• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kolvirõngad

Otsingu tulemused

Kolvirõngad - Import eksport

 1. EL.TE. SEGMENTITALIA SAS

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte EL.TE. SEGMENTITALIA SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veekindel toppimismaterjal tööstuses. See tegeleb ka Kolvirõngad, Waterproof bushes, seal elements, scrapers, Kolvirõngad, way wipers, o-rings for revolving shafts, design of mechanical seals, JA motor seal rings for motor vehicles tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 2. TEKNO OTOPART MAKINA VE SANAYI LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte TEKNO OTOPART MAKINA VE SANAYI LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kolvirõngad tööstuses. See tegeleb ka piston ring manufacture, brake disks, clutch pressure plate, JA cone crusher tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. MAFA-SEBALD PRODUKTIONS-GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MAFA-SEBALD PRODUKTIONS-GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kolvirõngad tööstuses. See asub Breckerfeld, Saksamaa.

 4. PROXMANN PISTON & LINER & RING

  Türgi

  Ettevõte PROXMANN PISTON & LINER & RING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Diiselmootorite varuosad tööstuses. See tegeleb ka Kolvirõngad, Mootorid ja nende osad, Cylinder liners, Kolvirõngad, JA Mootorid ja nende osad tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 5. WELTOP MACHINERY CO.,LTD.

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte WELTOP MACHINERY CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsentrifugaalvalumasinad tööstuses. See tegeleb ka Kolvirõngad, JA Kolvirõngad tööstustes. See asub Floral Park, Ameerika Ühendriigid.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. HP RINGS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HP RINGS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Diiselmootorid tööstuses. See tegeleb ka Kolvirõngad, JA Kolvirõngad tööstustes. See asub Chesterfield, Ühendkuningriik.

 2. KONEKS

  Türgi

  Ettevõte KONEKS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kolvirõngad tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.