• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kummivormimismasinad

Otsingu tulemused

Kummivormimismasinad - Import eksport

 1. REP INTERNATIONAL

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Supplier of solutions for the rubber and other polymers industry, REP international manufactures and markets rubber injection and compression machines. The REP company has been selling injection molding machines since 1948. Very early on, REP understood the importance of polymers and elastomers to industry and decided to specialize in the rubber injection technology. Our advantages ? Exclusive solutions and an international network of sales and aftersales agents. Our core knowhow? A high-technology range of vertical and horizontal rubber injection molding machines. With over 60 years experience of building rubber injection presses, the REP GROUP now has an extremely broad understanding of rubber molding. We put our know-how to work for you! Join the community of thousands of users in the world who have chosen authenticity with REP injection molding machines!

 2. MAPLAN

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MAPLAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti pritsevormimine tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Kummivormimismasinad, Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, JA Kummivormimismasinad tööstustes. See asub Chambery, Prantsusmaa.

 3. EILHAUER MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte EILHAUER MASCHINENBAU GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See asub Langenhagen, Saksamaa.

 4. HAITIAN INTERNATIONAL GERMANY GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HAITIAN INTERNATIONAL GERMANY GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See asub Ebermannsdorf, Saksamaa.

 5. PHILPLAST LTD.

  Bulgaaria

  Verified by europages badge

  Ettevõte PHILPLAST LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Täppisvormid, extrusion blow-molding, Täppisvormid, blow-molding machines, injection-molded articles, injection moulding, blow moulding plastic materials, assembling of plastic articles, JA embedding of metal inserts linings tööstustes. See asub Yagodovo, Bulgaaria.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. QINGDAO XINCHENG YIMING RUBBER MACHINERY CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte QINGDAO XINCHENG YIMING RUBBER MACHINERY CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See asub Qingdao, Hiina.

 2. MASCHINEN-HANDEL.EU

  Saksamaa

  Ettevõte MASCHINEN-HANDEL.EU, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Plastipuhustusmasinad, Armeeritud plastide vormimine, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Plastipuhustusmasinad, Armeeritud plastide vormimine, JA Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstustes. See asub Schwaigern/stetten, Saksamaa.

 3. LESCUYER ET VILLENEUVE

  Prantsusmaa

  Ettevõte LESCUYER ET VILLENEUVE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See tegeleb ka calenders for rubber, rubber mixers, JA rubber extruders tööstustes. See asub Epeigne Les Bois, Prantsusmaa.

 4. MAPAG MASCHINEN AG

  Šveits

  Ettevõte MAPAG MASCHINEN AG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See asub Bern, Šveits.

 5. CHRISTMANN KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH SERVICE UND VERTRIEB BABYPLAST

  Saksamaa

  Ettevõte CHRISTMANN KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH SERVICE UND VERTRIEB BABYPLAST, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See asub Kierspe, Saksamaa.

 1. ABDECT

  Maroko

  Ettevõte ABDECT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See tegeleb ka rubber, JA presses for vulcanizing rubber tööstustes. See asub El Jadida, Maroko.

 2. HANS ARNOLD GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HANS ARNOLD GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Plastipuhustusmasinad, Kummivormimismasinad, Plastic parts, Plastic parts for the automobile industry, Plastipuhustusmasinad, JA Kummivormimismasinad tööstustes. See asub Mühlhausen, Saksamaa.

 1. QINGDAO ENCHENG RUBBER CO., LTD

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte QINGDAO ENCHENG RUBBER CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See tegeleb ka machinery and equipment for moulding rubber, JA machinery and equipment for mixing rubber tööstustes. See asub Qingdao, Ameerika Ühendriigid.

 2. JETMOLD GMBH DEUTSCHLAND

  Saksamaa

  Ettevõte JETMOLD GMBH DEUTSCHLAND, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See tegeleb ka injection moulding, tool manufacturing, JA injection moulds tööstustes. See asub Empfingen, Saksamaa.

 3. KC KESICI TAKIM

  Türgi

  Ettevõte KC KESICI TAKIM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See tegeleb ka cutting tools, drills, punches, JA Mould components tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 4. INTERCARAT

  Prantsusmaa

  Ettevõte INTERCARAT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja derivaadid, Kummivormimismasinad, Kummi ja derivaadid, Kummivormimismasinad, JA rubber membranes tööstustes. See asub Duppigheim, Prantsusmaa.

 5. SUZHOU BESTAR BLOW MOLDING MACHINERY CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte SUZHOU BESTAR BLOW MOLDING MACHINERY CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti vormimine puhumise teel tööstuses. See tegeleb ka Kummivormimismasinad, Plastmaterjalide vormimine, Armeeritud plastide vormimine, Täppisvormid, Kummivormimismasinad, Plastmaterjalide vormimine, Armeeritud plastide vormimine, JA Täppisvormid tööstustes. See asub Zhangjiagang City, Hiina.

 6. ADVANCED DO BRASIL

  Brasiilia

  Ettevõte ADVANCED DO BRASIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See asub Novo Hamburgo, Brasiilia.

 7. SILGEM S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SILGEM S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Rubber silicone seals, silicone, silicone membranes, JA technical articles tööstustes. See asub Val Della Torre, Itaalia.

 8. ROTAKEM

  Türgi

  Ettevõte ROTAKEM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See tegeleb ka rubber mixers tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. FERROMATIK MILACRON GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FERROMATIK MILACRON GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastipuhustusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Kummivormimismasinad, injection moulding of plastics, Kummivormimismasinad, JA moulding of plastic materials tööstustes. See asub Malterdingen, Saksamaa.

 2. BERND GRIGAT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BERND GRIGAT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastipuhustusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Kummivormimismasinad, injection moulding of plastics, air purification plants, JA Kummivormimismasinad tööstustes. See asub Pegnitz, Saksamaa.

 3. AMKON GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AMKON GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstusseadmete remont, Kummivormimismasinad, Tööstusseadmete remont, JA Kummivormimismasinad tööstustes. See asub Vilshofen an der Donau, Saksamaa.

 4. PETER MÜLLER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PETER MÜLLER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kummivormimismasinad, JA Kummivormimismasinad tööstustes. See asub Sulzberg, Saksamaa.

 5. WITTMANN BATTENFELD GMBH

  Austria

  Ettevõte WITTMANN BATTENFELD GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Plastipuhustusmasinad, Kummivormimismasinad, Märgistamis- ja etiketimasinad, Trükkimine ja trükiladumine - masinad ja seadmed, Plastipuhustusmasinad, Kummivormimismasinad, Märgistamis- ja etiketimasinad, JA Trükkimine ja trükiladumine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Kottingbrunn, Austria.

 6. RHODES MACHINERY

  Türgi

  Ettevõte RHODES MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Garaažide ja teenindusjaamade seadmed ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Kummivormimismasinad, alloy rims, wheel rims, Kummivormimismasinad, JA car-lift tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 7. ROEMAC MAKINE

  Türgi

  Ettevõte ROEMAC MAKINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See asub Ankara, Türgi.

 8. PROFILE DEFLASHING COMPOUNDS LTD (DIEBLAST)

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PROFILE DEFLASHING COMPOUNDS LTD (DIEBLAST), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See asub ELLESMERE PORT, Ühendkuningriik.

 9. GUDA ELECTRONIC EQUIPMENT (SHANGHAI) CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte GUDA ELECTRONIC EQUIPMENT (SHANGHAI) CO., LTD., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See asub Shanghai, Hiina.

 10. SUMMIT ENGINEERS AND CONSULTANTS PVT LTD

  India

  Ettevõte SUMMIT ENGINEERS AND CONSULTANTS PVT LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See asub Nashik, India.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta