• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed

Otsingu tulemused

Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed - Import eksport

 1. ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS

  Türgi

  Ettevõte ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, Kaevandamisteenused, Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, JA Kaevandamisteenused tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 2. RGA MAQUINARIAS PERU RGA EQUIPMENT SALES

  Peruu

  Ettevõte RGA MAQUINARIAS PERU RGA EQUIPMENT SALES, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, underground drilling for mining engineering, machinery and equipment for the mining industry, JA Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Lima, Peruu.

 3. ORGLOBAL MAKINA ROCK DRILL AND DRIFTER MINING QUIPMENT MANUFACTURER OF SPARE PARTS LTD.ŞTI

  Türgi

  Ettevõte ORGLOBAL MAKINA ROCK DRILL AND DRIFTER MINING QUIPMENT MANUFACTURER OF SPARE PARTS LTD.ŞTI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Hüdropumbad, Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, drilling machines for mines and quarries, drilling in rock, Hüdropumbad, JA Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 4. ROCKSER INC

  Türgi

  Ettevõte ROCKSER INC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 5. AMIGA ENGINEERING PTY LTD

  Austraalia

  Ettevõte AMIGA ENGINEERING PTY LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Tullamarine, Austraalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. DELKON MACHINERY INTL.IND.LTD.

  Türgi

  Ettevõte DELKON MACHINERY INTL.IND.LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimis- ja katsepuurimisseadmed, JA Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. MIRPAK MÜHENDISLIK MADENCILIK NAKLIYAT SANAYI TIÇ LTD ŞTI

  Türgi

  Ettevõte MIRPAK MÜHENDISLIK MADENCILIK NAKLIYAT SANAYI TIÇ LTD ŞTI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka mechanical screens, JA rollerways for mechanical goods conveyors tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. SC ROCATIL PIESE DE SCHIMB SRL

  Rumeenia

  Ettevõte SC ROCATIL PIESE DE SCHIMB SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka accessories and spare parts tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 4. EMES EMIR MAKINA

  Türgi

  Ettevõte EMES EMIR MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka conveyors, JA conveyor belts for mines and quarries tööstustes. See asub Balikesir, Türgi.

 5. FERRIT S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte FERRIT S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka machinery and equipment for the mining industry, hydraulic distributors, Crushers, JA separators tööstustes. See asub Frýdlant Nad Ostravicí , Tšehhi Vabariik.

 1. MADINA CONTRACTING COMPANY

  Egiptus

  Ettevõte MADINA CONTRACTING COMPANY, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Cairo, Egiptus.

 2. KUR MAKINA TIC.LTD.STI

  Türgi

  Ettevõte KUR MAKINA TIC.LTD.STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka core cutters, block cutters for marble, granite and stone, hydraulic cutters for marble, granite and stone, JA machinery and equipment for drilling tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 1. MAYAMINE

  Türgi

  Ettevõte MAYAMINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kaevandamine - masinad ja seadmed, driller for mining industry, drilling in rock, JA Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 2. EFIR RVM LTD.

  Bulgaaria

  Ettevõte EFIR RVM LTD., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Buldooserid ja teehöövlid, accessories and spare parts, earthmoving machinery and equipment, JA Buldooserid ja teehöövlid tööstustes. See asub Stara Zagora, Bulgaaria.

 3. MANULOC BFC

  Prantsusmaa

  Ettevõte MANULOC BFC, aastal ja mis tegeleb Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Ehitusplatside sisseseade ja varustus, Maanteede, randade ja suusamägede hooldamise masinad ja seadmed, Kaevandamine - masinad ja seadmed, Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, Ehitusplatside sisseseade ja varustus, Maanteede, randade ja suusamägede hooldamise masinad ja seadmed, Kaevandamine - masinad ja seadmed, JA Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Roulans, Prantsusmaa.

 4. YENI ÖZEN MAKINA

  Türgi

  Ettevõte YENI ÖZEN MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, concrete-mixing units, bladed deslimer for mines and quarries, Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, JA new spare parts tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 5. ALTIN PESINDE GOLD MINING EQUIPMENTS

  Türgi

  Ettevõte ALTIN PESINDE GOLD MINING EQUIPMENTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka surveying with special equipment, JA sweets tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 6. SINSENG FORGING & CASTING CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte SINSENG FORGING & CASTING CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Jingdezhen, Hiina.

 7. OCTAGON MÜHENDISLIK DAN.SAN. VE TIC

  Türgi

  Ettevõte OCTAGON MÜHENDISLIK DAN.SAN. VE TIC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka export tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 8. FRICKE AIRPORTSYSTEMS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FRICKE AIRPORTSYSTEMS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, Lennundus- ja aeronautikaseadmete ehitus, Aeronautikaseadmete tootjad, Elektrijaotusseadmed, Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, Lennundus- ja aeronautikaseadmete ehitus, Aeronautikaseadmete tootjad, JA Elektrijaotusseadmed tööstustes. See asub Bad Salzuflen, Saksamaa.

 1. SKY GLOBAL MACHINERY

  Türgi

  Ettevõte SKY GLOBAL MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kerged metalltellingud tööstuses. See tegeleb ka Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, hydraulic equipment, Ore extraction, Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, JA Machined parts tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 2. WILLIAM WHEATLEY (WICKHAM) LTD.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte WILLIAM WHEATLEY (WICKHAM) LTD., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, JA Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Upham, Ühendkuningriik.

 3. FADE MARBLE & TRAVERTINE

  Türgi

  Ettevõte FADE MARBLE & TRAVERTINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Marmor, Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, travertine, Limestones, Marmor, JA Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 4. HARRER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Ettevõte HARRER GESELLSCHAFT M.B.H., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Turbatootmine - masinad ja seadmed, Kivimurrumasinad ja -seadmed, Marmoritöötlemine - masinad, Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, Turbatootmine - masinad ja seadmed, Kivimurrumasinad ja -seadmed, Marmoritöötlemine - masinad, JA Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstustes. See asub Deutschfeistritz, Austria.

 5. MUELEAR WATER LLC

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte MUELEAR WATER LLC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Los Angeles, Ameerika Ühendriigid.

 6. SANDVIK MINING AND CONSTRUCTION DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SANDVIK MINING AND CONSTRUCTION DEUTSCHLAND GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusplatside sisseseade ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Suusaliftid, -tõstukid ja köisraudteevagunid, Liftid ja eskalaatorid, Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, Mehaaniline pinnatöötlus - masinad, Suusaliftid, -tõstukid ja köisraudteevagunid, JA Liftid ja eskalaatorid tööstustes. See asub Düsseldorf, Saksamaa.

 7. HENAN XINGBANG HEAVY MACHINERY CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte HENAN XINGBANG HEAVY MACHINERY CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Zhengzhou, Hiina.

 8. RAHMANN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RAHMANN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka electric jacks, electromechanical cylinders, JA Automatic loaders tööstustes. See asub Wuppertal, Saksamaa.

 9. RODRES HANDLING TECHNOLOGIES S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte RODRES HANDLING TECHNOLOGIES S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kivimurrumasinad ja -seadmed, Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, Kivimurrumasinad ja -seadmed, JA Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Savona, Itaalia.

 10. VALSA GTV LLC

  Ukraina

  Ettevõte VALSA GTV LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See tegeleb ka Kaevandamine - masinad ja seadmed, Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed, Kaevandamine - masinad ja seadmed, JA Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Belaya Tserkov, Ukraina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

1400 Ettevõtted