• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed

Otsingu tulemused

Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed - Import eksport

 1. MYSCRAPMACHINE

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Ettevõte MYSCRAPMACHINE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Metallide kogumine ja ümbertöötlemine tööstuses. See tegeleb ka Ümbertöötlemine - masinad ja seadmed, Lammutusmasinad ja -seadmed, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, Purustus- ja peenestusseadmed, Autokraanad, Ümbertöötlemine - masinad ja seadmed, Collection, recycling, elimination waste, building work, JA Recycling equipment tööstustes. See asub Luxembourg, Luksemburg.

 2. KORTHO KENNZEICHNUNGSSYSTEME VERTRIEBS-GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte KORTHO KENNZEICHNUNGSSYSTEME VERTRIEBS-GMBH, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Paderborn, Saksamaa.

 3. SKS MACHINES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte SKS MACHINES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kasutatud masinad ja seadmed, Sepistamismasinad ja -seadmed, Metallurgia - masinad ja sisseseade, Puutöömasinad ja -seadmed, Tellisetootmine - masinad ja seadmed, Klaasi ja keraamika tootmise masinad ja seadmed, Metallurgia – masinad ja seadmed, Klaasitootmismasinad ja -seadmed, JA Kasutatud masinad ja seadmed tööstustes. See asub Willebroek, Belgia.

 4. SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vitsutamismasinad tööstuses. See tegeleb ka Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, Plastpakendid, Katkematud kaubakäitlussüsteemid, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, strap tightener, automatic wrapping machine, JA Fully automatic strapping machinery tööstustes. See asub Goldkronach, Saksamaa.

 5. TRIMEX

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte TRIMEX, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Ladude üürimine, Kasutatud riided, Tekstiili kogumine ja ümbertöötlemine, second hand clothing, second-hand clothing for professionals, manufacture and collection of rags and used clothing, used textile sorted rugs, Used Contarini baler, JA bale gripper for forklift tööstustes. See asub Nimes, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. APT INTERNATIONAL

  Belgia

  Ettevõte APT INTERNATIONAL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Deinze, Belgia.

 2. A+P SERVICE E.K

  Saksamaa

  Ettevõte A+P SERVICE E.K, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Jork, Saksamaa.

 3. IT DISCOUNT

  Belgia

  Ettevõte IT DISCOUNT, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Sülearvutid tööstuses. See tegeleb ka Mobiiltelefonid, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, Import-eksport - informaatika, Mobiiltelefonid, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, Import-eksport - informaatika, JA smartphone accessory tööstustes. See asub Bruxelles, Belgia.

 4. SOPEM

  Belgia

  Ettevõte SOPEM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Paberitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka Paberilõikamismasinad ja -seadmed, Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, Paberilõikamismasinad ja -seadmed, Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed, Machines - import-export, JA Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstustes. See asub Soignies, Belgia.

 5. M.T. HYDRAULIKEXPRESS GMBH

  Austria

  Ettevõte M.T. HYDRAULIKEXPRESS GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Rohr Im Gebirge, Austria.

 1. TUERER MACHINERY BROKERS & CONSULTING

  Saksamaa

  Ettevõte TUERER MACHINERY BROKERS & CONSULTING, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Bad Homburg Vor Der Höhe, Saksamaa.

 2. DMG MORI SEIKI EUROPE AG

  Šveits

  Ettevõte DMG MORI SEIKI EUROPE AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Freespingid tööstuses. See tegeleb ka Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, milling machines, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, CNC router, JA machining centres tööstustes. See asub Winterthur, Šveits.

 1. KAZI TANI

  Prantsusmaa

  Ettevõte KAZI TANI, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Puusepatöömasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puutöömasinad ja -seadmed, Import ja eksport - masinaehitus, Alumiiniumitöötlemismasinad ja -seadmed, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, Puutöömasinad ja -seadmed, Import ja eksport - masinaehitus, Alumiiniumitöötlemismasinad ja -seadmed, JA Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstustes. See asub Nevers, Prantsusmaa.

 2. ULRICH KOPP MASCHINENSERVICE

  Saksamaa

  Ettevõte ULRICH KOPP MASCHINENSERVICE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Neuwied, Saksamaa.

 3. MERLIN CONTROL SYSTEMS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MERLIN CONTROL SYSTEMS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Richmond, North Yorks, Ühendkuningriik.

 4. MICROTEC GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MICROTEC GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Bobingen, Saksamaa.

 5. MEL CANMAKING MACHINERY

  Hispaania

  Ettevõte MEL CANMAKING MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Arrubal, Hispaania.

 6. WEBER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WEBER GMBH, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Testseadmed, Erisõidukite ehitamine ja varustus, Testseadmed, JA Erisõidukite ehitamine ja varustus tööstustes. See asub Aschaffenburg, Saksamaa.

 7. ASSET-TRADE

  Saksamaa

  Ettevõte ASSET-TRADE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka tools and machinery for metalworking, JA industrial assessors tööstustes. See asub Krefeld, Saksamaa.

 8. PTF MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Saksamaa

  Ettevõte PTF MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud lõikepingid tööstuses. See tegeleb ka Metallitöötlemispingid - tagavaraosad ja tarvikud, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, Metallitöötlemispingid - tagavaraosad ja tarvikud, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, used machines, JA shearing machines tööstustes. See asub Gammertingen, Saksamaa.

 1. SCOLARI SRL

  Itaalia

  Ettevõte SCOLARI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Paderno F.c. (bs), Itaalia.

 2. MAKIK MACHINERY CONSULTANCY FOREIGN TRADE IND. LTD. CO.

  Türgi

  Ettevõte MAKIK MACHINERY CONSULTANCY FOREIGN TRADE IND. LTD. CO., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka construction of gas-fired power plants, used generator units, JA International trade tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 3. MACHIZON

  Saksamaa

  Ettevõte MACHIZON, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka equipment for industrial automation, JA machinery for food-processing products tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 4. REVISIEBEDRIJF CLAEYS

  Belgia

  Ettevõte REVISIEBEDRIJF CLAEYS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka machine overhauling, engine fitting, JA industrial motors tööstustes. See asub Oostkamp, Belgia.

 5. PROGRESSU

  Saksamaa

  Ettevõte PROGRESSU, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Stadtlohn, Saksamaa.

 6. SIEGERT WAFER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SIEGERT WAFER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Aachen, Saksamaa.

 7. EQUIPNET

  Ühendkuningriik

  Ettevõte EQUIPNET, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, Ravimitööstus - masinad ja seadmed, used machines, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, cosmetics laboratory equipment, JA Ravimitööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Twyford, Ühendkuningriik.

 8. SANDORO GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SANDORO GMBH, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See asub Berlin, Saksamaa.

 9. AKW APPARATE + VERFAHREN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AKW APPARATE + VERFAHREN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Insenerid - tööstuskonsultandid, Plant construction, JA Insenerid - tööstuskonsultandid tööstustes. See asub Hirschau, Saksamaa.

 10. AERTS SJEF

  Belgia

  Ettevõte AERTS SJEF, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kahveltõstukid, collapsible trolleys, tractor, earthmoving machinery, JA Kahveltõstukid tööstustes. See asub Herselt, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta