• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kuivatatud valmistoidud

Otsingu tulemused

Kuivatatud valmistoidud - Import eksport

 1. SEVAROME

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Sevarome's activities are centred around the creation and production of sweet food flavourings (vanilla, coffee, lemon, strawberry, spices, fruits, flowers, specialities), savoury food flavourings (sauce starters and seasonings), nut-based preparations (pistachios, hazelnuts, seasoned mixes), other ingredients (vanilla pods, food colourings, stabilisers, thickening agents, etc.). Food flavourings for the manufacture of high-end food products, we work with the leading chefs and market the best applications so ensure you have the best success. Our philosophy is a passion for flavour, results and customer satisfaction. SEVAROME: French creation and production of food flavourings for ice cream, food flavourings for sorbets, food flavourings for chocolate, food flavourings for health products, food flavourings for tea, food flavourings for coffee, food flavourings for infusions, flavourings and natural flavourings, food colourings.

 2. FOODILAB S.R.L.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte FOODILAB S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See tegeleb ka Kuivatatud valmistoidud, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, frozen pizzas, frozen foods - production, Kuivatatud valmistoidud, wholesale frozen food, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, frozen foods, JA frozen bakery products tööstustes. See asub Pomezia, Itaalia.

 3. P.POWDER

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte P.POWDER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduekstraktid tööstuses. See tegeleb ka Supid, Kuivatatud valmistoidud, Valmiskokteilid, Eripakendamine, Supid, Kuivatatud valmistoidud, Valmiskokteilid, JA Eripakendamine tööstustes. See asub Sentheim, Prantsusmaa.

 4. INTERAL SA

  Hispaania

  Ettevõte INTERAL SA, aastal ja mis tegeleb Kastmed tööstuses. See tegeleb ka Kuivatatud valmistoidud, dehydrated foodstuffs, Kuivatatud valmistoidud, dried condiments, JA soluble stocks tööstustes. See asub Lezo-Guipúzcoa, Hispaania.

 5. FRUITOFOOD

  Prantsusmaa

  Ettevõte FRUITOFOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud valmistoidud tööstuses. See asub Fontaine-Simon, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. INODRY

  Prantsusmaa

  Ettevõte INODRY, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud valmistoidud tööstuses. See asub Colombelles, Prantsusmaa.

 2. LORA

  Ukraina

  Ettevõte LORA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud valmistoidud tööstuses. See tegeleb ka baking dishes, ceramic oven dishes, JA dishes delivered to your home tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

 3. H. VOSSMANN & CO. GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte H. VOSSMANN & CO. GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Kulinaariatooted, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Kuivatatud valmistoidud, Rupskid, Kulinaariatooted, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, JA Kuivatatud valmistoidud tööstustes. See asub Wildeshausen, Saksamaa.

 4. LUXAS

  Türgi

  Ettevõte LUXAS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Kuivatatud valmistoidud, dehydrated herbs, foodstuffs export, Kuivatatud valmistoidud, JA food-grade flour tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 5. KUHOVAR LLC

  Ukraina

  Ettevõte KUHOVAR LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud valmistoidud tööstuses. See asub Kharkiv, Ukraina.

 1. DOGAN TICARET ANTEP FISTIGI ITHALAT IHRACAT

  Türgi

  Ettevõte DOGAN TICARET ANTEP FISTIGI ITHALAT IHRACAT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud valmistoidud tööstuses. See tegeleb ka pistachios, almonds, JA roasted peanuts tööstustes. See asub Gaziantep, Türgi.

 2. LYO EUROPA SRL

  Itaalia

  Ettevõte LYO EUROPA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud valmistoidud tööstuses. See tegeleb ka freeze-dried food products tööstustes. See asub Fontanellato, Itaalia.

 1. DELMON FOODS

  India

  Ettevõte DELMON FOODS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud valmistoidud tööstuses. See tegeleb ka dehydrated foodstuffs, JA food ingredients tööstustes. See asub Ahmedabad, India.

 2. XLARGE AGRIBUSINESS COMPANY SARL

  Maroko

  Ettevõte XLARGE AGRIBUSINESS COMPANY SARL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud valmistoidud tööstuses. See asub Casablanca, Maroko.

 3. CULINOR

  Belgia

  Ettevõte CULINOR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud valmistoidud tööstuses. See tegeleb ka Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, JA Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstustes. See asub Destelbergen, Belgia.

 4. AKDAGLAR APRICOT

  Türgi

  Ettevõte AKDAGLAR APRICOT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud valmistoidud tööstuses. See tegeleb ka apricots tööstustes. See asub Malatya, Türgi.

 5. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE ROLMAX SP Z O O

  Poola

  Ettevõte PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE ROLMAX SP Z O O, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Kuivatatud valmistoidud, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, JA Kuivatatud valmistoidud tööstustes. See asub Susz, Poola.

 6. SEVANATUR—PRODUKT

  Saksamaa

  Ettevõte SEVANATUR—PRODUKT, aastal ja mis tegeleb Puuviljamahlad tööstuses. See tegeleb ka Kuivatatud valmistoidud, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, Kuivatatud valmistoidud, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, JA apples import export tööstustes. See asub Osnabrück, Saksamaa.

 7. LIODRY FOODS

  Itaalia

  Ettevõte LIODRY FOODS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud valmistoidud tööstuses. See asub Gattatico, Itaalia.

 8. SA FRANCE CULINAIRE DEVELOPPEMENT

  Prantsusmaa

  Ettevõte SA FRANCE CULINAIRE DEVELOPPEMENT, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud valmistoidud tööstuses. See tegeleb ka Toidu- ja joogilisandid, JA Toidu- ja joogilisandid tööstustes. See asub Saint Gilles, Prantsusmaa.

 1. LE DELIZIE DI NEVIO

  Itaalia

  Ettevõte LE DELIZIE DI NEVIO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud valmistoidud tööstuses. See asub Borgorose, Itaalia.

 2. BROSS-WEINE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BROSS-WEINE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstuses. See tegeleb ka Kuivatatud valmistoidud, JA Kuivatatud valmistoidud tööstustes. See asub Appenweier, Saksamaa.

 3. VIF ARGENT

  Prantsusmaa

  Ettevõte VIF ARGENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstuses. See tegeleb ka Kuivatatud valmistoidud, JA Kuivatatud valmistoidud tööstustes. See asub Saint Gilles Croix De Vie, Prantsusmaa.

 4. UNION REXI, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte UNION REXI, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstuses. See tegeleb ka Kuivatatud valmistoidud, JA Kuivatatud valmistoidud tööstustes. See asub Carlet, Hispaania.

 5. STE ANGEVINE DES AIDES CULINAIRES SADAC

  Prantsusmaa

  Ettevõte STE ANGEVINE DES AIDES CULINAIRES SADAC, aastal ja mis tegeleb Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstuses. See tegeleb ka Kuivatatud valmistoidud, JA Kuivatatud valmistoidud tööstustes. See asub Maulèvrier, Prantsusmaa.

 6. MARA DIORO IMPORT -EXPORT

  Hispaania

  Ettevõte MARA DIORO IMPORT -EXPORT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud valmistoidud tööstuses. See tegeleb ka regular grade portland cement, JA sugar mills tööstustes. See asub Madrid, Hispaania.

 7. ZO NOS PPP MILKAGRO A.S., PROVOZOVNA MASOKOMBINAT MARTINOV

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte ZO NOS PPP MILKAGRO A.S., PROVOZOVNA MASOKOMBINAT MARTINOV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstuses. See tegeleb ka Kuivatatud valmistoidud, Suitsu- ja soolaliha, Kuivatatud valmistoidud, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Ostrava-Martinov, Tšehhi Vabariik.

 8. EISBERG SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte EISBERG SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud valmistoidud tööstuses. See asub Legnica, Poola.

 9. PEMAP S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte PEMAP S.R.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstuses. See tegeleb ka Kuivatatud valmistoidud, JA Kuivatatud valmistoidud tööstustes. See asub Prerov, Tšehhi Vabariik.

 10. IBIS TAHHUT INSAAT IHRACAT LIMITED SIRKETI

  Türgi

  Ettevõte IBIS TAHHUT INSAAT IHRACAT LIMITED SIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud valmistoidud tööstuses. See asub Ankara, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta