• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kasvuhoonetaimed

Otsingu tulemused

Kasvuhoonetaimed - Import eksport

 1. SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI

  Türgi

  Ettevõte SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonetaimed tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonete sisseseade, greenhouse products, nursery greenhouses, boilers for greenhouses, JA Kasvuhoonete sisseseade tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 2. ECO SERA SISTEMLERI

  Türgi

  Ettevõte ECO SERA SISTEMLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonetaimed, Kasvuhoonete sisseseade, Põllumajandus – masinad ja seadmed, greenhouses for market gardening, Kasvuhoonetaimed, Kasvuhoonete sisseseade, JA Põllumajandus – masinad ja seadmed tööstustes. See asub Mersin, Türgi.

 3. LOTOS K

  Ukraina

  Ettevõte LOTOS K, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonetaimed tööstuses. See asub Glevakha, Kyiv State, Ukraina.

 4. SERA TEKNIK

  Türgi

  Ettevõte SERA TEKNIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonetaimed tööstuses. See tegeleb ka greenhouse flowers, greenhouse fruits, greenhouse products, JA greenhouses tööstustes. See asub Mersin, Türgi.

 5. WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Büren, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CASITA HERMOSA PIANTE

  Itaalia

  Ettevõte CASITA HERMOSA PIANTE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonetaimed tööstuses. See tegeleb ka orchids, JA ornamental plants tööstustes. See asub Ruvo Di Puglia, Itaalia.

 2. BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub München, Saksamaa.

 3. BERINGGAARD APS

  Taani

  Ettevõte BERINGGAARD APS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud lilled tööstuses. See tegeleb ka Bonsai, Õistaimed, Kasvuhoonetaimed, Rohelised taimed, Bonsai, Õistaimed, Kasvuhoonetaimed, JA Rohelised taimed tööstustes. See asub Gilleleje, Taani.

 4. OPPERMANN FLORISTIK

  Austria

  Ettevõte OPPERMANN FLORISTIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Ampflwang, Austria.

 5. BLUMEN-BERRET GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMEN-BERRET GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Mühlacker, Saksamaa.

 1. FLORAPRIMA GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FLORAPRIMA GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Wendeburg, Saksamaa.

 2. BLUMEN STIERLE-WAGNER

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMEN STIERLE-WAGNER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, JA Kasvuhoonetaimed tööstustes. See asub Böblingen, Saksamaa.

 1. STEFAN SCHÄDLER

  Saksamaa

  Ettevõte STEFAN SCHÄDLER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Zeltingen-Rachtig, Saksamaa.

 2. BLUMENHAUS WALTER HEIMANN

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMENHAUS WALTER HEIMANN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Giengen, Saksamaa.

 3. GERT HÖFER

  Saksamaa

  Ettevõte GERT HÖFER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Puuvili, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, JA Lõikelilled tööstustes. See asub Dresden, Saksamaa.

 4. WALTER HEERMANN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WALTER HEERMANN GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Stuttgart, Saksamaa.

 5. JOACHIM REIMANN

  Saksamaa

  Ettevõte JOACHIM REIMANN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, JA Kasvuhoonetaimed tööstustes. See asub Neugersdorf, Saksamaa.

 6. BLUMEN-ATELIER SCHWARZ

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMEN-ATELIER SCHWARZ, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Bottrop, Saksamaa.

 7. ROSENHOF BEUTLER

  Saksamaa

  Ettevõte ROSENHOF BEUTLER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, JA Kasvuhoonetaimed tööstustes. See asub Vaihingen, Saksamaa.

 8. HIVERNACLEHORTA

  Hispaania

  Ettevõte HIVERNACLEHORTA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonetaimed tööstuses. See tegeleb ka wholesale flowers and plants, aromatic plants, decorated vases, JA greenhouse flowers tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

 1. BLUMEN ERTLE

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMEN ERTLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Sontheim, Saksamaa.

 2. RIEBL- GELTINGER

  Saksamaa

  Ettevõte RIEBL- GELTINGER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Pfeffenhausen, Saksamaa.

 3. HONGYI LIGHTING LIMITED

  Hiina

  Ettevõte HONGYI LIGHTING LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonetaimed tööstuses. See tegeleb ka hydroponics tööstustes. See asub Dongguan, Hiina.

 4. BLUMENZAUBER MONIKA MAMERO

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMENZAUBER MONIKA MAMERO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, JA Kasvuhoonetaimed tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 5. NOORDAM

  Holland

  Ettevõte NOORDAM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonetaimed, Kasvuhoonetaimed, JA cut flowers tööstustes. See asub S-Gravenzande, Holland.

 6. SABINE KRÖPER

  Saksamaa

  Ettevõte SABINE KRÖPER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Crailsheim, Saksamaa.

 7. ORNAMENTALES JYM

  Costa Rica

  Ettevõte ORNAMENTALES JYM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonetaimed tööstuses. See tegeleb ka ornamental plants, JA greenhouse plants tööstustes. See asub San carlos, Costa Rica.

 8. BLUMEN - SCHMIDT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMEN - SCHMIDT GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, JA Kasvuhoonetaimed tööstustes. See asub Abstatt, Saksamaa.

 9. FLOWER DREAMS LDA

  Portugal

  Ettevõte FLOWER DREAMS LDA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonetaimed tööstuses. See tegeleb ka plants and flowers from all over the world tööstustes. See asub Rio De Mouro, Portugal.

 10. HORTICULTURE HALLEUX

  Belgia

  Ettevõte HORTICULTURE HALLEUX, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka Õistaimed, Kasvuhoonetaimed, Õistaimed, JA Kasvuhoonetaimed tööstustes. See asub Boirs, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Kasvuhoonetaimed - Import eksport

Tulemuste arv

13 011 Ettevõtted