• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed

Otsingu tulemused

Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed - Import eksport

 1. OREMUS S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Verified by europages badge

  Ettevõte OREMUS S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Painutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Sirgestamine - teras ja metall, Masintöötlemine - teras ja metall, Käiamine - teras ja metall, Teras ja metall - keevitamine ja kõvajoodisega jootmine, Keevitamine - teras ja metall, Tööstuslikud lehtmetalltööd, Tööpingid - metalli töötlemine, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, JA Masinaehitus - eritellimustööd tööstustes. See asub Pribram, Tšehhi Vabariik.

 2. AFACAN MAKINE METAL SAN. TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte AFACAN MAKINE METAL SAN. TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka iron benders for reinforced concrete, stirrup machines, asphalt cutting machines, JA movable compacters tööstustes. See asub Balikesir, Türgi.

 3. CESURBEND MAK. YED. PAR. ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte CESURBEND MAK. YED. PAR. ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Bursa, Türgi.

 4. NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Ningbo, Hiina.

 5. GEBRÜDER OTTO GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte GEBRÜDER OTTO GMBH & CO.KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka spun yarns tööstustes. See asub Dietenheim, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BBEND MAKINA ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD STI

  Türgi

  Ettevõte BBEND MAKINA ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Bursa, Türgi.

 2. ERREBI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ERREBI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Oggiono, Itaalia.

 3. MAHESH TWISTO TECH EUROPE S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte MAHESH TWISTO TECH EUROPE S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka braiding machines tööstustes. See asub Pardubice, Tšehhi Vabariik.

 4. ALYA TEXTILE MACHINARY PARTS

  Türgi

  Ettevõte ALYA TEXTILE MACHINARY PARTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil – masinad ja seadmed, Tekstiil – masinad ja seadmed, JA blades tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 5. ROJ S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ROJ S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, JA electronic diagrams tööstustes. See asub Biella, Itaalia.

 1. KARL MAYER ROTAL S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte KARL MAYER ROTAL S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, JA textile warping mills tööstustes. See asub Mezzolombardo, Itaalia.

 2. 4M PLANTS

  Itaalia

  Ettevõte 4M PLANTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka yarn spinning machine tööstustes. See asub Magnago, Itaalia.

 1. CORMATEX S.R.L.- MACCHINARIO TESSILE E IMPIANTI

  Itaalia

  Ettevõte CORMATEX S.R.L.- MACCHINARIO TESSILE E IMPIANTI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, JA machines and equipment for combing and carding wool tööstustes. See asub Montemurlo, Itaalia.

 2. OFFICINE GAUDINO S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte OFFICINE GAUDINO S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, machines and equipment for spinning and twisting, spinning wheels, JA wool spinning looms tööstustes. See asub Cossato, Itaalia.

 3. TESSIL GOMMA

  Itaalia

  Ettevõte TESSIL GOMMA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, textile cylinder servicing, JA rubber cylinders tööstustes. See asub Lessona, Itaalia.

 4. INTERSPINNING

  Belgia

  Ettevõte INTERSPINNING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, textile industry, Textile fibre preparation - machinery and equipment, JA flax, hemp and jute spinning looms tööstustes. See asub Mariakerke (gent), Belgia.

 5. BTS APARAT KALIP MAK. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD.STI

  Türgi

  Ettevõte BTS APARAT KALIP MAK. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD.STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka tube machining machines overhauled tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 6. J. JAKUBIAK S.A. FIRMA PRZEDSTAWICIELSKO - HANDLOWA

  Poola

  Ettevõte J. JAKUBIAK S.A. FIRMA PRZEDSTAWICIELSKO - HANDLOWA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kunst- ja sünteetilised kiud tööstuses. See tegeleb ka Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Vaibad ja vaipkatted, Naturaalsed tekstiilkiud, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Vaibad ja vaipkatted, JA Naturaalsed tekstiilkiud tööstustes. See asub Lódz, Poola.

 7. KMS KUBA TEXTILE MACHINES

  Türgi

  Ettevõte KMS KUBA TEXTILE MACHINES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 8. QINGDAO HOPER MACHINERY CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte QINGDAO HOPER MACHINERY CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Qingdao, Hiina.

 1. MA.TE.US.AGENCY S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte MA.TE.US.AGENCY S.A.S., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Prato, Itaalia.

 2. OFFICINE L. PEVERARO & C.

  Itaalia

  Ettevõte OFFICINE L. PEVERARO & C., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Candelo, Itaalia.

 3. GIGLIOTTI MACCHINE TESSILI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GIGLIOTTI MACCHINE TESSILI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, JA Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Montemurlo, Itaalia.

 4. BONINO CARDING MACHINES S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BONINO CARDING MACHINES S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Sandigliano, Itaalia.

 5. RANGONI STEFANIA

  Itaalia

  Ettevõte RANGONI STEFANIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Calenzano, Itaalia.

 6. MECA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte MECA S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Fagnano Olona, Itaalia.

 7. GIGITEX S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GIGITEX S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Cavenago Di Brianza, Itaalia.

 8. ZANCANER S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ZANCANER S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Varallo, Itaalia.

 9. GIRISH TEXTILE INDUSTRIES

  India

  Ettevõte GIRISH TEXTILE INDUSTRIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka textile spare parts tööstustes. See asub Ahmedabad, India.

 10. ATR E FILATI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ATR E FILATI S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Quarrata, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta