• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • klambrid

Otsingu tulemused

Klambrid - Import eksport

 1. MPV PAPIER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MPV PAPIER GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Klambrid tööstuses. See asub Maintal, Saksamaa.

 2. TIMPACO GMBH FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNG

  Saksamaa

  Ettevõte TIMPACO GMBH FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Klambrid tööstuses. See asub Ennepetal, Saksamaa.

 3. A.P.M. (AGRAFE PRÉCISION MÉCANIQUE)

  Prantsusmaa

  Ettevõte A.P.M. (AGRAFE PRÉCISION MÉCANIQUE), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klambrid tööstuses. See tegeleb ka metal staples for packing, JA staples for office staplers tööstustes. See asub Enchenberg, Prantsusmaa.

 4. AMBS + MORSCH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AMBS + MORSCH GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Klambrid tööstuses. See asub Lahr, Saksamaa.

 5. KYOCERA SENCO SWITZERLAND AG

  Šveits

  Ettevõte KYOCERA SENCO SWITZERLAND AG, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Klambrid tööstuses. See asub Horgen, Šveits.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. KEMERLI METAL

  Türgi

  Ettevõte KEMERLI METAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klambrid tööstuses. See tegeleb ka furniture, compressed-air tools, JA furniture accessories tööstustes. See asub Kayseri, Türgi.

 2. TORREGGIANI SRL

  Itaalia

  Ettevõte TORREGGIANI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klambrid tööstuses. See tegeleb ka Naelad ja tikkpoldid, Naelapüstolid, suruõhul töötavad, electrowelded rivets, tacks, Naelad ja tikkpoldid, JA Naelapüstolid, suruõhul töötavad tööstustes. See asub Ceresara, Itaalia.

 3. 3D MAKINA KALIP

  Türgi

  Ettevõte 3D MAKINA KALIP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klambrid tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 4. MLT MINET LACING TECHNOLOGY SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte MLT MINET LACING TECHNOLOGY SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klambrid tööstuses. See tegeleb ka Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed, Lintkonveierid, straps, Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed, JA Lintkonveierid tööstustes. See asub Saint-Chamond, Prantsusmaa.

 5. TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI

  Türgi

  Ettevõte TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See tegeleb ka Klambrid, galvanized wire, cords, Klambrid, JA studded gabions tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. STALGRIT

  Valgevene

  Ettevõte STALGRIT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klammerdamis- ja naelutamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Klambrid, Naelad ja tikkpoldid, Klambrid, Naelad ja tikkpoldid, Nailing and stapling machinery, JA nails tööstustes. See asub Retchitsa, Valgevene.

 2. HENAN WINWAY ELECTROMECHANICAL TECHNOLOGY CO,.LTD

  Hiina

  Ettevõte HENAN WINWAY ELECTROMECHANICAL TECHNOLOGY CO,.LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klambrid tööstuses. See tegeleb ka Mõõtepulgad, mõõdulindid ja joonlauad, JA Mõõtepulgad, mõõdulindid ja joonlauad tööstustes. See asub Shangqiu, Hiina.

 1. TRAFILERIA TRAVER SRL

  Itaalia

  Ettevõte TRAFILERIA TRAVER SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klambrid tööstuses. See tegeleb ka metal wire, JA wire tööstustes. See asub Zevio, Itaalia.

 2. TEW INDUSTRY CO., LTD.

  Taiwan

  Ettevõte TEW INDUSTRY CO., LTD., aastal ja mis tegeleb Naelad ja tikkpoldid tööstuses. See tegeleb ka Klambrid, JA Klambrid tööstustes. See asub Kaohsiung, Taiwan.

 3. SOFRAGRAF SENCO

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOFRAGRAF SENCO, aastal ja mis tegeleb Klambrid tööstuses. See tegeleb ka Klambrid - eripakendamine, Sisustatud kontorite ja tööstuspindade teenused, Klambrid - eripakendamine, JA Sisustatud kontorite ja tööstuspindade teenused tööstustes. See asub St Ame, Prantsusmaa.

 4. CATTINI BOX MANUFACTURER

  Poola

  Verified by europages badge

  Ettevõte CATTINI BOX MANUFACTURER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkepaberi tootmine tööstuses. See tegeleb ka Pakkematerjalid - paber ja papp, Eripakendamine, Klambrid - eripakendamine, Pakendamine, Lainepapp, Pakkematerjalid - paber ja papp, Eripakendamine, Klambrid - eripakendamine, JA Pakendamine tööstustes. See asub Cracow, Poola.

 5. CANGNAN BODE CRAFTS CO. LTD

  Hiina

  Ettevõte CANGNAN BODE CRAFTS CO. LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lipud, ametimärgid ja trofeed tööstuses. See tegeleb ka Klambrid - rõivatööstustarbed, Klambrid - rõivatööstustarbed, medals, emblems, JA metal plaques tööstustes. See asub Wenzhou, Hiina.

 6. PLASTFORM-DIMITROV OOD

  Bulgaaria

  Ettevõte PLASTFORM-DIMITROV OOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klambrid - rõivatööstustarbed tööstuses. See tegeleb ka galvanisation tööstustes. See asub Sofia, Bulgaaria.

 7. PER DONNA ESPANA

  Rumeenia

  Ettevõte PER DONNA ESPANA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klambrid - rõivatööstustarbed tööstuses. See tegeleb ka Rõivatööstustarbed, wholesale clothing, fabric wholesale, Rõivatööstustarbed, JA clothing supplies tööstustes. See asub Bucharest, Rumeenia.

 8. WESTFOX INDUSTRY LIMITED

  Hiina

  Ettevõte WESTFOX INDUSTRY LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klambrid - rõivatööstustarbed tööstuses. See asub Xiamen, Hiina.

 1. GROUP PROGRESS

  Türgi

  Ettevõte GROUP PROGRESS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klambrid - rõivatööstustarbed tööstuses. See tegeleb ka clothing accessories tööstustes. See asub Mahdia, Türgi.

 2. HALAND. HALINA GRZELAK

  Poola

  Ettevõte HALAND. HALINA GRZELAK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klambrid - rõivatööstustarbed tööstuses. See tegeleb ka Nööbid, JA Nööbid tööstustes. See asub Łódź, Poola.

 3. CUSTOM PACKAGING BOXES UK

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CUSTOM PACKAGING BOXES UK, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Klambrid - eripakendamine tööstuses. See tegeleb ka Pitserid - eripakendamine, Infosüsteemid - nõustamine, Pitserid - eripakendamine, JA Infosüsteemid - nõustamine tööstustes. See asub London Uk, Ühendkuningriik.

 4. DOLISON INT. LTD.

  Bangladesh

  Ettevõte DOLISON INT. LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klambrid - rõivatööstustarbed tööstuses. See asub Gulshan, Bangladesh.

 5. MERCERÍA BARCELONA

  Hispaania

  Ettevõte MERCERÍA BARCELONA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Klambrid - rõivatööstustarbed tööstuses. See asub Barcelona, Hispaania.

 6. CUCITO INDUSTRIALE SRL

  Itaalia

  Ettevõte CUCITO INDUSTRIALE SRL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Klambrid - rõivatööstustarbed tööstuses. See tegeleb ka accessories for sewing machines, JA edgers tööstustes. See asub Caerano Di San Marco, Itaalia.

 7. RUBAN DE PARIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte RUBAN DE PARIS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Klambrid - rõivatööstustarbed tööstuses. See tegeleb ka Elastikrihmad, Paelad ja nöörid, Kummilindid, Elastikniidid, Elastikrihmad, Paelad ja nöörid, Kummilindid, JA Elastikniidid tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 8. SHENZHEN LIHONGJUN CLOTHING CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte SHENZHEN LIHONGJUN CLOTHING CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klambrid - rõivatööstustarbed tööstuses. See asub Shenzhen, Hiina.

 9. HANER IPLIK SANAYI TICARET LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte HANER IPLIK SANAYI TICARET LTD.STI., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Klambrid - rõivatööstustarbed tööstuses. See tegeleb ka textile product stain removers tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 10. SHANGHAI SIXIANG TRADING CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte SHANGHAI SIXIANG TRADING CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klambrid - rõivatööstustarbed tööstuses. See tegeleb ka Girls leggings tööstustes. See asub Yiwu, Hiina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta