• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kuivdokid

Otsingu tulemused

Kuivdokid - Import eksport

 1. I.M.S. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte I.M.S. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, Laevatehaste remont ja hooldus, Kuivdokid, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub TRIESTE, Itaalia.

 2. FOR SEA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FOR SEA S.R.L., aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, Laevatehaste remont ja hooldus, Kuivdokid, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Ravenna, Itaalia.

 3. VDV S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte VDV S.R.L., aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, Laevatehaste remont ja hooldus, Kuivdokid, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Venezia, Itaalia.

 4. C.N.A. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte C.N.A. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, Laevatehaste remont ja hooldus, Kuivdokid, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub San Mauro Pascoli, Itaalia.

 5. SHIPPING SERVICES S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SHIPPING SERVICES S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, Laevatehaste remont ja hooldus, Kuivdokid, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Palermo, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GENARAL WORKS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GENARAL WORKS S.R.L., aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, Laevatehaste remont ja hooldus, Kuivdokid, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Viareggio, Itaalia.

 2. NAUTICA SERVICE DI MARINO ALESSANDRO

  Itaalia

  Ettevõte NAUTICA SERVICE DI MARINO ALESSANDRO, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, Laevatehaste remont ja hooldus, Kuivdokid, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Agropoli, Itaalia.

 3. YATLIFT

  Türgi

  Ettevõte YATLIFT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kuivdokid tööstuses. See asub Bodrum, Türgi.

 4. LO COCO FRANCESCO

  Itaalia

  Ettevõte LO COCO FRANCESCO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, Laevatehaste remont ja hooldus, Kuivdokid, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Santa Flavia, Itaalia.

 5. FAGGIANI SUSI

  Itaalia

  Ettevõte FAGGIANI SUSI, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kindlustuagendid, Kuivdokid, Kindlustuagendid, JA Kuivdokid tööstustes. See asub Latisana, Itaalia.

 1. CINQUEPALMI FRANCESCO

  Itaalia

  Ettevõte CINQUEPALMI FRANCESCO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, Laevatehaste remont ja hooldus, Kuivdokid, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Mola Di Bari, Itaalia.

 2. MMS SHIP REPAIR AND DRY DOCK CO. LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MMS SHIP REPAIR AND DRY DOCK CO. LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, JA Kuivdokid tööstustes. See asub Hull, Ühendkuningriik.

 1. CANTIERE NAVALE MARINA DI NETTUNO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CANTIERE NAVALE MARINA DI NETTUNO S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, Laevatehaste remont ja hooldus, Kuivdokid, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Nettuno, Itaalia.

 2. CAR.MET S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CAR.MET S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, Laevatehaste remont ja hooldus, Kuivdokid, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Livorno, Itaalia.

 3. LA MARITTIMA DI FERRI MASSIMO

  Itaalia

  Ettevõte LA MARITTIMA DI FERRI MASSIMO, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, Laevatehaste remont ja hooldus, Kuivdokid, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Livorno, Itaalia.

 4. KHERSON STATE PLANT PALLADA

  Ukraina

  Ettevõte KHERSON STATE PLANT PALLADA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivdokid tööstuses. See tegeleb ka dry docks, JA Dockyards tööstustes. See asub Kherson, Ukraina.

 5. LYMINGTON MARINA LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LYMINGTON MARINA LIMITED, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, JA Kuivdokid tööstustes. See asub Lymington, Ühendkuningriik.

 6. ARTENAUTICA S N C DI MATTANA ROBERTO E ZAMBONI ADRIANO

  Itaalia

  Ettevõte ARTENAUTICA S N C DI MATTANA ROBERTO E ZAMBONI ADRIANO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, Laevatehaste remont ja hooldus, Kuivdokid, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Loreo, Itaalia.

 7. NAUTICA COSTA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NAUTICA COSTA S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, Laevatehaste remont ja hooldus, Kuivdokid, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Monforte San Giorgio, Itaalia.

 8. F.M. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte F.M. S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, Laevatehaste remont ja hooldus, Kuivdokid, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Camaiore, Itaalia.

 1. TECNASERVICE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TECNASERVICE S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, Laevatehaste remont ja hooldus, Kuivdokid, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Augusta, Itaalia.

 2. LOADING SYSTEMS OFFICES B.V.

  Holland

  Ettevõte LOADING SYSTEMS OFFICES B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, JA Kuivdokid tööstustes. See asub Lelystad, Holland.

 3. GESTIONE BACINI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte GESTIONE BACINI S.P.A., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, Laevatehaste remont ja hooldus, Kuivdokid, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Livorno, Itaalia.

 4. RICKMERS LLOYD DOCKBETRIEB GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte RICKMERS LLOYD DOCKBETRIEB GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevatehaste remont ja hooldus tööstuses. See tegeleb ka Kuivdokid, JA Kuivdokid tööstustes. See asub Bremerhaven, Saksamaa.

 5. F.G. SRLS

  Itaalia

 6. TITO GIUSEPPE

  Itaalia

 7. MARCO CARANI NAUTICA YACHTING SERVICE

  Itaalia

 8. CRI.MAR. S.R.L.

  Itaalia

 9. CVS S.R.L.

  Itaalia

 10. CONSORZIO SERVIZI NAVALI E INDUSTRIALI S.C.A.R.L.

  Itaalia

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta