• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • katelsepatööd laevadel

Otsingu tulemused

Katelsepatööd laevadel - Import eksport

 1. COTERENA SL

  Hispaania

  Ettevõte COTERENA SL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, Katelsepatööd laevadel, shipyards, Repairs and maintenance, ship, JA Onshore cogeneration tööstustes. See asub Vigo-Pontevedra, Hispaania.

 2. AGNELLO METALLURGICA SRL

  Itaalia

  Ettevõte AGNELLO METALLURGICA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plasmalõikurid tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, certified metal carpentry, Katelsepatööd laevadel, JA sheets made to measure tööstustes. See asub Termini Imerese, Itaalia.

 3. FUTUR NÀUTIC SL

  Hispaania

  Ettevõte FUTUR NÀUTIC SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Garaažide ja teenindusjaamade seadmed ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, naval construction / shipbuilding, shipyards, Katelsepatööd laevadel, JA shipyards tööstustes. See asub BARCELONA, Hispaania.

 4. BAUMIER SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte BAUMIER SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlasüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Täppiskatelsepatööd, Katelsepatööd laevadel, Täppiskatelsepatööd, Katelsepatööd laevadel, JA subcontracting and mechanized welding tööstustes. See asub La Garde, Prantsusmaa.

 5. AEMN

  Prantsusmaa

  Ettevõte AEMN, aastal ja mis tegeleb Vaskkatlad tööstuses. See tegeleb ka Täppiskatelsepatööd, Katelsepatööd laevadel, Roostevabast terasest katlad, Täppiskatelsepatööd, Katelsepatööd laevadel, Roostevabast terasest katlad, JA tig welding tööstustes. See asub Cordemais, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. C.M.M. COSTRUZIONI MECCANICHE MONTIRONE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte C.M.M. COSTRUZIONI MECCANICHE MONTIRONE S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Rasked katelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, JA Katelsepatööd laevadel tööstustes. See asub Montirone, Itaalia.

 2. PROMETAL TECNOLOGÍA E INNOVACIÓN S.L.

  Hispaania

  Ettevõte PROMETAL TECNOLOGÍA E INNOVACIÓN S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katelsepatööd laevadel tööstuses. See tegeleb ka Täppiskatelsepatööd, Katlasüsteemid, Kergsulamkatlad, Roostevabast terasest katlad, Täppiskatelsepatööd, Katlasüsteemid, Kergsulamkatlad, JA Roostevabast terasest katlad tööstustes. See asub As Pontes-A Coruña, Hispaania.

 3. TISSOT SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte TISSOT SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlasüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Insenerid - tööstusettevõtjad, Tööstushooldus, Katelsepatööd laevadel, Insenerid - tööstusettevõtjad, industrial assemblies, Tööstushooldus, JA Katelsepatööd laevadel tööstustes. See asub Cahors, Prantsusmaa.

 4. BRIVET MECANO SOUDURE

  Prantsusmaa

  Ettevõte BRIVET MECANO SOUDURE, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Täppiskatelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Roostevabast terasest katlad, Katelsepatööd õhusõidukitel, Katelsepatööd laevadel, Roostevabast terasest katlad, Stainless steel metalwork, Katelsepatööd õhusõidukitel, JA Katelsepatööd laevadel tööstustes. See asub Pontchateau, Prantsusmaa.

 5. TOMSTEEL SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte TOMSTEEL SARL, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Katlasüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, Tööstushooldus, industrial pipes, Katelsepatööd laevadel, Tööstushooldus, JA Locksmithing tööstustes. See asub Cambo-Les-Bains, Prantsusmaa.

 1. IRUMAR

  Hispaania

  Ettevõte IRUMAR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katelsepatööd laevadel tööstuses. See asub Galdakao, Hispaania.

 2. STEELWORKSOLUTIONS.LTD

  Malta

  Ettevõte STEELWORKSOLUTIONS.LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Torutarindid, Katelsepatööd laevadel, welding, heavy metal structural work, Torutarindid, JA Katelsepatööd laevadel tööstustes. See asub St Julian's, Malta.

 1. C.N.I. CONSORZIO NAVALE INDUSTRIALE SRL

  Itaalia

  Ettevõte C.N.I. CONSORZIO NAVALE INDUSTRIALE SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlasüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, machining, JA Katelsepatööd laevadel tööstustes. See asub Santa Maria La Carità, Itaalia.

 2. CALDERERIA DE HUMANES SA

  Hispaania

  Ettevõte CALDERERIA DE HUMANES SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katelsepatööd õhusõidukitel tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, Purustus- ja peenestusseadmed, Kaevandamine - masinad ja seadmed, Rasked katelsepatööd, Katelsepatööd laevadel, Purustus- ja peenestusseadmed, Kaevandamine - masinad ja seadmed, JA Rasked katelsepatööd tööstustes. See asub Humanes De Madrid, Hispaania.

 3. TALLERES GANOMAGOGA SL

  Hispaania

  Ettevõte TALLERES GANOMAGOGA SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katelsepatööd laevadel tööstuses. See tegeleb ka Roostevabast terasest katlad, Vaskkatlad, Rasked katelsepatööd, Roostevabast terasest katlad, Vaskkatlad, JA Rasked katelsepatööd tööstustes. See asub Ponteareas, Hispaania.

 4. AALBORG INDUSTRIES A/S

  Taani

  Ettevõte AALBORG INDUSTRIES A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlasüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, Soojusvahetid, Lehtradiaatorid, Tööstuskatlad, Katelsepatööd laevadel, Soojusvahetid, Lehtradiaatorid, JA Tööstuskatlad tööstustes. See asub Aalborg, Taani.

 5. D.M.Z. S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte D.M.Z. S.P.A., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Rasked katelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Masintöötlemine - teras ja metall, Katelsepatööd laevadel, Masintöötlemine - teras ja metall, JA Katelsepatööd laevadel tööstustes. See asub Villa Bartolomea, Itaalia.

 6. PORTOBELLO RMF ENGINEERING LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PORTOBELLO RMF ENGINEERING LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlasüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, Soojusvahetid, Katelsepatööd laevadel, JA Soojusvahetid tööstustes. See asub Barnsley, Ühendkuningriik.

 7. ARMAFER S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ARMAFER S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Rasked katelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, metal components and parts for the building trade, JA Katelsepatööd laevadel tööstustes. See asub Bergamo, Itaalia.

 8. MARTINUCCI GIOVANNI E FIGLI

  Itaalia

  Ettevõte MARTINUCCI GIOVANNI E FIGLI, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Rasked katelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, metal reinforcements for the building trade, JA Katelsepatööd laevadel tööstustes. See asub San Giorgio Jonico, Itaalia.

 1. BOMBARDA GIOVANNI & C.

  Itaalia

  Ettevõte BOMBARDA GIOVANNI & C., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Rasked katelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, drawing metals, JA Katelsepatööd laevadel tööstustes. See asub San Giacomo Delle Segnate, Itaalia.

 2. EMILIO GRASSINI E FIGLIO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte EMILIO GRASSINI E FIGLIO S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Rasked katelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, JA Katelsepatööd laevadel tööstustes. See asub Genova, Itaalia.

 3. CONTAINER SERVICE RAVENNA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CONTAINER SERVICE RAVENNA S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid tööstuses. See tegeleb ka Rasked katelsepatööd, Katelsepatööd laevadel, Rasked katelsepatööd, JA Katelsepatööd laevadel tööstustes. See asub Ravenna, Itaalia.

 4. F.LLI TINARELLI & C. DI TINARELLI GASPARE S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte F.LLI TINARELLI & C. DI TINARELLI GASPARE S.N.C., aastal ja mis tegeleb Rasked katelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, metal structural work products, JA Katelsepatööd laevadel tööstustes. See asub Imola, Itaalia.

 5. MANCINO MASSIMO

  Itaalia

  Ettevõte MANCINO MASSIMO, aastal ja mis tegeleb Rasked katelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, Sepised, Katelsepatööd laevadel, JA Sepised tööstustes. See asub Alice Castello, Itaalia.

 6. OFFICINA VI.RI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte OFFICINA VI.RI S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Rasked katelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, steel roofing for sports facilities, JA Katelsepatööd laevadel tööstustes. See asub Uzzano, Itaalia.

 7. C.F.A.

  Itaalia

  Ettevõte C.F.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rasked katelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, metal components and parts for the building trade, JA Katelsepatööd laevadel tööstustes. See asub Penne, Itaalia.

 8. D.D.S. DI DAL SASSO DEMMIS

  Itaalia

  Ettevõte D.D.S. DI DAL SASSO DEMMIS, aastal ja mis tegeleb Rasked katelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, Alumiiniumaknad, Katelsepatööd laevadel, JA Alumiiniumaknad tööstustes. See asub Pray, Itaalia.

 9. LEONI NELLO

  Itaalia

  Ettevõte LEONI NELLO, aastal ja mis tegeleb Rasked katelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, JA Katelsepatööd laevadel tööstustes. See asub Valsamoggia, Itaalia.

 10. OFFICINA FRATELLI BERTOLOTTI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte OFFICINA FRATELLI BERTOLOTTI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rasked katelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, terminals for electric lines and cables, JA Katelsepatööd laevadel tööstustes. See asub Volpiano, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta