• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kummi ja plasti keevitamine ja liimimine

Otsingu tulemused

Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine - Import eksport

 1. KEOL

  Prantsusmaa

  Ettevõte KEOL, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See asub Saint-Pierre-Lès-Nemours, Prantsusmaa.

 2. ITCS - INSTITUT TÈCNIC CATALÀ DE LA SOLDADURA

  Hispaania

  Ettevõte ITCS - INSTITUT TÈCNIC CATALÀ DE LA SOLDADURA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See tegeleb ka Quality assurance courses, distance training platform, for technological research and development, JA education and training tööstustes. See asub Rubí, Hispaania.

 3. TESMO SRL

  Itaalia

  Ettevõte TESMO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See tegeleb ka technical fabric coupling, JA fabric and textile product coupling tööstustes. See asub Mariano Comense, Itaalia.

 4. TR.A.E. SPA

  Itaalia

  Ettevõte TR.A.E. SPA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See tegeleb ka spreading plastic materials, laminating plastic materials, coupling and coating for shoe factories, JA fabric and textile product coupling tööstustes. See asub Volpiano, Itaalia.

 5. BUSTIFICIO ENNECI SNC

  Itaalia

  Ettevõte BUSTIFICIO ENNECI SNC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See tegeleb ka Plastkotid, ecological envelopes, bags, Plastkotid, JA polypropylene bags tööstustes. See asub Montale, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CARCELLER ULTRASONIDOS

  Hispaania

  Ettevõte CARCELLER ULTRASONIDOS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See asub Sant Feliu De Llobregat, Hispaania.

 2. MILLER WELDMASTER

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte MILLER WELDMASTER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See tegeleb ka welding plastic materials tööstustes. See asub Navarre, Ameerika Ühendriigid.

 3. VIETZ SCHWEISSTECHNIK GMBH LEIPZIG

  Saksamaa

  Ettevõte VIETZ SCHWEISSTECHNIK GMBH LEIPZIG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Helitehnika-, televisiooni- ja videotarvikud tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine, Väikesed kodumasinad, Suured kodumasinad, Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine, Väikesed kodumasinad, JA Suured kodumasinad tööstustes. See asub Leipzig, Saksamaa.

 4. SADECHAF

  Belgia

  Ettevõte SADECHAF, aastal ja mis tegeleb Liimid, liimained ja aplikaatorid tööstuses. See tegeleb ka Sünteetilised liimid, Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine, Sünteetilised liimid, JA Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstustes. See asub Turnhout, Belgia.

 5. FAMA JERSEY S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte FAMA JERSEY S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See asub Pistoia, Itaalia.

 1. PLASTOTEX S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PLASTOTEX S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See tegeleb ka rubberizing textiles and textile products, JA coating of fabrics and textile products tööstustes. See asub Montecchio Maggiore, Itaalia.

 2. SPERLING GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte SPERLING GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi- ja plasttorud tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine, Tööstuslikud plasttooted, Plastpakendid, Plastkatted ja -laminaadid, Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine, Tööstuslikud plasttooted, Plastpakendid, JA Plastkatted ja -laminaadid tööstustes. See asub Schneeberg, Saksamaa.

 1. FLESSIGOMMA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FLESSIGOMMA S.R.L., aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See asub Montemurlo, Itaalia.

 2. ACCOPPIATURE PISANE

  Itaalia

  Ettevõte ACCOPPIATURE PISANE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Patentnahk tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine, Kroomnahk, Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine, JA Kroomnahk tööstustes. See asub Santa Maria A Monte, Itaalia.

 3. MAVIFLEX S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MAVIFLEX S.R.L., aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti kurrutamine, painutamine ja keevitamine tööstuses. See tegeleb ka Liimid, liimained ja aplikaatorid, Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine, Liimid, liimained ja aplikaatorid, JA Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstustes. See asub Casorate Primo, Itaalia.

 4. ADE SINT DI PIERI PIERO & C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte ADE SINT DI PIERI PIERO & C. S.N.C., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See tegeleb ka coating of fabrics and textile products, JA fabric and textile product coupling tööstustes. See asub Montemurlo, Itaalia.

 5. I.L.P.R.A. S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte I.L.P.R.A. S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti kurrutamine, painutamine ja keevitamine tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine, blister packing machinery, JA Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstustes. See asub Vigevano, Itaalia.

 6. WRS VAN DER WAL

  Holland

  Ettevõte WRS VAN DER WAL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See asub Halsteren, Holland.

 7. PAPER BAGS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PAPER BAGS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See tegeleb ka paper and board coupling, JA paper and cardboard coating tööstustes. See asub Roncade, Itaalia.

 8. ACCOPPIATURE TOSCANE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ACCOPPIATURE TOSCANE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Nahk ja jalatsid - lisatarbed ja aksessuaarid tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine, Kingaliistud, Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine, JA Kingaliistud tööstustes. See asub Santa Maria A Monte, Itaalia.

 1. ZHUJI CITY CHARLIE HARDWARE CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte ZHUJI CITY CHARLIE HARDWARE CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See asub ZHUJI CITY, Hiina.

 2. TEXPOL S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TEXPOL S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Kunstnahk tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine, Tekstiili värvimine, Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine, JA Tekstiili värvimine tööstustes. See asub Montemurlo, Itaalia.

 3. ADRIADUE S.N.C. DI VAGNI MAURO E C.

  Itaalia

  Ettevõte ADRIADUE S.N.C. DI VAGNI MAURO E C., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Nahk ja jalatsid - lisatarbed ja aksessuaarid tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine, Kingaliistud, Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine, JA Kingaliistud tööstustes. See asub Monte San Giusto, Itaalia.

 4. EDERA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte EDERA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See tegeleb ka coupling and coating for shoe factories, JA polyester fabrics tööstustes. See asub Montemurlo, Itaalia.

 5. BERETTA S.N.C. DI BERETTA LAURA E C

  Itaalia

  Ettevõte BERETTA S.N.C. DI BERETTA LAURA E C, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Kontoritarbed tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti kurrutamine, painutamine ja keevitamine, Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine, Kummi ja plasti kurrutamine, painutamine ja keevitamine, JA Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 6. ACCOPPIATURA CALZOLAI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ACCOPPIATURA CALZOLAI S.R.L., aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See tegeleb ka coupling and coating for shoe factories, JA coating of fabrics and textile products tööstustes. See asub Montemurlo, Itaalia.

 7. GENCLA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GENCLA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See tegeleb ka coating of fabrics and textile products, JA soaked fabrics tööstustes. See asub Gorla Minore, Itaalia.

 8. ACCOPPIATURA GIOVANNA

  Itaalia

  Ettevõte ACCOPPIATURA GIOVANNA, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See tegeleb ka coupling and coating for shoe factories, JA coating of fabrics and textile products tööstustes. See asub Urgnano, Itaalia.

 9. SOFIBO EMBALLAGES

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOFIBO EMBALLAGES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti lõikamine, JA Kummi ja plasti lõikamine tööstustes. See asub Valcourt, Prantsusmaa.

 10. ACCOPPIATURA SIMONA DI ROMANELLA GIORGIO & C. S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte ACCOPPIATURA SIMONA DI ROMANELLA GIORGIO & C. S.A.S., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti keevitamine ja liimimine tööstuses. See tegeleb ka coupling and coating for shoe factories, JA fabric and textile product coupling tööstustes. See asub Montegranaro, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta