• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • karusnahakasvatus

Otsingu tulemused

Karusnahakasvatus - Import eksport

 1. KENNEL SIBERIAN HUSKY WOLF YAKUT

  Ukraina

  Ettevõte KENNEL SIBERIAN HUSKY WOLF YAKUT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karusnahakasvatus tööstuses. See asub Drohobych, Ukraina.

 2. AQUATERRA (ADRIEN ROULET & OSCAR GILLARD)

  Šveits

  Ettevõte AQUATERRA (ADRIEN ROULET & OSCAR GILLARD), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karusnahakasvatus tööstuses. See asub Orbe, Šveits.

 3. LE DOMAINE D'AKELA

  Prantsusmaa

  Ettevõte LE DOMAINE D'AKELA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Karusnahakasvatus tööstuses. See asub Cambrai, Prantsusmaa.

 4. AGROPROMINVEST LLC

  Ukraina

  Ettevõte AGROPROMINVEST LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karusnahakasvatus tööstuses. See tegeleb ka edible snail breeding tööstustes. See asub Dnipro, Ukraina.

 5. HUBEI DEVOLING LIVESTOCK INSTRUMENTS CO.,LTD

  Tšiili

  Ettevõte HUBEI DEVOLING LIVESTOCK INSTRUMENTS CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karusnahakasvatus tööstuses. See asub Panglongchen, Tšiili.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. VOLYNKHUTRO

  Ukraina

  Ettevõte VOLYNKHUTRO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karusnahakasvatus tööstuses. See tegeleb ka minks tööstustes. See asub Vladimir-Volynskyy, Ukraina.

 2. JACO

  Prantsusmaa

  Ettevõte JACO, aastal ja mis tegeleb Lemmikloomad tööstuses. See tegeleb ka Lemmikloomatarbed, Loomade transport, Karusnahakasvatus, Lemmikloomatarbed, Loomade transport, JA Karusnahakasvatus tööstustes. See asub Feignies, Prantsusmaa.

 3. SARL LTK IMPORT EXPORT

  Alžeeria

  Ettevõte SARL LTK IMPORT EXPORT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karusnahakasvatus tööstuses. See asub Tiziouzou, Alžeeria.

 4. CONCERIA ZONTA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte CONCERIA ZONTA S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karusnahakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Nahk ja karusnahk, Väikesed nahktooted, Nahk ja karusnahk, JA Väikesed nahktooted tööstustes. See asub Bassano Del Grappa, Itaalia.

 5. VECHNA R EOOD

  Bulgaaria

  Ettevõte VECHNA R EOOD, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Karusnahakasvatus, Hobused ja eeslid, Karusnahakasvatus, JA Hobused ja eeslid tööstustes. See asub Sofia, Bulgaaria.

 1. OSTERLAND AGRAR GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte OSTERLAND AGRAR GMBH, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Karusnahakasvatus, Hobused ja eeslid, Karusnahakasvatus, JA Hobused ja eeslid tööstustes. See asub Frohburg, Saksamaa.

 2. THE SHETLAND PONY STUD-BOOK SOCIETY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THE SHETLAND PONY STUD-BOOK SOCIETY, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Karusnahakasvatus, Hobused ja eeslid, Karusnahakasvatus, JA Hobused ja eeslid tööstustes. See asub Perth, Ühendkuningriik.

 1. GLAISTERS FARMS LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GLAISTERS FARMS LIMITED, aastal ja mis tegeleb Hobused ja eeslid tööstuses. See tegeleb ka Mesindus, Karusnahakasvatus, Mesindus, JA Karusnahakasvatus tööstustes. See asub Dumfries, Ühendkuningriik.

 2. HIGHFLYER BLOODSTOCK AGENCY LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HIGHFLYER BLOODSTOCK AGENCY LIMITED, aastal ja mis tegeleb Hobused ja eeslid tööstuses. See tegeleb ka Karusnahakasvatus, Mesindus, Karusnahakasvatus, JA Mesindus tööstustes. See asub Newmarket, Ühendkuningriik.

 3. NOVA PEL S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NOVA PEL S.R.L., aastal ja mis tegeleb Nahk ja karusnahk tööstuses. See tegeleb ka Karusnahakasvatus, Jalatsinahk, Karusnahakasvatus, JA Jalatsinahk tööstustes. See asub NOVENTA PADOVANA, Itaalia.

 4. SPORT HORSE BREEDING OF GREAT BRITAIN

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SPORT HORSE BREEDING OF GREAT BRITAIN, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Karusnahakasvatus, Hobused ja eeslid, Karusnahakasvatus, JA Hobused ja eeslid tööstustes. See asub Edenbridge, Ühendkuningriik.

 5. SOLOGNE AUTRUCHES

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOLOGNE AUTRUCHES, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Karusnahakasvatus, Hobused ja eeslid, Karusnahakasvatus, JA Hobused ja eeslid tööstustes. See asub Saint Gondon, Prantsusmaa.

 6. LA FERME DES HALLAIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte LA FERME DES HALLAIS, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Karusnahakasvatus, Mesindus, Karusnahakasvatus, JA Mesindus tööstustes. See asub St Denis D Orques, Prantsusmaa.

 7. LES RUCHERS DE LA PAUMERAIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte LES RUCHERS DE LA PAUMERAIE, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Karusnahakasvatus, Mesindus, Karusnahakasvatus, JA Mesindus tööstustes. See asub Bouloire, Prantsusmaa.

 8. KAZTURK

  Türgi

  Ettevõte KAZTURK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karusnahakasvatus tööstuses. See tegeleb ka goose meat, JA goose eggs tööstustes. See asub Sivas, Türgi.

 1. BIENEN-VOIGT & WARNHOLZ GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte BIENEN-VOIGT & WARNHOLZ GMBH & CO. KG, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Karusnahakasvatus, Hobused ja eeslid, Karusnahakasvatus, JA Hobused ja eeslid tööstustes. See asub Ellerau, Saksamaa.

 2. REF.JNANE

  Maroko

  Ettevõte REF.JNANE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Karusnahakasvatus tööstuses. See asub Casablanca, Maroko.

 3. CHINCHILLA UKRAINE LP

  Ukraina

  Ettevõte CHINCHILLA UKRAINE LP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karusnahast kasukad tööstuses. See tegeleb ka Karusnahakasvatus, JA Karusnahakasvatus tööstustes. See asub Dnipropetrovsk, Ukraina.

 4. BRECKONBOROUGH EQUESTRIAN LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BRECKONBOROUGH EQUESTRIAN LIMITED, aastal ja mis tegeleb Karusnahakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Hobused ja eeslid, Mesindus, Hobused ja eeslid, JA Mesindus tööstustes. See asub Richmond, Ühendkuningriik.

 5. SAT N 1733 GRANJA SAN MIGUEL

  Hispaania

  Ettevõte SAT N 1733 GRANJA SAN MIGUEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Karusnahakasvatus, Hobused ja eeslid, Karusnahakasvatus, JA Hobused ja eeslid tööstustes. See asub Villarreal De Huerva, Hispaania.

 6. PARK HALL FARMS ENTERPRISES LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PARK HALL FARMS ENTERPRISES LIMITED, aastal ja mis tegeleb Karusnahakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Hobused ja eeslid, Mesindus, Hobused ja eeslid, JA Mesindus tööstustes. See asub Oswestry, Ühendkuningriik.

 7. JOS VAN DEURZEN B.V.

  Holland

  Ettevõte JOS VAN DEURZEN B.V., aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Karusnahakasvatus, Hobused ja eeslid, Karusnahakasvatus, JA Hobused ja eeslid tööstustes. See asub Elsendorp, Holland.

 8. INNOVIS LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte INNOVIS LIMITED, aastal ja mis tegeleb Karusnahakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Hobused ja eeslid, Mesindus, Hobused ja eeslid, JA Mesindus tööstustes. See asub Aberystwyth, Ühendkuningriik.

 9. CESARE MANZINI ITALIA S.A.S. DI CESARE MANZINI & C.

  Itaalia

  Ettevõte CESARE MANZINI ITALIA S.A.S. DI CESARE MANZINI & C., aastal ja mis tegeleb Karusnahakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Nahk – töötlemata materjalid, tanned ovine leather for furrier's, JA Nahk – töötlemata materjalid tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 10. LESKHOZ SLONIMSKII GLKHU

  Valgevene

  Ettevõte LESKHOZ SLONIMSKII GLKHU, aastal ja mis tegeleb Mesindus tööstuses. See tegeleb ka Karusnahakasvatus, Hobused ja eeslid, Karusnahakasvatus, JA Hobused ja eeslid tööstustes. See asub Slonim Grodnenskaya Region, Valgevene.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta