• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • konnad

Otsingu tulemused

Konnad - Import eksport

 1. CHANNEL SEA FOOD

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  For over 30 years, Channel Sea Food in Boulogne-sur-Mer has been one of the leading European suppliers of frozen seafood and ethnic produce: shellfish, molluscs, fish, cephalopods, frogs' legs, fruit, vegetables, prepared produce, etc. Once landed in France, products are stored in a dedicated warehouse, ensuring total product traceability from farm to customer, and offering the flexibility of combined shipping.

 2. ROMANZINI SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte ROMANZINI SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud teod tööstuses. See tegeleb ka Konnad, processed snails, Konnad, JA snails tööstustes. See asub LA RIVIERE DRUGEON, Prantsusmaa.

 3. ÖZSAMBAY

  Türgi

  Ettevõte ÖZSAMBAY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konnad tööstuses. See tegeleb ka frog farming, prepared frogs, JA processed frogs tööstustes. See asub Mugla, Türgi.

 4. FROOG

  Türgi

  Ettevõte FROOG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konnad tööstuses. See asub Antalya, Türgi.

 5. KONRAD GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KONRAD GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sise- ja välispäikesekaitse tööstuses. See asub Euskirchen, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. DOKO FOOD AND SPIRITS

  Türgi

  Ettevõte DOKO FOOD AND SPIRITS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kange alkohol tööstuses. See tegeleb ka Konjak, Joogid, chocolates, coffee, Konjak, JA Joogid tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 2. KONRAD GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KONRAD GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Garaažide ja teenindusjaamade seadmed ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Autod, Autod, Kasutatud autod, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Autod, Autod, Kasutatud autod, JA Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad tööstustes. See asub Ingolstadt, Saksamaa.

 3. KONRAD GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KONRAD GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Autod tööstuses. See tegeleb ka Kasutatud autod, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Sõidukite elektrilised ja elektroonilised komponendid ja varuosad, Kasutatud autod, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, JA Sõidukite elektrilised ja elektroonilised komponendid ja varuosad tööstustes. See asub Geretsried, Saksamaa.

 4. KONRAD GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KONRAD GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Saepuit, Saetud ja töödeldud puit, Köögisisustus, Kivitrepid, Saepuit, Saetud ja töödeldud puit, Köögisisustus, JA Kivitrepid tööstustes. See asub Siebeldingen, Saksamaa.

 5. KONRAD GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KONRAD GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrooniline andmetöötlus - tarkvara tööstuses. See tegeleb ka Ettevõtete juhtimise tarkvara, Tarkvarapaketid, andmetöötlus, Elektrooniline andmetöötlus - arvuti lisaseadmed, Infosüsteemid - nõustamine, Ettevõtete juhtimise tarkvara, Tarkvarapaketid, andmetöötlus, Elektrooniline andmetöötlus - arvuti lisaseadmed, JA Infosüsteemid - nõustamine tööstustes. See asub Radolfzell, Saksamaa.

 1. A. KONRAD AG

  Šveits

  Ettevõte A. KONRAD AG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Garaažide ja teenindusjaamade seadmed ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Autod, Autod, Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid, Kasutatud sõidukid, Autod, Autod, Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid, JA Kasutatud sõidukid tööstustes. See asub Zürich, Šveits.

 2. KONRAD GMBH

  Austria

  Ettevõte KONRAD GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Vesi - tootmine ja jaotus, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Vee- ja kanalisatsiooniseadmed, Karkassitööd - ehitus, Vesi - tootmine ja jaotus, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Vee- ja kanalisatsiooniseadmed, JA Karkassitööd - ehitus tööstustes. See asub Fornach, Austria.

 1. KONAD GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KONAD GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrooniline andmetöötlus - mikroarvutid tööstuses. See tegeleb ka Elektrooniline andmetöötlus - tarkvara, Ettevõtete juhtimise tarkvara, Tarkvarapaketid, andmetöötlus, Infosüsteemid - nõustamine, Elektrooniline andmetöötlus - tarkvara, Ettevõtete juhtimise tarkvara, Tarkvarapaketid, andmetöötlus, JA Infosüsteemid - nõustamine tööstustes. See asub March, Saksamaa.

 2. KONRAD SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte KONRAD SP. Z O.O., aastal ja mis tegeleb IT varustus tööstuses. See tegeleb ka Elektrooniline andmetöötlus - mikroarvutid, Elektrooniline andmetöötlus - arvuti lisaseadmed, Elektrooniline andmetöötlus - tarkvara, Elektrooniline andmetöötlus - mini- ja suurarvutid, Elektrooniline andmetöötlus - mikroarvutid, Elektrooniline andmetöötlus - arvuti lisaseadmed, Elektrooniline andmetöötlus - tarkvara, JA Elektrooniline andmetöötlus - mini- ja suurarvutid tööstustes. See asub Konin, Poola.

 3. A. DE FUSSIGNY

  Prantsusmaa

  Ettevõte A. DE FUSSIGNY, aastal ja mis tegeleb Brändi tööstuses. See tegeleb ka Konjak, JA Konjak tööstustes. See asub Cognac, Prantsusmaa.

 4. KONRAD S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte KONRAD S.N.C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Saastekontroll - ruumide puhastamine tööstuses. See tegeleb ka Desinfitseerimis- ja steriliseerimisteenused, Kahjurite hävitamise teenused, Desinfitseerimis- ja steriliseerimisteenused, JA Kahjurite hävitamise teenused tööstustes. See asub Genova, Itaalia.

 5. STE BERTRAND ET FILS

  Prantsusmaa

  Ettevõte STE BERTRAND ET FILS, aastal ja mis tegeleb Kange alkohol tööstuses. See tegeleb ka Konjak, JA Konjak tööstustes. See asub Reaux, Prantsusmaa.

 6. KONRAD GMBH

  Saksamaa