• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kivid ja mineraalid

Otsingu tulemused

Kivid ja mineraalid - Import eksport

 1. CARMEUSE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte CARMEUSE, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka processing and extraction of limestone, dolomitic lime, limestone for industry, dolomitic lime for environmental services, Cellular concrete, cellular concrete for construction, products for agri-foods, calcium for the steel industry, JA pollution control tööstustes. See asub Andenne, Belgia.

 2. MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA

  Portugal

  Verified by europages badge

  Ettevõte MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kivid ja mineraalid, Käiad, Graniit, marketing of granite, Granite sales, Granite Guides, provision of labor, subcontracting staff management, JA Granite cubes tööstustes. See asub Penafiel, Portugal.

 3. LITTLER BULK HAULAGE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LITTLER BULK HAULAGE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Ehitusmaterjalid, building gravel, Ehitusmaterjalid, JA crushed stone tööstustes. See asub Chester., Ühendkuningriik.

 4. LES TRÉSORS DU BRÉSIL

  Prantsusmaa

  Ettevõte LES TRÉSORS DU BRÉSIL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Ehted ja juveelid, Ehted ja juveelid, JA craft made stone jewellery tööstustes. See asub Manosque, Prantsusmaa.

 5. PRIMUS TASK ARRATIA S.L

  Hispaania

  Ettevõte PRIMUS TASK ARRATIA S.L, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka minerals, JA amethysts tööstustes. See asub Dima, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. KRONOS METAL TIC. VE SAN. A.S.

  Türgi

  Ettevõte KRONOS METAL TIC. VE SAN. A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka spray guns for painting, sandblasting granules, nozzles for sandblasting, JA refractory material tööstustes. See asub Malatya, Türgi.

 2. EMADISTONE

  Iraan

  Ettevõte EMADISTONE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See asub Isfahan, Iraan.

 3. THEIA BAZALT MADENCİLİK İNŞAT MİM MÜH PEYZ İTH İHR SAN TİC LTD ŞTİ

  Türgi

  Ettevõte THEIA BAZALT MADENCİLİK İNŞAT MİM MÜH PEYZ İTH İHR SAN TİC LTD ŞTİ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Marmor ja looduslikud kivid, Marmor ja looduslikud kivid, Natural stone tiles, basalt, JA Marble tiles tööstustes. See asub Kayseri̇, Türgi.

 4. DERBYSHIRE SPECIALIST AGGREGATES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DERBYSHIRE SPECIALIST AGGREGATES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See asub Derbyshire, Ühendkuningriik.

 5. ERGE KOSTKA BRUKOWA GDAŃSK

  Poola

  Ettevõte ERGE KOSTKA BRUKOWA GDAŃSK, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka pebbles, construction stone, decorative stones for gardens, JA stone portals tööstustes. See asub Gdańsk, Poola.

 1. MARCOFLEX

  Belgia

  Ettevõte MARCOFLEX, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka abrasives, JA sandblasting tööstustes. See asub Merchtem, Belgia.

 2. P.W. STACHYRA STANISŁAW STACHYRA

  Poola

  Ettevõte P.W. STACHYRA STANISŁAW STACHYRA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Kaevandamine - masinad ja seadmed, Aggregates, sand, Kaevandamine - masinad ja seadmed, JA transport company tööstustes. See asub Lublin, Poola.

 1. SPADANASTONE

  Iraan

  Ettevõte SPADANASTONE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See asub Esfahan, Iraan.

 2. SQUARED ENERGY & MINERALS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SQUARED ENERGY & MINERALS LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka natural talc, JA talc dusters tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 3. POLSEP MINING

  Türgi

  Ettevõte POLSEP MINING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka sepiolyte, JA absorbents tööstustes. See asub Eskişehir, Türgi.

 4. PEDRA JARDIM

  Portugal

  Ettevõte PEDRA JARDIM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka covering stones, decorative stones, limestone, JA stone tile floorings tööstustes. See asub Serro Ventoso, Portugal.

 5. IDA-ORE

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte IDA-ORE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See asub Nampa, Ameerika Ühendriigid.

 6. OOO ETALON-SERVIS

  Türgi

  Ettevõte OOO ETALON-SERVIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka zeolite, urea resins, JA potassium and derivatives tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. MARDAN REVESTIMENTOS

  Brasiilia

  Ettevõte MARDAN REVESTIMENTOS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka quartz, quartzite, granite, JA kaolin tööstustes. See asub Campina Grande, Brasiilia.

 8. ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S

  Türgi

  Ettevõte ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid ja mineraalid, JA Vääriskivid ja mineraalid tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 1. KRISTAL KARTEL

  Holland

  Ettevõte KRISTAL KARTEL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Amethysts tööstustes. See asub Halsteren, Holland.

 2. RV STONE SUPPLY

  India

  Ettevõte RV STONE SUPPLY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, black granite, JA Liivakivi tööstustes. See asub Visakhapatnam, India.

 3. HOMAAN CO

  Hispaania

  Ettevõte HOMAAN CO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka natural asphalt rock, JA Natural bitumens tööstustes. See asub Malaga, Hispaania.

 4. ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM GRANITU

  Poola

  Ettevõte ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM GRANITU, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Hauasambad, big tables, granita, Hauasambad, JA funerary monuments tööstustes. See asub Pyrzyce, Poola.

 5. X-RAY MINERAL SERVICES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte X-RAY MINERAL SERVICES LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See asub Colwyn Bay, Ühendkuningriik.

 6. TORKAN LTD.

  Türgi

  Ettevõte TORKAN LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka zeolite, JA building materials tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. INA MINERALS

  Türgi

  Ettevõte INA MINERALS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka pumice stone, JA zeolite tööstustes. See asub Balikesir, Türgi.

 8. THM MADENCILIK ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET

  Türgi

  Ettevõte THM MADENCILIK ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Köitmine ja viimistlemine, Ehitusmaterjalid, Köitmine ja viimistlemine, JA Ehitusmaterjalid tööstustes. See asub Eskisehir, Türgi.

 9. ALI EXIM ( AA INTERNATIONAL )

  Briti India ookeani ala

  Ettevõte ALI EXIM ( AA INTERNATIONAL ), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka perfumed talcum powder, JA natural talc tööstustes. See asub Jodhpur, Briti India ookeani ala.

 10. BERRY INTERNATIONAL COMMODITY GROUP

  Prantsusmaa

  Ettevõte BERRY INTERNATIONAL COMMODITY GROUP, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandusteenused, Kivid ja mineraalid, trading advice, Põllumajandusteenused, JA Kivid ja mineraalid tööstustes. See asub Cachan, Prantsusmaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Kivid ja mineraalid - Import eksport

Tulemuste arv

8553 Ettevõtted