• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kariloomad

Otsingu tulemused

Kariloomad - Import eksport

 1. KURT NISGAARD

  Taani

  Verified by europages badge

  Ettevõte KURT NISGAARD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Piimakari, Kariloomad, Sead, Breeding livestock, Danish Dairy Cattle, Heifers and heifer calves, Red Danish Dairy Cattle, Piimakari, JA minks tööstustes. See asub Skjern, Taani.

 2. JÖRG LIESKE FLEISCHHANDEL

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte JÖRG LIESKE FLEISCHHANDEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See asub Recklinghausen, Saksamaa.

 3. EUROPEAN GULF COMPANY

  Holland

  Ettevõte EUROPEAN GULF COMPANY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See tegeleb ka Loomad ja loomakasvatus, Kariloomad, Loomad ja loomakasvatus, halal delicatessen meats, wholesale meats, JA Kariloomad tööstustes. See asub Rotterdam, Holland.

 4. BOONEN

  Belgia

  Ettevõte BOONEN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka milk cows, Heifers, bulls, JA horses for slaughter tööstustes. See asub Hotton, Belgia.

 5. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, Sead, Lambad ja kitsed, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, Sead, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Lohfelden, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CASTELLANA DE CARNES SA

  Hispaania

  Ettevõte CASTELLANA DE CARNES SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, Värske liha, beef, veal, JA fresh butchered products tööstustes. See asub Valladolid, Hispaania.

 2. EURL LE LIEVRE LUC

  Prantsusmaa

  Ettevõte EURL LE LIEVRE LUC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Vasikate ja veiste tapmine, Piimakari, cattle for slaughter, breeding cattle, Vasikate ja veiste tapmine, JA Piimakari tööstustes. See asub Le Roc Saint Andre, Prantsusmaa.

 3. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Saksamaa

  Ettevõte ZOOFACHMARKT - MARCHE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambad ja kitsed tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Sead, Kariloomad, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Sead tööstustes. See asub Heinsberg, Saksamaa.

 4. SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A.

  Portugal

  Ettevõte SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Põllumajandusteenused, reproduction swines, Kariloomad, JA Põllumajandusteenused tööstustes. See asub Sintra, Portugal.

 5. MONTBELIARDE SELECTION - LA COMTOISE MLS

  Prantsusmaa

  Ettevõte MONTBELIARDE SELECTION - LA COMTOISE MLS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See asub Montrond, Prantsusmaa.

 1. OBIONE

  Prantsusmaa

  Ettevõte OBIONE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See asub Mâcon, Prantsusmaa.

 2. ALPENVIEH IMPORT-EXPORT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ALPENVIEH IMPORT-EXPORT GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Restoraniseadmed, bulls, bulls for reproduction, JA Restoraniseadmed tööstustes. See asub Ottobrunn, Saksamaa.

 1. WANGA FARM

  Saksamaa

  Ettevõte WANGA FARM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Heifers, JA bulls tööstustes. See asub Ottobrunn, Saksamaa.

 2. BOVICOR

  Hispaania

  Ettevõte BOVICOR, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, lambs, export, JA Kariloomad tööstustes. See asub Madrid, Hispaania.

 3. RAIFFEISEN HANDEL & LAGERHAUS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RAIFFEISEN HANDEL & LAGERHAUS GMBH, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Sead, Kariloomad, Puuvili, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Sead, Kariloomad, JA Puuvili tööstustes. See asub Salzwedel, Saksamaa.

 4. AGRAR MESSERITSCH GMBH

  Austria

  Ettevõte AGRAR MESSERITSCH GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Au Am Leithaberge, Austria.

 5. GEBRÜDER TEUFL GMBH

  Austria

  Ettevõte GEBRÜDER TEUFL GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Sead, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lambad ja kitsed, Sead, Lemmikloomad, JA Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstustes. See asub Oberndorf An Der Melk, Austria.

 6. MATHIAS TRATTNER

  Austria

  Ettevõte MATHIAS TRATTNER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, JA Kariloomad tööstustes. See asub Mühldorf, Austria.

 7. ZUSA, EINKAUFSVEREINIGUNG UNABHÄNGIGER SCHUHHÄNDLER

  Šveits

  Ettevõte ZUSA, EINKAUFSVEREINIGUNG UNABHÄNGIGER SCHUHHÄNDLER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Sead, Elektrooniline andmetöötlus - tarkvara, Elektrooniline andmetöötlus - arvuti lisaseadmed, Juhtimisnõustamine, Sead, Elektrooniline andmetöötlus - tarkvara, Elektrooniline andmetöötlus - arvuti lisaseadmed, JA Juhtimisnõustamine tööstustes. See asub Mägenwil, Šveits.

 8. MERTENS MÜHLENBETRIEB GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MERTENS MÜHLENBETRIEB GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Sead, Jahu ja manna, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Sead, JA Jahu ja manna tööstustes. See asub Werne, Saksamaa.

 1. WINFRIED KLÄNE-MENKE AGRAR GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte WINFRIED KLÄNE-MENKE AGRAR GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, JA Kariloomad tööstustes. See asub Cloppenburg, Saksamaa.

 2. FGL HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Saksamaa

  Ettevõte FGL HANDELSGESELLSCHAFT MBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kala, Kariloomad, Munad, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kala, Kariloomad, JA Munad tööstustes. See asub Fürstenwalde, Saksamaa.

 3. JOHANN PIRZER, MANFRED GOLLWITZER

  Saksamaa

  Ettevõte JOHANN PIRZER, MANFRED GOLLWITZER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Karbid ja koorikloomad, Kala, Kariloomad, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Karbid ja koorikloomad, Kala, JA Kariloomad tööstustes. See asub Walderbach, Saksamaa.

 4. AGRARGENOSSENSCHAFT WEISSENSEE E.G.

  Saksamaa

  Ettevõte AGRARGENOSSENSCHAFT WEISSENSEE E.G., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, JA Kariloomad tööstustes. See asub Weißensee, Saksamaa.

 5. AGRAR GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AGRAR GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, JA Kariloomad tööstustes. See asub Flöha, Saksamaa.

 6. RASCHLE VIEHHANDEL AG

  Šveits

  Ettevõte RASCHLE VIEHHANDEL AG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Tuttwil, Šveits.

 7. MECFIBRE-POLAND. TADEUSZAK B., STANISEAWSKI M.

  Poola

  Ettevõte MECFIBRE-POLAND. TADEUSZAK B., STANISEAWSKI M., aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Teravili, Kariloomad, Sead, Puuvili, Teravili, Kariloomad, Sead, JA Puuvili tööstustes. See asub Aleksandrów Lodzki, Poola.

 8. KOOLE & LIEBREGTS B.V.

  Holland

  Ettevõte KOOLE & LIEBREGTS B.V., aastal ja mis tegeleb Lemmikloomad tööstuses. See tegeleb ka Sead, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Lierderholthuis, Holland.

 9. P.S.I. PFERDESPORT-ORGANISATIONSGESELLSCHAFT MBH

  Saksamaa

  Ettevõte P.S.I. PFERDESPORT-ORGANISATIONSGESELLSCHAFT MBH, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Sead, Puuvili, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Sead, JA Puuvili tööstustes. See asub Hagen, Saksamaa.

 10. AQUA UNITED GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AQUA UNITED GMBH, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Sead, Lemmikloomad, Lambad ja kitsed, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Sead, JA Lemmikloomad tööstustes. See asub Nettetal, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta