• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • katlad- malmist

Otsingu tulemused

Katlad- malmist - Import eksport

 1. BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL"

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL", on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pliidid, malmist tööstuses. See tegeleb ka Katlad, malmist, Ärikingitused, cast iron plates, pans, paella pans, pots and pans, non-stick pans, chestnut pans, JA frying pans tööstustes. See asub Bila Tserkva, Kiev Region, Ukraina.

 2. CALDAIE MELGARI SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte CALDAIE MELGARI SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskatlad tööstuses. See tegeleb ka Katlad, malmist, steam boilers for industrial use, industrial boiler rentals, boiler rental, Katlad, malmist, steam accumulators, gas-fired boilers for industrial use, low-pressure boilers, JA steam boilers for steel-works tööstustes. See asub Gadesco-Pieve Delmona, Itaalia.

 3. IBC HEIZTECHNIK & NOSTALGIE WOHNPRODUKTE

  Saksamaa

  Ettevõte IBC HEIZTECHNIK & NOSTALGIE WOHNPRODUKTE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlad, malmist tööstuses. See asub Sondershausen, Saksamaa.

 4. BENESSERE SRL

  Itaalia

  Ettevõte BENESSERE SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Katlad, malmist tööstuses. See tegeleb ka boilers, air conditioning, technical assistance, JA boiler maintenance tööstustes. See asub Casaleone, Itaalia.

 5. MENESTRINA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MENESTRINA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlad, malmist tööstuses. See tegeleb ka tar and bitumen devils for road construction, JA plants and equipment for mixing and emulsifying tar tööstustes. See asub Trento, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. DELLIS ETS

  Belgia

  Ettevõte DELLIS ETS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlad, malmist tööstuses. See tegeleb ka Metalltõrred, Keskkonnapuhastusteenused, boilers for home use, Metalltõrred, Degassing, contractors, JA Keskkonnapuhastusteenused tööstustes. See asub Neuville, Belgia.

 2. SC BELVEDERE 96 COMEX SRL

  Rumeenia

  Ettevõte SC BELVEDERE 96 COMEX SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Ravimitööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Katlad, malmist, Kemikaalide ja ravimite pakkimismasinad, Tööstusliku sisseseade paigaldamine ja demonteerimine, Roostevabast terasest torud, Katlad, malmist, Kemikaalide ja ravimite pakkimismasinad, Tööstusliku sisseseade paigaldamine ja demonteerimine, JA Roostevabast terasest torud tööstustes. See asub Bucharest, Rumeenia.

 3. RIMA HEATING SYSTEMS

  Türgi

  Ettevõte RIMA HEATING SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlad, malmist tööstuses. See tegeleb ka wall-hung condensation boilers, gas-fired boiler, heating system, JA hot water boiler tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. Z.P.H.U. OKSANA

  Poola

  Ettevõte Z.P.H.U. OKSANA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Katlad, malmist tööstuses. See tegeleb ka gas-fired boiler, JA stoves tööstustes. See asub Pleszew, Poola.

 5. CENTROMETAL D.O.O.

  Horvaatia

  Ettevõte CENTROMETAL D.O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlad, malmist tööstuses. See tegeleb ka electric boilers tööstustes. See asub Macinec, Horvaatia.

 1. WÄRME SPOL. S R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte WÄRME SPOL. S R.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Katlad, malmist tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik vee- ja kanalisatsioonivõrk, Pumbad, Soojusvahetid, Gaasitorustiku armatuur, Tööstuslik vee- ja kanalisatsioonivõrk, Pumbad, Soojusvahetid, JA Gaasitorustiku armatuur tööstustes. See asub Brno , Tšehhi Vabariik.

 2. ANTONÍN MÜLLER-MÜLLER A SPOL.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte ANTONÍN MÜLLER-MÜLLER A SPOL., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Vee- ja kanalisatsiooniseadmed ja -tarvikud, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Katlad, malmist, Vee- ja kanalisatsiooniseadmed ja -tarvikud, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, JA Katlad, malmist tööstustes. See asub Teplice , Tšehhi Vabariik.

 1. WEIFANG JINHUAXIN ELECTRIC FURNACE MANUFACTURING CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte WEIFANG JINHUAXIN ELECTRIC FURNACE MANUFACTURING CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlad, malmist tööstuses. See asub Weifang, Hiina.

 2. ZHONGHE FOUNDRY CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte ZHONGHE FOUNDRY CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlad, malmist tööstuses. See tegeleb ka cast iron fittings, JA metal manhole covers for building tööstustes. See asub cangzhou, Hiina.

 3. CLIMATEC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CLIMATEC S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kütteseadmed tööstuses. See tegeleb ka Koduküttesüsteemid ja -seadmed, Katlad, malmist, Koduküttesüsteemid ja -seadmed, JA Katlad, malmist tööstustes. See asub Matera, Itaalia.

 4. TVS TERMOVALSERIANA

  Itaalia

  Ettevõte TVS TERMOVALSERIANA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Keskküttesüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Katlad, malmist, Tööstuslikud põletid, Katlad, malmist, JA Tööstuslikud põletid tööstustes. See asub Rovetta, Itaalia.

 5. T.S. DI GOLDONI STEFANO

  Itaalia

  Ettevõte T.S. DI GOLDONI STEFANO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kütteseadmed tööstuses. See tegeleb ka Koduküttesüsteemid ja -seadmed, Katlad, malmist, Koduküttesüsteemid ja -seadmed, JA Katlad, malmist tööstustes. See asub Senigallia, Itaalia.

 6. DITTA CORBELLI DI VIOLA LUCIA

  Itaalia

  Ettevõte DITTA CORBELLI DI VIOLA LUCIA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Katlad, malmist tööstuses. See tegeleb ka Tööstuskatlad, Veeboilerid, Tööstuskatlad, JA Veeboilerid tööstustes. See asub La Spezia, Itaalia.

 7. A.T.A. SERVICE S.A.S. DI DEMARTINI EMANUELE MARCO

  Itaalia

  Ettevõte A.T.A. SERVICE S.A.S. DI DEMARTINI EMANUELE MARCO, aastal ja mis tegeleb Katlad, malmist tööstuses. See tegeleb ka boilers for communities tööstustes. See asub Rapallo, Itaalia.

 8. ALTEL S.N.C. DI GALLINI A. & PAMPOLINI L.

  Itaalia

  Ettevõte ALTEL S.N.C. DI GALLINI A. & PAMPOLINI L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Katlad, malmist tööstuses. See tegeleb ka Tööstuskatlad, Veeboilerid, Tööstuskatlad, JA Veeboilerid tööstustes. See asub Ferrara, Itaalia.

 1. CEREA PIETRO

  Itaalia

  Ettevõte CEREA PIETRO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud põletid tööstuses. See tegeleb ka Katlad, malmist, Tööstuskatlad, Katlad, malmist, JA Tööstuskatlad tööstustes. See asub Anzano Del Parco, Itaalia.

 2. PULVIRENTI LUCIANO

  Itaalia

  Ettevõte PULVIRENTI LUCIANO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kütte- ja kliimaseadmetööd tööstuses. See tegeleb ka Katlad, malmist, Tööstuskatlad, Katlad, malmist, JA Tööstuskatlad tööstustes. See asub Giarre, Itaalia.

 3. RUTHS S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte RUTHS S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlad, malmist tööstuses. See tegeleb ka Tööstuskatlad, gas-fired boilers for industrial use, JA Tööstuskatlad tööstustes. See asub Genova, Itaalia.

 4. OSBY PARCA AB

  Rootsi

  Ettevõte OSBY PARCA AB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskatlad tööstuses. See tegeleb ka Roostevabast terasest katlad, Katlad, malmist, Roostevabast terasest katlad, JA Katlad, malmist tööstustes. See asub Osby, Rootsi.

 5. BERDUSCO S.A.S. DI BERDUSCO ANTONIO E C.

  Itaalia

  Ettevõte BERDUSCO S.A.S. DI BERDUSCO ANTONIO E C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Keskküttesüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Katlad, malmist, Tööstuslikud põletid, Katlad, malmist, JA Tööstuslikud põletid tööstustes. See asub Montebelluna, Itaalia.

 6. CALOR CLIMA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CALOR CLIMA S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Karkassitööd - ehitus tööstuses. See tegeleb ka Keskküttesüsteemid, Katlad, malmist, Keskküttesüsteemid, JA Katlad, malmist tööstustes. See asub Cesano Boscone, Itaalia.

 7. CENTRO CLIMA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CENTRO CLIMA S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskatlad tööstuses. See tegeleb ka Katlad, malmist, Veeboilerid, Katlad, malmist, JA Veeboilerid tööstustes. See asub Molfetta, Itaalia.

 8. G.M. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte G.M. S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puhastusteenused tööstuses. See tegeleb ka Tööstuskatlad, Katlad, malmist, Tööstuskatlad, JA Katlad, malmist tööstustes. See asub Savignano Sul Rubicone, Itaalia.

 9. EUROGAS S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte EUROGAS S.N.C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Katlad, malmist tööstuses. See tegeleb ka Tööstuskatlad, Veeboilerid, Tööstuskatlad, JA Veeboilerid tööstustes. See asub Piacenza, Itaalia.

 10. CIUCCI DOMENICO

  Itaalia

  Ettevõte CIUCCI DOMENICO, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kütteseadmed tööstuses. See tegeleb ka Koduküttesüsteemid ja -seadmed, Katlad, malmist, Koduküttesüsteemid ja -seadmed, JA Katlad, malmist tööstustes. See asub Subiaco, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta