• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kummi ja plasti lõikamine

Otsingu tulemused

Kummi ja plasti lõikamine - Import eksport

 1. PROGRESS SILICONES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  PROGRESS SILICONES has been specialised in the manufacture of silicone parts and other elastomers for industry and the medical sector since 1985. PROGRESS SILICONES designs, manufactures and sells silicone parts for the most demanding industries. Sectors, such as: the food industry, nuclear power, cosmetics, aeronautics, pharmaceuticals and biomedical. From single parts to mass production, we create all types of moulded parts, overmoulding, extrusion, co-extrusion, manufacturing and cutting. All our production can be associated with specific marking and packing operations, according to your specifications. We are equipped with 2 Clean Rooms covering 550 m2 classed ISO 7 and ISO 8, adapted to the manufacture of medical and pharmaceutical products. Our quality management system is ISO 9001 and ISO 13485 certified.

 2. DOREY

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte DOREY, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plastmaterjalide sulatamine tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti lõikamine, ultrasound welding equipment, Hot air thermowelding machine, Hydraulic cutting press, Rotary cutting machine, Automatic sawing machine, Semi-automatic machine for resawing, Digital cutting plotter, JA Flexible and semi-rigid material cutting tööstustes. See asub Chatillon St-Jean, Prantsusmaa.

 3. DEME

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte DEME, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tihendid tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti lõikamine, gas seals, plumbing connector seals, Kummi ja plasti lõikamine, joints for gas valves, gas fittings and seals, joints for water valves, punching tool for packing, JA tap gaskets tööstustes. See asub Beauchamps, Prantsusmaa.

 4. STANZA DIE MAKING NV

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte STANZA DIE MAKING NV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See asub Oekene, Belgia.

 5. FRIMO GROUP GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FRIMO GROUP GMBH, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti lõikamine, Kummi ja plasti lõikamine, moulds for plastic materials, thermoformed, JA laminating plastic materials tööstustes. See asub Lotte, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AJTM

  Prantsusmaa

  Ettevõte AJTM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See tegeleb ka o-rings, JA sheared gaskets tööstustes. See asub Mandres Les Roses, Prantsusmaa.

 2. ROLF SCHLICHT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ROLF SCHLICHT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikud - tööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Plastilõikemasinad, Kummi ja plasti lõikamine, Plastilõikemasinad, JA Kummi ja plasti lõikamine tööstustes. See asub Reinfeld/holstein, Saksamaa.

 3. SIKORSKI INDUSTRIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SIKORSKI INDUSTRIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See tegeleb ka industrial technical gaskets, JA industrial gaskets tööstustes. See asub Briare, Prantsusmaa.

 4. FOAMTEC ADHESIVE, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte FOAMTEC ADHESIVE, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See tegeleb ka weather strips, adhesive tapes, seals, JA Plastic, expanded tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

 5. LDSA

  Prantsusmaa

  Ettevõte LDSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Lõikamine - teras ja metall, water jet cutting, JA Lõikamine - teras ja metall tööstustes. See asub Bar Le Duc, Prantsusmaa.

 1. FUSTELLATURA ELLEESSE

  Itaalia

  Ettevõte FUSTELLATURA ELLEESSE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See tegeleb ka cutting and folding textiles and textile products, paper punching, slicing expanded polyethylene, JA blanking tööstustes. See asub Montemurlo, Itaalia.

 2. OERLIKON BALZERS COATING BENELUX

  Belgia

  Ettevõte OERLIKON BALZERS COATING BENELUX, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Plastipuhustusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti lõikamine, spreading machines, coating, epoxy polyurethane covers, JA Kummi ja plasti lõikamine tööstustes. See asub Sint-Truiden, Belgia.

 1. LENZKES SPANNTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte LENZKES SPANNTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Pingestabilisaatorid, Pingestabilisaatorid, pressure moulding, forming machines, JA stirrup machines tööstustes. See asub Lüdenscheid, Saksamaa.

 2. USIPLAST COMPOSITES

  Prantsusmaa

  Ettevõte USIPLAST COMPOSITES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See asub LA SEGUINIERE, Prantsusmaa.

 3. GECAM SRL

  Itaalia

  Ettevõte GECAM SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Flat joints, Asbestos-free joints, technical articles in plastic, JA Rubber items for industry tööstustes. See asub Minerbio, Itaalia.

 4. MAJICAP-SHOP

  Prantsusmaa

  Ettevõte MAJICAP-SHOP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See asub Cernay, Prantsusmaa.

 5. BLUEMAY WESTON LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BLUEMAY WESTON LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See tegeleb ka rubber gaskets, plastic washers, ptfe washers, JA custom gaskets to design tööstustes. See asub South Molton, Ühendkuningriik.

 6. LE PAC DECOUPE

  Prantsusmaa

  Ettevõte LE PAC DECOUPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See tegeleb ka polystyrene foam packaging materials tööstustes. See asub Toulouse, Prantsusmaa.

 7. ECO GREEN EQUIPMENT

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte ECO GREEN EQUIPMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See asub Salt Lake City, Ameerika Ühendriigid.

 8. ATLANTIC AQUA DECOUPE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ATLANTIC AQUA DECOUPE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Lõikamine - teras ja metall, JA Lõikamine - teras ja metall tööstustes. See asub Aizenay, Prantsusmaa.

 1. MULTIJOINT SA

  Šveits

  Ettevõte MULTIJOINT SA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Vee- ja kanalisatsiooniseadmed ja -tarvikud, Koduküttesüsteemid ja -seadmed, Tööstuslikud kütteseadmed, Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, Vee- ja kanalisatsiooniseadmed ja -tarvikud, Koduküttesüsteemid ja -seadmed, Tööstuslikud kütteseadmed, JA Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed tööstustes. See asub Meyrin, Šveits.

 2. ATLANTIC JOINT

  Prantsusmaa

  Ettevõte ATLANTIC JOINT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti töötlemine, Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Kummi ja plasti töötlemine, Elastomer seals, Elastomer shock-absorbers, JA Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Saint Aignan De Grandlieu, Prantsusmaa.

 3. FLEXPACK AUTOMATION S.A.

  Šveits

  Ettevõte FLEXPACK AUTOMATION S.A., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See asub Delémont, Šveits.

 4. INDUSTRIAL SERVICE

  Belgia

  Ettevõte INDUSTRIAL SERVICE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See asub Aalst, Belgia.

 5. NAVEIRA BARCELONA,S.A.

  Hispaania

  Ettevõte NAVEIRA BARCELONA,S.A., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See asub Sant Fost De Campsentelles, Hispaania.

 6. TB & C OUTSERT CENTER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TB & C OUTSERT CENTER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Plastist põrandakatted, Plastist kodutarbed, Tööstuslikud plasttooted, Plastist põrandakatted, Plastist kodutarbed, JA Tööstuslikud plasttooted tööstustes. See asub Herborn, Saksamaa.

 7. OFFICINA MECCANICA A.D. DI ANDREA DOSSI

  Itaalia

  Ettevõte OFFICINA MECCANICA A.D. DI ANDREA DOSSI, aastal ja mis tegeleb Plastmasstooted masinatele tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti lõikamine, Kummi ja plasti lihvimine ja treimine, Kummi ja plasti lõikamine, JA Kummi ja plasti lihvimine ja treimine tööstustes. See asub Agrate Brianza (Mb), Itaalia.

 8. C.M.R. (S.R.L.)

  Itaalia

  Ettevõte C.M.R. (S.R.L.), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli vormimine tööstuses. See tegeleb ka Kummile ja plastile trükkimine ja nende graveerimine, Kummi ja plasti lõikamine, Kummile ja plastile trükkimine ja nende graveerimine, JA Kummi ja plasti lõikamine tööstustes. See asub Robbio (PV), Itaalia.

 9. RUIXIN ENVIRONMENTAL SPECIALTY EQUIPMENT MANUFACTURING CO.,LTD. (RESEM)

  Hiina

  Ettevõte RUIXIN ENVIRONMENTAL SPECIALTY EQUIPMENT MANUFACTURING CO.,LTD. (RESEM), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See asub shangqiu, Hiina.

 10. QINGDAO XINCHENGYIMING RUBBER MACHINERY CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte QINGDAO XINCHENGYIMING RUBBER MACHINERY CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See asub Shandong, Hiina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta