• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kasvuhoonetaimed

Otsingu tulemused

Kasvuhoonetaimed - Import eksport

 1. SERA TEKNIK

  Türgi

  Ettevõte SERA TEKNIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonetaimed tööstuses. See tegeleb ka greenhouse flowers, greenhouse fruits, greenhouse products, JA greenhouses tööstustes. See asub Mersin, Türgi.

 2. SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI

  Türgi

  Ettevõte SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonetaimed tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonete sisseseade, greenhouse products, nursery greenhouses, boilers for greenhouses, JA Kasvuhoonete sisseseade tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 3. ECO SERA SISTEMLERI

  Türgi

  Ettevõte ECO SERA SISTEMLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonetaimed, Kasvuhoonete sisseseade, Põllumajandus – masinad ja seadmed, greenhouses for market gardening, Kasvuhoonetaimed, Kasvuhoonete sisseseade, JA Põllumajandus – masinad ja seadmed tööstustes. See asub Mersin, Türgi.

 4. LOTOS K

  Ukraina

  Ettevõte LOTOS K, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonetaimed tööstuses. See asub Glevakha, Kyiv State, Ukraina.

 5. OPPERMANN FLORISTIK

  Austria

  Ettevõte OPPERMANN FLORISTIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Ampflwang, Austria.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. RIEBL- GELTINGER

  Saksamaa

  Ettevõte RIEBL- GELTINGER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Pfeffenhausen, Saksamaa.

 2. GERT HÖFER

  Saksamaa

  Ettevõte GERT HÖFER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Puuvili, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, JA Lõikelilled tööstustes. See asub Dresden, Saksamaa.

 3. HIVERNACLEHORTA

  Hispaania

  Ettevõte HIVERNACLEHORTA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonetaimed tööstuses. See tegeleb ka wholesale flowers and plants, aromatic plants, decorated vases, JA greenhouse flowers tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

 4. ROSENHOF BEUTLER

  Saksamaa

  Ettevõte ROSENHOF BEUTLER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, JA Kasvuhoonetaimed tööstustes. See asub Vaihingen, Saksamaa.

 5. WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Büren, Saksamaa.

 1. JOACHIM REIMANN

  Saksamaa

  Ettevõte JOACHIM REIMANN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, JA Kasvuhoonetaimed tööstustes. See asub Neugersdorf, Saksamaa.

 2. BLUMENHAUS WALTER HEIMANN

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMENHAUS WALTER HEIMANN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Giengen, Saksamaa.

 1. BERINGGAARD APS

  Taani

  Ettevõte BERINGGAARD APS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud lilled tööstuses. See tegeleb ka Bonsai, Õistaimed, Kasvuhoonetaimed, Rohelised taimed, Bonsai, Õistaimed, Kasvuhoonetaimed, JA Rohelised taimed tööstustes. See asub Gilleleje, Taani.

 2. BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub München, Saksamaa.

 3. BLUMEN-BERRET GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMEN-BERRET GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Mühlacker, Saksamaa.

 4. STEFAN SCHÄDLER

  Saksamaa

  Ettevõte STEFAN SCHÄDLER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Zeltingen-Rachtig, Saksamaa.

 5. BLUMEN ERTLE

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMEN ERTLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Sontheim, Saksamaa.

 6. CASITA HERMOSA PIANTE

  Itaalia

  Ettevõte CASITA HERMOSA PIANTE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonetaimed tööstuses. See tegeleb ka orchids, JA ornamental plants tööstustes. See asub Ruvo Di Puglia, Itaalia.

 7. WALTER HEERMANN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WALTER HEERMANN GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Stuttgart, Saksamaa.

 8. BLUMEN STIERLE-WAGNER

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMEN STIERLE-WAGNER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, JA Kasvuhoonetaimed tööstustes. See asub Böblingen, Saksamaa.

 1. BLUMEN-ATELIER SCHWARZ

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMEN-ATELIER SCHWARZ, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Bottrop, Saksamaa.

 2. FLORAPRIMA GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FLORAPRIMA GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Wendeburg, Saksamaa.

 3. BLUMENZAUBER MONIKA MAMERO

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMENZAUBER MONIKA MAMERO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, JA Kasvuhoonetaimed tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 4. HONGYI LIGHTING LIMITED

  Hiina

  Ettevõte HONGYI LIGHTING LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonetaimed tööstuses. See tegeleb ka hydroponics tööstustes. See asub Dongguan, Hiina.

 5. VIEWPOINT ENTERPRISE CO., LTD.

  Taiwan

  Ettevõte VIEWPOINT ENTERPRISE CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonetaimed tööstuses. See asub Taichung City, Taiwan.

 6. BLÜTENPRACHT FRISCHBLUMEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BLÜTENPRACHT FRISCHBLUMEN GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Lõikelilled, JA Taimelavad ja puukoolid tööstustes. See asub Köln, Saksamaa.

 7. ORNAMENTALES JYM

  Costa Rica

  Ettevõte ORNAMENTALES JYM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonetaimed tööstuses. See tegeleb ka ornamental plants, JA greenhouse plants tööstustes. See asub San carlos, Costa Rica.

 8. BLUMEN - SCHMIDT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BLUMEN - SCHMIDT GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kasvuhoonetaimed, Puuvili, Istikud, sibulad ja seemned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, JA Kasvuhoonetaimed tööstustes. See asub Abstatt, Saksamaa.

 9. VAN HAGE & CO LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte VAN HAGE & CO LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lõikelilled tööstuses. See tegeleb ka Rohelised taimed, Õistaimed, Bonsai, Kasvuhoonetaimed, Rohelised taimed, Õistaimed, Bonsai, JA Kasvuhoonetaimed tööstustes. See asub Ware, Ühendkuningriik.

 10. NOORDAM

  Holland

  Ettevõte NOORDAM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonetaimed, Kasvuhoonetaimed, JA cut flowers tööstustes. See asub S-Gravenzande, Holland.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Kasvuhoonetaimed - Import eksport

Tulemuste arv

13 008 Ettevõtted