• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kasvuhooned ja taimelavad

Otsingu tulemused

Kasvuhooned ja taimelavad - Import eksport

 1. AGRIMEC

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte AGRIMEC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka shading, heated greenhouses, systems for protected crops, greenhouse construction, air conditioning systems for protected crops, greenhouse equipment, vertical wall greenhouses, garden greenhouses, JA nursery greenhouses tööstustes. See asub Casazza, Itaalia.

 2. METALMAK MAKINA

  Türgi

  Ettevõte METALMAK MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See asub Denizli, Türgi.

 3. LOMBARDA SERRE

  Itaalia

  Ettevõte LOMBARDA SERRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Köetavad kasvuhooned, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Köetavad kasvuhooned, tunnel construction, greenhouses for floriculture and gardening, JA Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled tööstustes. See asub Grantola, Itaalia.

 4. AGEON

  Itaalia

  Ettevõte AGEON, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandusüsteemid ja -seadmed, laboratories for agricultural chemical analyses, technical assistance, Põllumajandusüsteemid ja -seadmed, JA chemical, physical and bacterial water analysis tööstustes. See asub Borgo San Dalmazzo, Itaalia.

 5. MC SIVIERO SRL - SERRE

  Itaalia

  Ettevõte MC SIVIERO SRL - SERRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka tunnels for market gardening, greenhouses, steel roofs, JA greenhouses for floriculture and gardening tööstustes. See asub Verbania, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AKVAPARK HOLDING 2018 LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte AKVAPARK HOLDING 2018 LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhooned ja taimelavad, Sisekasvuhooned, Taimelavad, Kasvuhooned ja taimelavad, Sisekasvuhooned, JA Taimelavad tööstustes. See asub Plovdiv, Bulgaaria.

 2. INVERNADEROS IMA

  Hispaania

  Ettevõte INVERNADEROS IMA, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka nursery greenhouses, JA shade net tööstustes. See asub Barbatain, Hispaania.

 3. TECNOVA SERRE

  Itaalia

  Ettevõte TECNOVA SERRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhooned ja taimelavad, cogeneration plant, JA Kasvuhooned ja taimelavad tööstustes. See asub Porto Mantovano, Itaalia.

 4. GRÜNERGARTEN® BY NM-WOOD GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GRÜNERGARTEN® BY NM-WOOD GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, JA Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled tööstustes. See asub Bexbach, Saksamaa.

 5. ROBINSON POLYTUNNELS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ROBINSON POLYTUNNELS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See asub Nelson, Ühendkuningriik.

 1. AGRIKOL D.O.O.

  Serbia

  Ettevõte AGRIKOL D.O.O., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka agricultural building, JA greenhouses tööstustes. See asub Kruševac, Serbia.

 2. SANLIGHT E.U.

  Austria

  Ettevõte SANLIGHT E.U., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka greenhouse products, Lighting accessories, lighting technique, JA lighting elements tööstustes. See asub Schruns, Austria.

 1. EMAGA SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte EMAGA SP. Z O.O., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhooned ja taimelavad, Seinakatted, Plastic profile sections for the construction industry, Kasvuhooned ja taimelavad, JA Seinakatted tööstustes. See asub Warszawa, Poola.

 2. EURO-SERRE

  Belgia

  Ettevõte EURO-SERRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See asub Genk, Belgia.

 3. ACM AGROCENTRUM

  Poola

  Ettevõte ACM AGROCENTRUM, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See asub Kielce, Poola.

 4. S.C. SERE TRANSILVANIA S.A.

  Rumeenia

  Ettevõte S.C. SERE TRANSILVANIA S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Taimelavad, Taimelavad, JA greenhouse products tööstustes. See asub Loc. Valcele, Rumeenia.

 5. RICHEL GROUP

  Prantsusmaa

  Ettevõte RICHEL GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutus- ja vihmutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhooned ja taimelavad, Köetavad kasvuhooned, Kasvuhooned ja taimelavad, Köetavad kasvuhooned, JA dryers for raw tobacco tööstustes. See asub Eygalières, Prantsusmaa.

 6. SERRURIERS SERVICES

  Prantsusmaa

  Ettevõte SERRURIERS SERVICES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See asub Sarcelles, Prantsusmaa.

 7. VERMAKO

  Belgia

  Ettevõte VERMAKO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumtorud tööstuses. See tegeleb ka Kiirkasvuhooned, Kasvuhooned ja taimelavad, Kiirkasvuhooned, Kasvuhooned ja taimelavad, JA greenhouses for floriculture and gardening tööstustes. See asub Tielt, Belgia.

 8. ECO SERA SISTEMLERI

  Türgi

  Ettevõte ECO SERA SISTEMLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonetaimed, Kasvuhoonete sisseseade, Põllumajandus – masinad ja seadmed, greenhouses for market gardening, Kasvuhoonetaimed, Kasvuhoonete sisseseade, JA Põllumajandus – masinad ja seadmed tööstustes. See asub Mersin, Türgi.

 1. SEOMAK GREENHOUSE TECNOLGY CO.LTD.

  Türgi

  Ettevõte SEOMAK GREENHOUSE TECNOLGY CO.LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandusmasinad ja lisaseadmed tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus – masinad ja seadmed, Kasvuhooned ja taimelavad, floriculture and horticulture, greenhouse products, Põllumajandus – masinad ja seadmed, JA Kasvuhooned ja taimelavad tööstustes. See asub Mersin, Türgi.

 2. IKIZLER KALIP VE PRES SAN.TIC.LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte IKIZLER KALIP VE PRES SAN.TIC.LTD.STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 3. DUTCHGREENHOUSES

  Holland

  Ettevõte DUTCHGREENHOUSES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka greenhouses, JA supplies for horticulture tööstustes. See asub Naaldwijk, Holland.

 4. BOM GROUP

  Holland

  Ettevõte BOM GROUP, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See asub Naaldwijk, Holland.

 5. ARLEN TEAM SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte ARLEN TEAM SP. Z O.O., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka greenhouses for market gardening tööstustes. See asub Warszawa, Poola.

 6. SERAYMAK PROFESSIONAL GREENHOUSE MACHINES

  Türgi

  Ettevõte SERAYMAK PROFESSIONAL GREENHOUSE MACHINES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Greenhouses for horticulture, greenhouse products, greenhouses, JA fruit harvesting trolleys tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 7. UZM AGRO TRADING

  Rumeenia

  Ettevõte UZM AGRO TRADING, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka glasshouse covers, sun screens, JA frost net tööstustes. See asub Bucharesti, Rumeenia.

 8. ESHTAD

  Iraan

  Ettevõte ESHTAD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See asub Tehran, Iraan.

 9. ASTER-RR GREENHOUSES & PLANT B.V.

  Serbia

  Ettevõte ASTER-RR GREENHOUSES & PLANT B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhooned ja taimelavad, Istikud, sibulad ja seemned, Kasvuhooned ja taimelavad, JA Istikud, sibulad ja seemned tööstustes. See asub Kanjiža-Magyarkanizsa, Serbia.

 10. LA TIENDA DEL INVERNADERO VALENCIA SL

  Hispaania

  Ettevõte LA TIENDA DEL INVERNADERO VALENCIA SL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka mini green houses, nursery greenhouses, greenhouses, JA Greenhouses for horticulture tööstustes. See asub Rafelbuñol, Hispaania.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta