• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed

Otsingu tulemused

Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed - Import eksport

 1. SACAR FORNI

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Sacar Forni srl is a company that can claim years of experience in manufacturing and trading equipment for bakeries, pastry laboratories and pizzerias. It produces ovens, equipment and furniture for shops, supplies for hotels, bars, restaurants and communities, shop and supermarket furniture, industrial and commercial refrigerators. You can order electric ovens, gas ovens, oil ovens, tunnel ovens, conveyor ovens, ovens with mobile frames, as well as refrigerated cupboards and chillers.

 2. EBBO FOOD CONSULTANT

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte EBBO FOOD CONSULTANT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Küpsisetootmine - masinad ja seadmed, JA Küpsisetootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Montauroux, Prantsusmaa.

 3. MEMAK BAKERY MACHINES

  Türgi

  Ettevõte MEMAK BAKERY MACHINES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka feeds for rabbits tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. TURKIYE MACHINES BAKERY MACHINES

  Türgi

  Ettevõte TURKIYE MACHINES BAKERY MACHINES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pagariahjud, bakery products, Pagariahjud, JA bakery supplies tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 5. ALFA BREAD

  Türgi

  Ettevõte ALFA BREAD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka pita bread tööstustes. See asub Kilis, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. VALENT BAKERY EQUIPMENTS

  Türgi

  Ettevõte VALENT BAKERY EQUIPMENTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagariahjud tööstuses. See tegeleb ka Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, equipment for bakeries, machines for bakeries, bakery, JA Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 2. DADEX D.O.O.

  Serbia

  Ettevõte DADEX D.O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagariahjud tööstuses. See tegeleb ka Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, Elektriahjud, bakery ovens, customized manufacture of electric ovens, Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, JA Elektriahjud tööstustes. See asub Salas Nocajski, Serbia.

 3. MAKINSA BAKERY MACHINERY MFG & ENGINEERING

  Türgi

  Ettevõte MAKINSA BAKERY MACHINERY MFG & ENGINEERING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka food mixers for institutions', dough fermentation cabinets and chambers for bakeries, biscuit factories and patisseries, JA food mixers tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 4. SAMI KAMMAZ OVENS

  Türgi

  Ettevõte SAMI KAMMAZ OVENS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pagariahjud, Pagariahjud, JA bread tööstustes. See asub Kilis, Türgi.

 5. LP CONSULTING

  Itaalia

  Ettevõte LP CONSULTING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pagariahjud, pagariäri - masin ja seadmed, Kondiitritoodete vamistamine - masinad ja seadmed, Pagariahjud, pagariäri - masin ja seadmed, JA Kondiitritoodete vamistamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Verona, Itaalia.

 1. ARHAS FOOD MACHINES COMPANY

  Türgi

  Ettevõte ARHAS FOOD MACHINES COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsisetootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, Küpsised, Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, Rotary ovens, Food machine, JA Küpsised tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 2. KUDRET MAKINE

  Türgi

  Ettevõte KUDRET MAKINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, Elektrivarustus – masinad ja seadmed, tunnel ovens, plants and equipment for the production of comfits, Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, JA Elektrivarustus – masinad ja seadmed tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 1. RADEMAKER

  Holland

  Ettevõte RADEMAKER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka pitsaahi, Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, baking systems and equipment, food industry refrigerators, pitsaahi, JA Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstustes. See asub Culemborg, Holland.

 2. EKMAK BAKERY MACHINES CO

  Türgi

  Ettevõte EKMAK BAKERY MACHINES CO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Umraniye Istanbul, Türgi.

 3. GOURMETBACK

  Ukraina

  Ettevõte GOURMETBACK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka ovens for patisseries, dosage systems and systems, JA shaping machines for the food industry tööstustes. See asub Bucha, Ukraina.

 4. NEUBING S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte NEUBING S.R.O., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Väikesed kodumasinad tööstuses. See tegeleb ka Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, pagariäri - masin ja seadmed, Suured kodumasinad, Elektriliste kodumasinate import ja eksport, Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, pagariäri - masin ja seadmed, Suured kodumasinad, JA Elektriliste kodumasinate import ja eksport tööstustes. See asub Plzen, Tšehhi Vabariik.

 5. TORTORA CELSIUS EQUIPEMENT

  Prantsusmaa

  Ettevõte TORTORA CELSIUS EQUIPEMENT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pagariahjud tööstuses. See tegeleb ka Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, pagariäri - masin ja seadmed, Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, pagariäri - masin ja seadmed, pastry-making machinery, JA french baking machinery tööstustes. See asub Sennecey-Lès-Dijon, Prantsusmaa.

 6. KEIBLINGER GMBH

  Austria

  Ettevõte KEIBLINGER GMBH, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Sitzenberg-Reidling, Austria.

 7. OMAB DI RUDARI SRL

  Itaalia

  Ettevõte OMAB DI RUDARI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Lugagnano Verona, Itaalia.

 8. VIKING IP, SIA

  Läti

  Ettevõte VIKING IP, SIA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Restoraniseadmed tööstuses. See tegeleb ka Lihatööstuse masinad ja seadmed, Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, installation of professional kitchens, Lihatööstuse masinad ja seadmed, JA Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstustes. See asub Riga, Läti.

 1. KARDESAN BAKERY AND PASTRY EQUIPMENTS

  Türgi

  Ettevõte KARDESAN BAKERY AND PASTRY EQUIPMENTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 2. BAKERY SOLUTIONS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BAKERY SOLUTIONS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Huddersfield, Ühendkuningriik.

 3. HUBERT CLOIX

  Prantsusmaa

  Ettevõte HUBERT CLOIX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See asub St Maur Des Fosses, Prantsusmaa.

 4. ALBA & TEKNOSERVICE SRL

  Itaalia

  Ettevõte ALBA & TEKNOSERVICE SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Kondiitritoodete vamistamine - masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, JA Kondiitritoodete vamistamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Villafranca Padovana, Itaalia.

 5. DANKER

  Ukraina

  Ettevõte DANKER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Kharkiv, Ukraina.

 6. SPOONER VICARS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SPOONER VICARS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka bakery ovens, JA bakery supplies tööstustes. See asub Wigan, Ühendkuningriik.

 7. KAGNICI MAKINA LTD. CO.

  Türgi

  Ettevõte KAGNICI MAKINA LTD. CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrivarustus – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, JA Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 8. DAMAK BAKERY MACHINERY

  Türgi

  Ettevõte DAMAK BAKERY MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagariahjud tööstuses. See tegeleb ka Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, equipment for bakeries, machines for bakeries, food mixers, JA Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 9. ZEKI SAHIN PASLANMAZ GIDA MAKINELLERI SAN. TIC. A.S.

  Türgi

  Ettevõte ZEKI SAHIN PASLANMAZ GIDA MAKINELLERI SAN. TIC. A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See asub konya, Türgi.

 10. SAMI KAMMAZ

  Türgi

  Ettevõte SAMI KAMMAZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka arab oatmeal bread tööstustes. See asub Kilis, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

1834 Ettevõtted