustes. See asub Sevilla, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ATLAS BUS

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte ATLAS BUS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See tegeleb ka coach and bus spare parts, coach and bus mirrors, coach and bus headlights, coach and bus air-conditioning, coach and bus bodywork, coach and bus accessories, JA coach and bus wheel trim tööstustes. See asub Vigo (pontevedra), Hispaania.

 2. MINSK AUTOMOBILE PLANT ( MAZ ) REPUBLICAN UNITARY ENT.

  Valgevene

  Ettevõte MINSK AUTOMOBILE PLANT ( MAZ ) REPUBLICAN UNITARY ENT., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandusüsteemid ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus ja metsandus - masinad ja seadmed, Põllumajandustraktorid ja -haagised, Lähi- ja kaugsõidubussid, Põllumajandus ja metsandus - masinad ja seadmed, Põllumajandustraktorid ja -haagised, trucks for special transport, JA Lähi- ja kaugsõidubussid tööstustes. See asub Minsk Minsk Region, Valgevene.

 3. IDEZ AUTO PARTS

  Türgi

  Ettevõte IDEZ AUTO PARTS, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 4. AUTOCARES Y MINIBUSES RAFABUS

  Hispaania

  Ettevõte AUTOCARES Y MINIBUSES RAFABUS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See tegeleb ka shuttle bus hire tööstustes. See asub Ses Cadenes-Palma, Hispaania.

 5. CEM BUS CONFORT SRL

  Rumeenia

  Ettevõte CEM BUS CONFORT SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See asub Galati, Rumeenia.

 1. SECKIN OTOMOTIV

  Türgi

  Ettevõte SECKIN OTOMOTIV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Autod tööstuses. See tegeleb ka Lähi- ja kaugsõidubussid, accessories, Lähi- ja kaugsõidubussid, JA accessories and spare parts tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 2. ELITE BUS ALICANTE

  Hispaania

  Ettevõte ELITE BUS ALICANTE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Reisibusside ja busside rent tööstuses. See tegeleb ka Lähi- ja kaugsõidubussid, transfer service, Lähi- ja kaugsõidubussid, minibus rental, JA rental of minibuses and buses for sports events tööstustes. See asub Alicante/alacant, Hispaania.

 1. AUTOCARES J. DOMINGUEZ

  Hispaania

  Ettevõte AUTOCARES J. DOMINGUEZ, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See tegeleb ka Kaugsõidubussid, bus rental, coach rentals, Kaugsõidubussid, JA minibuses tööstustes. See asub Estepona-Málaga, Hispaania.

 2. AUTOCORB - BUS RENTAL

  Hispaania

  Ettevõte AUTOCORB - BUS RENTAL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See tegeleb ka Reisibusside ja busside rent, bus hire, Reisibusside ja busside rent, JA coach rentals tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

 3. TRANSFER&VOYAGER BUS OPERATOR

  Itaalia

  Ettevõte TRANSFER&VOYAGER BUS OPERATOR, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Juhiga autorent tööstuses. See tegeleb ka Lähi- ja kaugsõidubussid, bus and minibus with driver, luxury tourist coach rental with driver, Lähi- ja kaugsõidubussid, JA small buses and minibuses tööstustes. See asub Partanna, Itaalia.

 4. DNL OTOMOTIV

  Türgi

  Ettevõte DNL OTOMOTIV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See tegeleb ka Kaugsõidubussid, accessories for vending machines, coaches, Kaugsõidubussid, JA minibuses tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 5. VIP CAR S.A.

  Hispaania

  Ettevõte VIP CAR S.A., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Reisibusside ja busside rent tööstuses. See tegeleb ka Lähi- ja kaugsõidubussid, school bus rental, Lähi- ja kaugsõidubussid, coach rentals, JA people transport tööstustes. See asub Getafe-Madrid, Hispaania.

 6. ZED CLIMATE CONTROLS

  Türgi

  Ettevõte ZED CLIMATE CONTROLS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See tegeleb ka Air conditioning equipment tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. AUTOCARES AGUILERA

  Hispaania

  Ettevõte AUTOCARES AGUILERA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See tegeleb ka bus hire with driver, school bus service, excursion breaks, JA luxury tourist coach rental with driver tööstustes. See asub Málaga, Hispaania.

 8. ETNABUS TRAVEL

  Itaalia

  Ettevõte ETNABUS TRAVEL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Reisibusside ja busside rent tööstuses. See tegeleb ka Lähi- ja kaugsõidubussid, large tourist bus rental, bus hire, Lähi- ja kaugsõidubussid, JA car rental - services tööstustes. See asub Pedara, Itaalia.

 1. FIBE BUS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FIBE BUS GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See asub Pilsting-Ganacker, Saksamaa.

 2. AUTOCARES CABRANES

  Hispaania

  Ettevõte AUTOCARES CABRANES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaugsõidubussid tööstuses. See tegeleb ka Reisibusside ja busside rent, Lähi- ja kaugsõidubussid, Reisibusside ja busside rent, coaches, JA Lähi- ja kaugsõidubussid tööstustes. See asub Gijón-Asturias, Hispaania.

 3. AUTOCARES TRUJILLO

  Hispaania

  Ettevõte AUTOCARES TRUJILLO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See asub Calzada De Calatrava, Hispaania.

 4. NAZARETH CARS

  Belgia

  Ettevõte NAZARETH CARS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaugsõidubussid tööstuses. See tegeleb ka Rahvusvahelised reisibussid, Lähi- ja kaugsõidubussid, Rahvusvahelised reisibussid, Lähi- ja kaugsõidubussid, JA group travel tööstustes. See asub Nazareth, Belgia.

 5. DE AREND REIZEN

  Belgia

  Ettevõte DE AREND REIZEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See tegeleb ka Kaugsõidubussid, Kaugsõidubussid, travel agency, minibus rental, JA deluxe coaches tööstustes. See asub Arend, Belgia.

 6. ZWEIWEG INTERNATIONAL GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte ZWEIWEG INTERNATIONAL GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Autod tööstuses. See tegeleb ka Lähi- ja kaugsõidubussid, Elektrisõidukid, Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid, Kasutatud sõidukid, Lähi- ja kaugsõidubussid, Elektrisõidukid, Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid, JA Kasutatud sõidukid tööstustes. See asub Leichlingen, Saksamaa.

 7. MOTORPLUS

  Saksamaa

  Ettevõte MOTORPLUS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See asub Kaiserslautern, Saksamaa.

 8. TRANSFERS PALMA

  Hispaania

  Ettevõte TRANSFERS PALMA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See asub Palma, Hispaania.

 9. DAIMLER AG

  Saksamaa

  Ettevõte DAIMLER AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Autod tööstuses. See tegeleb ka Lähi- ja kaugsõidubussid, Elektrisõidukid, Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid, Kasutatud sõidukid, Lähi- ja kaugsõidubussid, Elektrisõidukid, Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid, JA Kasutatud sõidukid tööstustes. See asub Stuttgart, Saksamaa.

 10. GONZAMATIS

  Hispaania

  Ettevõte GONZAMATIS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lähi- ja kaugsõidubussid tööstuses. See tegeleb ka Kaugsõidubussid, JA Kaugsõidubussid tööstustes. See asub Almuñecar-Granada, Hispaania.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta