• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kudumismasinad ja -seadmed

Otsingu tulemused

Kudumismasinad ja -seadmed - Import eksport

 1. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, industrial textile machine supplies and accessories, JA Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Esparreguera-Barcelona, Hispaania.

 2. TEXSOLV AB

  Rootsi

  Ettevõte TEXSOLV AB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka artificial and synthetic textile fibre spinning looms, chains for weaving, weaving, JA loom parts and accessories tööstustes. See asub Tösse, Rootsi.

 3. KAYABASI MAKINE VE MUHENDISLIK

  Türgi

  Ettevõte KAYABASI MAKINE VE MUHENDISLIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Machine manufacturing, Textile machine manufacture, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA machine tools with chip removal for metalworking tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 4. VAUPEL TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte VAUPEL TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka textile machinery tööstustes. See asub Wuppertal, Saksamaa.

 5. ITEMA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte ITEMA S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, JA Kudumismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Colzate, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ELASTA IND

  Belgia

  Ettevõte ELASTA IND, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummitooted tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiili viimistlus, stretch bandages, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiili viimistlus, JA sleeves tööstustes. See asub Waregem, Belgia.

 2. JOHN SPENCER (TEXTILES) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte JOHN SPENCER (TEXTILES) LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kangad, contract yarn weaving, Kangad, linen yarns, JA manufacture and forming of fabrics tööstustes. See asub Burnley, Ühendkuningriik.

 3. ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS

  Iirimaa

  Ettevõte ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, machines and equipment for spinning and twisting, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, JA parts and accessories for textile machines tööstustes. See asub Galway, Iirimaa.

 4. ÖZARSAN TMS

  Türgi

  Ettevõte ÖZARSAN TMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka weaving looms, JA warping tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 5. TISSAGE REVIRON

  Prantsusmaa

  Ettevõte TISSAGE REVIRON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandusseadmed ja -tarbed tööstuses. See tegeleb ka Aiandusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Kunst- ja sünteetilised kangad, Aiandusmasinad ja -seadmed, vegetable growing, Kudumismasinad ja -seadmed, JA Kunst- ja sünteetilised kangad tööstustes. See asub Sainte Sigolène, Prantsusmaa.

 1. ZENON TEKSTIL SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte ZENON TEKSTIL SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Embroidery for household textiles, machines and equipment for embroidery, lace, netting and tulle, Kudumismasinad ja -seadmed, JA embroidery machines tööstustes. See asub Düzce, Türgi.

 2. NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Ningbo, Hiina.

 1. MIRZAMLI BALATA

  Türgi

  Ettevõte MIRZAMLI BALATA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Tekstiil – masinad ja seadmed tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 2. PESCHKE TEXTILMASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PESCHKE TEXTILMASCHINEN GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, JA Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Zell, Saksamaa.

 3. PRÄZISFORM GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte PRÄZISFORM GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Ulm, Saksamaa.

 4. INTERSPARE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte INTERSPARE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Reinbek, Saksamaa.

 5. GEOS TEXTILMASCHINEN-COMPUTER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte GEOS TEXTILMASCHINEN-COMPUTER GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Dotternhausen, Saksamaa.

 6. ESBE CONSULTING UND TRADING GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ESBE CONSULTING UND TRADING GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, JA Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Aachen, Saksamaa.

 7. PNT-SERVICE

  Saksamaa

  Ettevõte PNT-SERVICE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Kempten, Saksamaa.

 8. METATEX GMBH TEXTILMASCHINEN

  Saksamaa

  Ettevõte METATEX GMBH TEXTILMASCHINEN, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Krefeld, Saksamaa.

 1. H.T.T.S. HIGH TECHNOLOGY TEXTILE SPARE PARTS INH. HASAN SÜREK

  Saksamaa

  Ettevõte H.T.T.S. HIGH TECHNOLOGY TEXTILE SPARE PARTS INH. HASAN SÜREK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Darmstadt, Saksamaa.

 2. NDS NADELLEISTEN DRESSEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte NDS NADELLEISTEN DRESSEL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Schwabach, Saksamaa.

 3. PROMATEX VERTRIEBSGESELLSCHAFT FÜR TEXTILMASCHINENTEILE MBH

  Saksamaa

  Ettevõte PROMATEX VERTRIEBSGESELLSCHAFT FÜR TEXTILMASCHINENTEILE MBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Tann, Saksamaa.

 4. SARVAN MASCHINENHANDEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SARVAN MASCHINENHANDEL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Krefeld, Saksamaa.

 5. WILHELM GERICKS

  Saksamaa

  Ettevõte WILHELM GERICKS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Vreden, Saksamaa.

 6. BETEX TEXTILMASCHINEN UND ZUBEHÖR VERTRIEB BEHROUZ KHOSROWZADEH

  Saksamaa

  Ettevõte BETEX TEXTILMASCHINEN UND ZUBEHÖR VERTRIEB BEHROUZ KHOSROWZADEH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Kirchheim, Saksamaa.

 7. LSB TEXTILE MACHINERY GMBH

  Šveits

  Ettevõte LSB TEXTILE MACHINERY GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstustes. See asub Waldkirch, Šveits.

 8. EASY CLEAN TEXTILREINIGUNG AG

  Šveits

  Ettevõte EASY CLEAN TEXTILREINIGUNG AG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Dübendorf, Šveits.

 9. NIKOSINT E.H.S.

  Itaalia

  Ettevõte NIKOSINT E.H.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Imola, Itaalia.

 10. LENE HAMBRINKER

  Saksamaa

  Ettevõte LENE HAMBRINKER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Münster, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Kudumismasinad ja -seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

48 519 Ettevõtted