• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • koksistamine - seadmed ja masinad

Otsingu tulemused

Koksistamine - seadmed ja masinad - Import eksport

 1. VKG OIL AS

  Eesti

  VKG Oil AS is the leading Estonian enterprise in the production of shale oil and oil shale chemicals. shale fuel oil (LSFO 1%) coke for electrode industry phenol products (substitute for resorcinol in wood /tire resins, rubber and plastics) fine chemicals (2 methyl resorcinol for hair dye industry) www.vkg.ee

 2. COMBER PROCESS TECHNOLOGY

  Itaalia

  Ettevõte COMBER PROCESS TECHNOLOGY, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Carugate, Itaalia.

 3. ATEC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ATEC S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 4. KURVERS PIPING ITALY S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte KURVERS PIPING ITALY S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Bergamo, Itaalia.

 5. TECNOSID S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TECNOSID S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Roma, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GEPA SYSTEMS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GEPA SYSTEMS S.R.L., aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Pessano Con Bornago, Itaalia.

 2. RIZZI ENGINEERING S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte RIZZI ENGINEERING S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Adro, Itaalia.

 3. BOXMARK LEATHER D.O.O.

  Horvaatia

  Ettevõte BOXMARK LEATHER D.O.O., aastal ja mis tegeleb Energia - tootmisjaamad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Koksistamine - seadmed ja masinad, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Trnovec Bartolovecki, Horvaatia.

 4. ALFA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ALFA S.R.L., aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Calderara Di Reno, Itaalia.

 5. CIMCO EUROPE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CIMCO EUROPE S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, Koksistamine - seadmed ja masinad, Nafta ekstraheerimise süsteemid ja seadmed, JA Koksistamine - seadmed ja masinad tööstustes. See asub Gallarate, Itaalia.

 1. BIESSE TECHNOLOGY S.R.L.

  Itaalia

 2. AGB PNEUMOIDRAULICA S.R.L.

  Itaalia

 1. O.M.C. S.P.A.

  Itaalia

 2. SOMEFI S.P.A.

  Itaalia

 3. BELLELI ENERGY CRITICAL PROCESS EQUIPMENT CPE S.R.L.

  Itaalia

 4. BCI BAUTECHNIK GROUP

  Itaalia

 5. GIOTTO WATER S.R.L.

  Itaalia

 6. N.S. PETROLEUM

  Itaalia

 7. BALCHEM SURFACTANT S.R.L.

  Itaalia

 8. BBA BETONS BITUMINEUX DE L AVESNOIS

  Prantsusmaa

 1. E.M.S S.R.L.

  Itaalia

 2. GEOFLANGE S.R.L.

  Itaalia

 3. OGC S.R.L.

  Itaalia

 4. EUROPCORR S.R.L.

  Itaalia

 5. BILCO ANTIFIRE ENGINERING S.R.L.

  Itaalia

 6. MULTIGEL S.R.L.

  Itaalia

 7. ITALCA S.R.L.

  Itaalia

 8. COSTRUZIONI IMPIANTI INDUSTRIALI GUATELLI S.P.A.

  Itaalia

 9. B.R.S. EUROTECNO S.R.L.

  Itaalia

 10. SERVIZI INTEGRATI DI SICUREZZA S.R.L.

  Itaalia

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Koksistamine - seadmed ja masinad - Import eksport

Tulemuste arv

26 118 Ettevõtted