• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kudumismasinad ja -seadmed

Otsingu tulemused

Kudumismasinad ja -seadmed - Import eksport

 1. TEXSOLV AB

  Rootsi

  Ettevõte TEXSOLV AB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka artificial and synthetic textile fibre spinning looms, chains for weaving, weaving, JA loom parts and accessories tööstustes. See asub Tösse, Rootsi.

 2. KAYABASI MAKINE VE MUHENDISLIK

  Türgi

  Ettevõte KAYABASI MAKINE VE MUHENDISLIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Machine manufacturing, Textile machine manufacture, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA machine tools with chip removal for metalworking tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 3. ZENON TEKSTIL SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte ZENON TEKSTIL SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Embroidery for household textiles, machines and equipment for embroidery, lace, netting and tulle, Kudumismasinad ja -seadmed, JA embroidery machines tööstustes. See asub Düzce, Türgi.

 4. VAUPEL TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte VAUPEL TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka textile machinery tööstustes. See asub Wuppertal, Saksamaa.

 5. JOHN SPENCER (TEXTILES) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte JOHN SPENCER (TEXTILES) LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kangad, contract yarn weaving, Kangad, linen yarns, JA manufacture and forming of fabrics tööstustes. See asub Burnley, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Ningbo, Hiina.

 2. ELASTA IND

  Belgia

  Ettevõte ELASTA IND, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummitooted tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiili viimistlus, stretch bandages, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiili viimistlus, JA sleeves tööstustes. See asub Waregem, Belgia.

 3. TISSAGE REVIRON

  Prantsusmaa

  Ettevõte TISSAGE REVIRON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandusseadmed ja -tarbed tööstuses. See tegeleb ka Aiandusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Kunst- ja sünteetilised kangad, Aiandusmasinad ja -seadmed, vegetable growing, Kudumismasinad ja -seadmed, JA Kunst- ja sünteetilised kangad tööstustes. See asub Sainte Sigolène, Prantsusmaa.

 4. ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS

  Iirimaa

  Ettevõte ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, machines and equipment for spinning and twisting, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, JA parts and accessories for textile machines tööstustes. See asub Galway, Iirimaa.

 5. MIRZAMLI BALATA

  Türgi

  Ettevõte MIRZAMLI BALATA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, JA Tekstiil – masinad ja seadmed tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 1. ITEMA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte ITEMA S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, JA Kudumismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Colzate, Itaalia.

 2. ÖZARSAN TMS

  Türgi

  Ettevõte ÖZARSAN TMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka weaving looms, JA warping tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. XI'AN ZHIZUN INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte XI'AN ZHIZUN INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Xi'an, Hiina.

 2. PROF. HEINRICH BRÜGGEMANN & SÖHNE NACHF. INH. HELMUT GÖGGEL E. K.

  Saksamaa

  Ettevõte PROF. HEINRICH BRÜGGEMANN & SÖHNE NACHF. INH. HELMUT GÖGGEL E. K., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Hof, Saksamaa.

 3. LENE HAMBRINKER

  Saksamaa

  Ettevõte LENE HAMBRINKER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Münster, Saksamaa.

 4. INTERSPARE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte INTERSPARE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Reinbek, Saksamaa.

 5. PRÄZISFORM GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte PRÄZISFORM GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Ulm, Saksamaa.

 6. PNT-SERVICE

  Saksamaa

  Ettevõte PNT-SERVICE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Kempten, Saksamaa.

 7. PROMATEX VERTRIEBSGESELLSCHAFT FÜR TEXTILMASCHINENTEILE MBH

  Saksamaa

  Ettevõte PROMATEX VERTRIEBSGESELLSCHAFT FÜR TEXTILMASCHINENTEILE MBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Tann, Saksamaa.

 8. H.T.T.S. HIGH TECHNOLOGY TEXTILE SPARE PARTS INH. HASAN SÜREK

  Saksamaa

  Ettevõte H.T.T.S. HIGH TECHNOLOGY TEXTILE SPARE PARTS INH. HASAN SÜREK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Darmstadt, Saksamaa.

 1. LSB TEXTILE MACHINERY GMBH

  Šveits

  Ettevõte LSB TEXTILE MACHINERY GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstustes. See asub Waldkirch, Šveits.

 2. NDS NADELLEISTEN DRESSEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte NDS NADELLEISTEN DRESSEL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Schwabach, Saksamaa.

 3. EASY CLEAN TEXTILREINIGUNG AG

  Šveits

  Ettevõte EASY CLEAN TEXTILREINIGUNG AG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Dübendorf, Šveits.

 4. SARVAN MASCHINENHANDEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SARVAN MASCHINENHANDEL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Krefeld, Saksamaa.

 5. METATEX GMBH TEXTILMASCHINEN

  Saksamaa

  Ettevõte METATEX GMBH TEXTILMASCHINEN, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Krefeld, Saksamaa.

 6. GEOS TEXTILMASCHINEN-COMPUTER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte GEOS TEXTILMASCHINEN-COMPUTER GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Dotternhausen, Saksamaa.

 7. FONG'S EUROPE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FONG'S EUROPE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Michelbach An Der Bilz, Saksamaa.

 8. BETEX TEXTILMASCHINEN UND ZUBEHÖR VERTRIEB BEHROUZ KHOSROWZADEH

  Saksamaa

  Ettevõte BETEX TEXTILMASCHINEN UND ZUBEHÖR VERTRIEB BEHROUZ KHOSROWZADEH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Kirchheim, Saksamaa.

 9. E. PACKPFEIFER

  Austria

  Ettevõte E. PACKPFEIFER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstustes. See asub Wien, Austria.

 10. BEWER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BEWER GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Billerbeck, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Kudumismasinad ja -seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

48 524 Ettevõtted