• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kuivjahutustornid

Otsingu tulemused

Kuivjahutustornid - Import eksport

 1. GAETANO DE CARO

  Saksamaa

  Ettevõte GAETANO DE CARO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kuivjahutustornid tööstuses. See asub Rheinstetten, Saksamaa.

 2. MARCOOL INDUSTRIES

  Saudi Araabia

  Ettevõte MARCOOL INDUSTRIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornjahutid tööstuses. See tegeleb ka Kuivjahutustornid, Soojusvahetid, Kondensaatorid, Kuivjahutustornid, Soojusvahetid, JA Kondensaatorid tööstustes. See asub Jeddah, Saudi Araabia.

 3. FAIRWAY(HANGZHOU) IMPORT.&EXPORT.CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte FAIRWAY(HANGZHOU) IMPORT.&EXPORT.CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivjahutustornid tööstuses. See asub Hangzhou, Hiina.

 4. DECSA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DECSA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Tornjahutid, Kuivjahutustornid, Tornjahutid, JA Kuivjahutustornid tööstustes. See asub Voghera, Itaalia.

 5. COTOR S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COTOR S.R.L., aastal ja mis tegeleb Tornjahutid tööstuses. See tegeleb ka Kuivjahutustornid, water cooling towers, JA Kuivjahutustornid tööstustes. See asub Gattinara, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CLEVER ENGINEERING (KENT) LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CLEVER ENGINEERING (KENT) LIMITED, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kuivjahutustornid tööstuses. See tegeleb ka cooling towers, JA water cooling towers tööstustes. See asub Sittingbourne, Ühendkuningriik.

 2. EXPERTEK

  Türgi

  Ettevõte EXPERTEK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivjahutustornid tööstuses. See asub Antalya, Türgi.

 3. VENTILEX B.V.

  Holland

  Ettevõte VENTILEX B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kuivad aerokülmutid, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, Kuivjahutustornid, Kuivad aerokülmutid, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, JA Kuivjahutustornid tööstustes. See asub Heerde, Holland.

 4. NERI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NERI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornjahutid tööstuses. See tegeleb ka Kuivjahutustornid, cooling towers, JA Kuivjahutustornid tööstustes. See asub Firenze, Itaalia.

 5. SCAM TOWERS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SCAM TOWERS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornjahutid tööstuses. See tegeleb ka Kuivjahutustornid, water cooling towers, JA Kuivjahutustornid tööstustes. See asub Buttigliera Alta, Itaalia.

 1. BUUS KOELETEKNIK A/S

  Taani

  Ettevõte BUUS KOELETEKNIK A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornjahutid tööstuses. See tegeleb ka Kuivjahutustornid, JA Kuivjahutustornid tööstustes. See asub Nykoebing M, Taani.

 2. EVAPCO EUROPE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte EVAPCO EUROPE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornjahutid tööstuses. See tegeleb ka Kuivjahutustornid, JA Kuivjahutustornid tööstustes. See asub Rho (mi), Itaalia.

 1. SILICAIR DRYERS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SILICAIR DRYERS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornjahutid tööstuses. See tegeleb ka Kuivjahutustornid, JA Kuivjahutustornid tööstustes. See asub Ashford, Ühendkuningriik.

 2. STADCO LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte STADCO LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornjahutid tööstuses. See tegeleb ka Kuivjahutustornid, JA Kuivjahutustornid tööstustes. See asub Shrewsbury, Ühendkuningriik.

 3. KREMPEL GMBH & CO. PRESSSPANWERK KG

  Saksamaa

 4. BALTICARE S.R.L.

  Itaalia

 5. NORDSON U V LTD

  Ühendkuningriik

 6. BALTIMORE AIRCOIL ITALIA S.R.L.

  Itaalia