• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kariloomad

Otsingu tulemused

Kariloomad - Import eksport

 1. KURT NISGAARD

  Taani

  Verified by europages badge

  Ettevõte KURT NISGAARD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Piimakari, Kariloomad, Sead, Breeding livestock, Danish Dairy Cattle, Heifers and heifer calves, Red Danish Dairy Cattle, Piimakari, JA minks tööstustes. See asub Skjern, Taani.

 2. JÖRG LIESKE FLEISCHHANDEL

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte JÖRG LIESKE FLEISCHHANDEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See asub Recklinghausen, Saksamaa.

 3. EUROPEAN GULF COMPANY

  Holland

  Ettevõte EUROPEAN GULF COMPANY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambaliha tööstuses. See tegeleb ka Loomad ja loomakasvatus, Kariloomad, Loomad ja loomakasvatus, halal delicatessen meats, wholesale meats, JA Kariloomad tööstustes. See asub Rotterdam, Holland.

 4. OBIONE

  Prantsusmaa

  Ettevõte OBIONE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See asub Mâcon, Prantsusmaa.

 5. BOONEN

  Belgia

  Ettevõte BOONEN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka milk cows, Heifers, bulls, JA horses for slaughter tööstustes. See asub Hotton, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CASTELLANA DE CARNES SA

  Hispaania

  Ettevõte CASTELLANA DE CARNES SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, Värske liha, beef, veal, JA fresh butchered products tööstustes. See asub Valladolid, Hispaania.

 2. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, Sead, Lambad ja kitsed, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, Sead, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Lohfelden, Saksamaa.

 3. SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A.

  Portugal

  Ettevõte SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Põllumajandusteenused, reproduction swines, Kariloomad, JA Põllumajandusteenused tööstustes. See asub Sintra, Portugal.

 4. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Saksamaa

  Ettevõte ZOOFACHMARKT - MARCHE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambad ja kitsed tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Sead, Kariloomad, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Sead tööstustes. See asub Heinsberg, Saksamaa.

 5. EURL LE LIEVRE LUC

  Prantsusmaa

  Ettevõte EURL LE LIEVRE LUC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Vasikate ja veiste tapmine, Piimakari, cattle for slaughter, breeding cattle, Vasikate ja veiste tapmine, JA Piimakari tööstustes. See asub Le Roc Saint Andre, Prantsusmaa.

 1. MONTBELIARDE SELECTION - LA COMTOISE MLS

  Prantsusmaa

  Ettevõte MONTBELIARDE SELECTION - LA COMTOISE MLS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See asub Montrond, Prantsusmaa.

 2. ALPENVIEH IMPORT-EXPORT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ALPENVIEH IMPORT-EXPORT GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Restoraniseadmed, bulls, bulls for reproduction, JA Restoraniseadmed tööstustes. See asub Ottobrunn, Saksamaa.

 1. WANGA FARM

  Saksamaa

  Ettevõte WANGA FARM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Heifers, JA bulls tööstustes. See asub Ottobrunn, Saksamaa.

 2. AGRARGENOSSENSCHAFT WEISSENSEE E.G.

  Saksamaa

  Ettevõte AGRARGENOSSENSCHAFT WEISSENSEE E.G., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, JA Kariloomad tööstustes. See asub Weißensee, Saksamaa.

 3. DE JONG MARINE LIFE B.V.

  Holland

  Ettevõte DE JONG MARINE LIFE B.V., aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Kariloomad tööstustes. See asub Spijk Gem Lingewaal, Holland.

 4. KARL-HEINZ SCHMÄING VIEH- UND FLEISCHHANDEL

  Saksamaa

  Ettevõte KARL-HEINZ SCHMÄING VIEH- UND FLEISCHHANDEL, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Kariloomad tööstustes. See asub Velen, Saksamaa.

 5. WOLFGANG HUBERT BINDER

  Austria

  Ettevõte WOLFGANG HUBERT BINDER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Kariloomad, Värske liha, Rupskid, Kala, Kariloomad, Värske liha, JA Rupskid tööstustes. See asub Hofkirchen Im Mühlkreis, Austria.

 6. AGRARUNION SÜDOST REGISTRIERTE GENOSSENSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Austria

  Ettevõte AGRARUNION SÜDOST REGISTRIERTE GENOSSENSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Jahu ja manna, Loomasööt, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Jahu ja manna, JA Loomasööt tööstustes. See asub Kirchbach In Steiermark, Austria.

 7. GEGG REISEN LANDESPRODUKTE UND MINERALÖL LAGER- UND HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Ettevõte GEGG REISEN LANDESPRODUKTE UND MINERALÖL LAGER- UND HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, JA Kariloomad tööstustes. See asub Wettmannstätten, Austria.

 8. ANICOM SA

  Šveits

  Ettevõte ANICOM SA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Puuvili, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Puuvili, Kariloomad, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Payerne, Šveits.

 1. RSG PARTNER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RSG PARTNER GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kala, Kariloomad, Põllumajandus - import ja eksport, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kala, Kariloomad, JA Põllumajandus - import ja eksport tööstustes. See asub Landshut, Saksamaa.

 2. BOTHMANN & GREVE OHG

  Saksamaa

  Ettevõte BOTHMANN & GREVE OHG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, JA Sead tööstustes. See asub Testorf-Steinfort, Saksamaa.

 3. AGRAR- UND BETEILIGUNGSUNTERNEHMEN AGROSS E.G.

  Saksamaa

  Ettevõte AGRAR- UND BETEILIGUNGSUNTERNEHMEN AGROSS E.G., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, JA Kariloomad tööstustes. See asub Groitzsch, Saksamaa.

 4. AGRARGESELLSCHAFT CÖLPIN MBH

  Saksamaa

  Ettevõte AGRARGESELLSCHAFT CÖLPIN MBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, JA Kariloomad tööstustes. See asub Cölpin, Saksamaa.

 5. FAIRKORN AG

  Saksamaa

  Ettevõte FAIRKORN AG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, JA Kariloomad tööstustes. See asub Ahrensburg, Saksamaa.

 6. AGRARGENOSSENSCHAFT LANGENCHURSDORF E.G.

  Saksamaa

  Ettevõte AGRARGENOSSENSCHAFT LANGENCHURSDORF E.G., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, JA Kariloomad tööstustes. See asub Callenberg, Saksamaa.

 7. FRANZ PETZL

  Austria

  Ettevõte FRANZ PETZL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub St. Peter Am Kammersberg, Austria.

 8. LANDWIRTSCHAFTLICHE ERZEUGERGENOSSENSCHAFT E.G.

  Saksamaa

  Ettevõte LANDWIRTSCHAFTLICHE ERZEUGERGENOSSENSCHAFT E.G., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kariloomad, Munad, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kariloomad, JA Munad tööstustes. See asub Saalfelder Höhe, Saksamaa.

 9. LANDWIRTSCHAFTSGENOSSENSCHAFT DOLGELIN E.G.

  Saksamaa

  Ettevõte LANDWIRTSCHAFTSGENOSSENSCHAFT DOLGELIN E.G., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, JA Kariloomad tööstustes. See asub Lindendorf, Saksamaa.

 10. AGRARGENOSSENSCHAFT ZINZOW EG

  Saksamaa

  Ettevõte AGRARGENOSSENSCHAFT ZINZOW EG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, Kariloomad, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Taimelavad ja puukoolid, JA Kariloomad tööstustes. See asub Boldekow, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Kariloomad - Import eksport

Tulemuste arv

4432 Ettevõtted