• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kasvuhoonete sisseseade

Otsingu tulemused

Kasvuhoonete sisseseade - Import eksport

 1. FOGSIS IKLIMLENDIRME MAK. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte FOGSIS IKLIMLENDIRME MAK. SAN. VE TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonete sisseseade tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 2. DILL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DILL GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonete sisseseade tööstuses. See asub Ehningen, Saksamaa.

 3. WOLFGANG KÖHLER

  Austria

  Ettevõte WOLFGANG KÖHLER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonete sisseseade tööstuses. See asub Eichgraben, Austria.

 4. INVERNADEROS Y VIVEROS

  Hispaania

  Ettevõte INVERNADEROS Y VIVEROS, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonete sisseseade tööstuses. See tegeleb ka heating for greenhouses, greenhouses for floriculture and gardening, JA nursery greenhouses tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

 5. SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI

  Türgi

  Ettevõte SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonetaimed tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonete sisseseade, greenhouse products, nursery greenhouses, boilers for greenhouses, JA Kasvuhoonete sisseseade tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ECO SERA SISTEMLERI

  Türgi

  Ettevõte ECO SERA SISTEMLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonetaimed, Kasvuhoonete sisseseade, Põllumajandus – masinad ja seadmed, greenhouses for market gardening, Kasvuhoonetaimed, Kasvuhoonete sisseseade, JA Põllumajandus – masinad ja seadmed tööstustes. See asub Mersin, Türgi.

 2. SERA MARKETIM

  Türgi

  Ettevõte SERA MARKETIM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonete sisseseade tööstuses. See tegeleb ka sheep's milk cheeses, greenhouse products, JA glasshouse covers tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 3. DIETER DENZER GARTENBAU INHABER STEPHAN PLESSE

  Saksamaa

  Ettevõte DIETER DENZER GARTENBAU INHABER STEPHAN PLESSE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonete sisseseade, JA Kasvuhoonete sisseseade tööstustes. See asub Gochsheim, Saksamaa.

 4. D.R.S.IMPIANTI

  Itaalia

  Ettevõte D.R.S.IMPIANTI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonete sisseseade tööstuses. See asub Capaccio, Itaalia.

 5. ACM GREENHOUSE CO LTD

  Hispaania

  Ettevõte ACM GREENHOUSE CO LTD, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Kiirkasvuhooned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Köetavad kasvuhooned, Kasvuhoonete sisseseade, Kiirkasvuhooned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Köetavad kasvuhooned, JA Kasvuhoonete sisseseade tööstustes. See asub San Javier, Hispaania.

 1. SISTEMAS DR INVERNADEROS

  Hispaania

  Ettevõte SISTEMAS DR INVERNADEROS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonete sisseseade tööstuses. See asub Campo Real, Hispaania.

 2. SFAAS: SNAIL FARMING AND AGRICULTURAL SUPPLIES

  Kreeka

  Ettevõte SFAAS: SNAIL FARMING AND AGRICULTURAL SUPPLIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonete sisseseade tööstuses. See tegeleb ka greenhouses, JA snail breeding tööstustes. See asub Sofia, Kreeka.

 1. CASADO SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte CASADO SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonete sisseseade tööstuses. See asub Douville, Prantsusmaa.

 2. INDUSTRIAS METALICAS AGRICOLAS S.A.

  Hispaania

  Ettevõte INDUSTRIAS METALICAS AGRICOLAS S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonete sisseseade, JA Kasvuhoonete sisseseade tööstustes. See asub Galar, Hispaania.

 3. METAAL- EN KUNSTSTOFFEN INDUSTRIE SNELDER B.V.

  Holland

  Ettevõte METAAL- EN KUNSTSTOFFEN INDUSTRIE SNELDER B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonete sisseseade, JA Kasvuhoonete sisseseade tööstustes. See asub Utrecht, Holland.

 4. OPJ HANDEL A/S

  Taani

  Ettevõte OPJ HANDEL A/S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonete sisseseade, JA Kasvuhoonete sisseseade tööstustes. See asub Odense S, Taani.

 5. SERRES PRETAMO

  Prantsusmaa

  Ettevõte SERRES PRETAMO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonete sisseseade tööstuses. See asub La Framboisiere, Prantsusmaa.

 6. CLAIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte CLAIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonete sisseseade, JA Kasvuhoonete sisseseade tööstustes. See asub Varades, Prantsusmaa.

 7. DALSEM TURKEY DALSER LTD STI

  Türgi

  Ettevõte DALSEM TURKEY DALSER LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonete sisseseade tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 8. AGRO TECHNICAL SUPPLIES SIA

  Läti

  Ettevõte AGRO TECHNICAL SUPPLIES SIA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Väetised ja mullaomaduste parandajad tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus ja metsandus - masinad ja seadmed, Kasvuhoonete sisseseade, Põllumajandus ja metsandus - masinad ja seadmed, JA Kasvuhoonete sisseseade tööstustes. See asub Adazi, Läti.

 1. VIEMOSE-DRIBOGA A/S

  Taani

  Ettevõte VIEMOSE-DRIBOGA A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonete sisseseade, JA Kasvuhoonete sisseseade tööstustes. See asub Tommerup, Taani.

 2. KALE POLYESTER SAN. TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte KALE POLYESTER SAN. TIC. LTD. STI., aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonete sisseseade, JA Kasvuhoonete sisseseade tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 3. VAN DER MEER & VAN DER AREND B.V.

  Holland

  Ettevõte VAN DER MEER & VAN DER AREND B.V., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonete sisseseade, JA Kasvuhoonete sisseseade tööstustes. See asub Wateringen, Holland.

 4. AGROMIRA SOCIEDAD LIMITADA.

  Hispaania

 5. ANGEL CANO MARTINEZ ESPANA SA

  Hispaania

 6. FLAMA DIS TIC. LTD STI.

  Türgi

 7. ALUMINIUM IRELAND LIMITED

  Iirimaa

 8. GOMES, BERTA JESUS PEREIRA

  Portugal

 9. INSTITUTO TECNOLOGICO EUROPEO S.L.

  Hispaania

 10. INVERNADEROS MANUEL CORREA

  Hispaania

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta