• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kuivad aerokülmutid

Otsingu tulemused

Kuivad aerokülmutid - Import eksport

 1. HAUSMANN LUFTTECHNIK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HAUSMANN LUFTTECHNIK GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivad aerokülmutid tööstuses. See asub Dresden, Saksamaa.

 2. FACO SPA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte FACO SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalorifeerid tööstuses. See tegeleb ka Kuivad aerokülmutid, Generaatorseadmed, vaned-pipe heat exchangers, cooling towers, air heater, Kuivad aerokülmutid, manufacturer of heat exchangers, Generaatorseadmed, JA industrial heat exchangers tööstustes. See asub Varallo Pombia, Itaalia.

 3. FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmkambrid tööstuses. See tegeleb ka Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, Jahutusvahendid, Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, Kuivad aerokülmutid, Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, Jahutusvahendid, Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, JA Kuivad aerokülmutid tööstustes. See asub Sivas, Türgi.

 4. AEROTECHNIK E. SIEGWART GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AEROTECHNIK E. SIEGWART GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivad aerokülmutid tööstuses. See asub Friedrichsthal, Saksamaa.

 5. COLDEX PRZEMYSŁOWE INSTALACJE CHŁODNICZE

  Poola

  Ettevõte COLDEX PRZEMYSŁOWE INSTALACJE CHŁODNICZE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivad aerokülmutid tööstuses. See tegeleb ka Kondensaatorid, Külmkambrid, Kondensaatorid, Külmkambrid, JA industrial refrigeration plants tööstustes. See asub Plonsk, Poola.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GOHL-KTK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GOHL-KTK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornjahutid tööstuses. See tegeleb ka Kondensaatorid, Kuivad aerokülmutid, Kondensaatorid, JA Kuivad aerokülmutid tööstustes. See asub Durmersheim, Saksamaa.

 2. ROBERT GEIGER TECHNISCHE BAUTEILE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ROBERT GEIGER TECHNISCHE BAUTEILE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivad aerokülmutid tööstuses. See asub Ichenhausen, Saksamaa.

 3. CLIMAVIV

  Prantsusmaa

  Ettevõte CLIMAVIV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornjahutid tööstuses. See tegeleb ka Kuivad aerokülmutid, JA Kuivad aerokülmutid tööstustes. See asub Villeurbanne, Prantsusmaa.

 4. BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN

  Saksamaa

  Ettevõte BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See tegeleb ka Jahutusvahendid, Kuivad aerokülmutid, water cooler, Jahutusvahendid, JA Kuivad aerokülmutid tööstustes. See asub Duisburg, Saksamaa.

 5. VENTILEX B.V.

  Holland

  Ettevõte VENTILEX B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kuivad aerokülmutid, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, Kuivjahutustornid, Kuivad aerokülmutid, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, JA Kuivjahutustornid tööstustes. See asub Heerde, Holland.

 1. PEK SERVIS SPOL. S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte PEK SERVIS SPOL. S.R.O., aastal ja mis tegeleb Kliimaseadmed tööstuses. See tegeleb ka Kuivad aerokülmutid, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Kuivad aerokülmutid, JA Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Kolin, Tšehhi Vabariik.

 2. AERVENT GROUP LTD

  Iirimaa

  Ettevõte AERVENT GROUP LTD, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See tegeleb ka Kuivad aerokülmutid, JA Kuivad aerokülmutid tööstustes. See asub Dublin, Iirimaa.

 1. YORK A.C.R. LTD

  Iirimaa